Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 17:31

Všichni ste dostali kus pergamenu kde bylo napsáno kam máte dorazit. K vašemu překvapení to bylo docela daleko v lese.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 19:08

Rinari

Když se ke mě dostal kus pergamenu,tak jsem si ho přečetla.Docela jsem se udivila,že na nás čekají tak daleko v lese.Jenom jsem potáhla rukama,a vyrazila do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 19:40

Tawara

Jen jsem si lehce povzdechl když jsem zjisti lže si po předchozím tréninku ani moc neodpočinu a i s pergamenem a veškerým potřebným vybavením jsem vyrazil do lesa.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 20:02

Rei

Vaše sensei seděla na velkém kameni a čekala na vás.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 20:17

Amaki

Počas cesty domov sa mi v rukách objavil pergamen. Hneď po prečítaní som sa vybral do lesa.Som zvedavý o čo ide.Pomyslel som si. Za chvílu som prišiel na určené miesto. Predmnou na kameni sedela Rei.Hmm...asi sa tu stretneme spoločne ako tým.Pristúpil som bližšie a pozdravil ju. Po celý bolo na mne vidieť, že krívam.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeTue Sep 14 2010, 21:29

Rinari

Když jsem dorazila na místo,tak tam seděla sensieka.Zdravim,pozdravila jsem senseiku, a na ostatní jsem se usmála.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 18:02

Rei vás zatím ignorovala. Chtěla vás pozdravit teprve až tu budete všichni.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:29

Tawara

Lehce unavený z tréninku jsem přišel k sensei a kývl jí na pozdrav. Nějak se mi nechtělo zdravit ji nahlas, přecijen viděli jsme se před malou chvílí.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 13:24

Rei seskočila z kamene. Možná už mě znáte. Jmenuju se Rei Hayashibiara pro vás Rei Sensei. Mám schopnost používat Mokuton, tedy živel dřeva. Teď bych se ráda dozvěděla něco o vás, abychom mohli začít trénink na kterém se nebudeme učit nová jutsu, ale strategii.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 13:37

Rinari

Mé jméno je Rinari ... Uchíha , Moje schopnosti zasahují na ohnivý element.Zaměřuju se hlavně na ninjutsu, a genjutsu. Řekla jsem senseice.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 13:42

Dobře. Tawaru znám takže se nejdřív představ ty. Mrkla na Amakiho
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 16:13

Amaki

Zamyslel som sa.Noo...ovládam element vody. Špecializujem sa na ninjutsu a v taijutsu som OK. Genjutsu vôbec neovládam. Povedal Rei.Aha...ešte som niečo zabudol...volám sa Amaki a som s klanu Sushimi.Dopovedal som a usmial sa na senseiku
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 18:05

Dobře. Tak to něják vymyslíme jakou formaci uděláme. Řekla a mile se usