Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 10:25

V pergamenu, který si dostal ty stálo, aby si se dostavil k troskám konohy, které byli nedaleko odtuď.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 15:37

Tawara

Poté co se mi podařilo bohužel bez význačného úspěchu uniknout Kyuubiho chakře, obdržel jsem pergamen který mě nabádal abych se dostavil ke starým troskám Konohy. Protože jsem stejně neměl co jiného na práci a pergamen nesl všechny potřebné pečeťě, vydal jsem se tam.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 15:57

SU konohy stál svalnatý jounin který dělal kliky na stojce. Očividně tam čekal na tebe
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 16:38

Tawara

Přišel jsem k sutinám Konohy, kde už čekal nějaký Jounin a rozcvičoval se, nevypadal zrovna důvěryhodně ale co už...
Ehm, promiňte, to vy jste my poslal tento vzakz?
zeptal jsem se a zamával mu papírem před obličejem. Musel jsem se kvůli tomu hodně ohnout, ale co už.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 16:52

Jounin

Odrazil jsem se a dopadl na nohy. Čekám tu na tebe už pěkně dlouho. Tvoje sensei mi říkala že chceš pomoct s nějákým jutsu a že ti mám dát tohle. Podal mu zelený přívěsek prvního hokage a kývl na trosky kde seděla Rei. Prý je to pro tvoje bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:55

Tawara

Pokud nemáte Byakugan nebo nevíte jak přesně funguje asi my s tím moc nepomůžete
zamumlal jsem a nasadil si náhrdelník.
Co to je? Žeby něco na potlačení Kyuubiho v době nouze?
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 15:07

Jounin

Byakugan vážně nemám. Sem tu jen kdyby se něco zvrtlo. No, doufám že tu jsem zbytečně.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 18:06

Tawara

Hmmm jasně, takže ne trenér ale hlídací pes...můžete vyřídit radě nebo kdo že vás to poslal že neplánuji nechat Kyuubi zničit vesnici ani nic podobného
zatvářil jsem se lehce mrzutě.
Čistě náhodou bysme nemohli jít k řece?
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 19:29

Jounin

Vsatl a kývl na Rei aby se přesunuli k řece. Chvíli šli a všichni tři mlčeli. Pak ale jounin spustil: Víš, Kiro-san byl na úplněj iné úrovni než ty. Byl jinchuurikim už od narození. Nikdo ho neměl rád, jak sis jistě všiml na sobě tak jinchuuriki nejsou zrovna populární. On hodně dlouho trénoval aby kyuubiho zvládl a to že se kyuubi sám od sebe uvolnil se už párkrát stalo.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 14:21

Tawara

Jeho vyprávění jsem přešel pokrčenými rameny.
Vsadil bych boty že se Kyuubi neuvolnil sám...
povzdechl jsem si když jsme došli k řece.
Jsou v ní nějaké ryby?
s tím jsem si stoupl tak jak jsem byl přímo do proudu a začal holýma rukama rybařit.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 15:16

Jounin

Rei pokrčila rameny. To zřejmě ne, ale stát se to může. Hokage byl vyčerpaný už když dělal tvou pečeť a tak nemusí být zrovna ve skvělém stavu. Stačí menší přecenění tvých sil nebo emocionální výbuch a je to pro kyuubiho znamení že teď má šanci. Je to jen pro tvé bezpeí.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 17:23

Tawara

S dovolením, toto Jutsu je založené na schopnosti vnímat a cítit pohyb kolem sebe, podobně jako to dělá ryba...nejsem v tom nijak dobrej a tak bych se na ten trénink potřeboval soustředit když dovolíte...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 18:05

Jounin

Pokrčil rameny a sedl si na kámen.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 04 2010, 08:37

Tawara

Když jsounin zmlkl, zavřel jsem opět oči a soustředil se. Nějakou dobu to trvalo než ryby v řece získali dostatečnou důvěru v mou nehybnost a byli ochotny se přiblížit. Nejprve jsem nedokázal ulovit ani jednu, natahoval jsem se pro ně přiliš daleko a dlouho mi trvalo než jsem pochopil prostý fakt. V okamžiku kdy bojuji jen Taijutsu, můj dosah je omezen a to na sféru kolem mě zhruba na délku paže. Když jsem si uvědomil tuhle jednoduchou zkutečnost a přestal se po rybách natahovat do dály, jen jsem počkal až naruší mé teritorium a jednoduchýmy, rychlímy údery je chytal a zase pouštěl. Naprosto jsem netušil jak dlouho jsem v té vodě stál než se mi podařilo tohle malé vítězství. Přesto jsem otevřel oči a vydal se na břeh.
Level 1 úspěšný
zasmál jsem se a začal kolem sebe úvolňovat malé množství své chakry tak aby zaplnila prostor mé osobní sféry.
Sensei, mohli by jste na mě teď trošku z lehka útočit? Ze všech směrů, i slepého úhlu prosím. Rád bych si to vyzkoušel v obraně...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 17:33

Jounin
Seskočil z kamenu a udeřil směrem k tvé tváři. Než si ale stihl zareagovat tak byl za tebou a útočil na slepý bod.
(Ten úder neprovedl jen ho naznačil aby odlákal pozornost)
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 20:13

Tawara

Když naznačil úder pokusil jsem se ho blokovat ale než jsem stihl zvednout ruku už byl za mnou a útočil ze slepého bodu. Ani nevím jestli jsem ho cítil nebo to odhadl a reflexivně se otočil a pokusil se jeho úder blokovat vlastní rukou.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Sep 05 2010, 20:55

Jounin

Tawara můj úder vyblokoval, což bylo v té situaci celkem překvapivé.

Na ruce ti začala bublat červená chakra kyuubiho. Tak co pohrajem si? Ozvalo se ti v hlavě. S mojí chakrou můžeš účinek toho jutsu ještě zvýšit, ale chci něco na oplátku. Řekl tajemný hlas démona. CHCI SE BAVIT! Zařval tak nahlas až tě začala bolet hlava. Jak to dořekl tvá ruka se proti tvé vůli napřáhla a uhodila jounina do břicha.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 16:33

Tawara

Překvapivě se mi podařilo zablokovat jouninovu ruku, načež jsem mu jendu natáhl paží s Kyuubiho chakrou.
Co to...na to zapomeň, odmítl jsi spolupráci když jsem ji nabízel slušně tak si ani nebudeš hrát..
stáhl jsem ruku a pokusil se potlačit Kyuubiho chakru kombinací uklidnění mysli(co vím tak by měl Kyuubi reagovat na zvýšené emoce) vlastní více než nemalé chakrové zásoby a síly vůle.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 17:14

Já myslel že radost z úspěšnýho tréninku se taky počítá =))

Kyuubiho chakra začala pomalu mizet. Mohl si si všimnout že Rei už byla připravena použít nějáké jutsu, ale naštěstí to nebylo zapotřebí. Jounin měl propálený horní vršek oblečení a také měl popálené břicho.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 17:22

Tawara-co? to už je úspěšně dokončenej trénink? Cool laugh

Ufff, cuká se mrcha...
zamručel jsem když chakra zmizela, načež jsem přešel k jouninovi.
ehm, jste v pořádku? já...nechtěl jsem vás praštit...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 17:27

Jounin - No tak dokončený ne ale povedlo se ti vyblokovat úder to je úspěch ne? Smile

To je v pohodě. Sem na tohle už zvyklej. Zařehtal se a vstal. Takže jak to tvoje taijutsu funguje?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 17:31

Tawara-já myslel že Kyuubi raději negativní emoce Cool laugh


Vážně?
zeptal jsem se a nedůvěřivě se podíval na jeho popálené břicho, pak jsem ale jen pokrčil rameny.
Jednoduše, podobně jako obrana Hyuugů, já ale místo Byakuganu používám ke zjištění soupeřova útoku malé množství své chakry což omezuje můj dosah. Na druhou stranu se zbytečně nemusím stresovat s útoky se kterými nic dělat nemůžu...no a v okamžiku kdy překročíte linii mého dosahu je pro mě relativně jednoduché předvídat a neutralizovat vaše útoky. Alespoň teoreticky...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 17:53

Jounin - Kyuubi je mrcha jemu je to jedno Cool laugh

Zajímavé, na to si přišel sám?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:23

Tawara-šmejd malej chlupatej

Jop, napadlo mě to když jsem sledoval cvičný souboj dvou Hyuugů
přiznal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:27

Jounin

Znovu se zasmál. Tak tě teda prověřím jestli dokážeš vyblokovat i rychlejší pohyby. Hachimon Tonkou!
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)   Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)
» Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Mise-
Přejdi na: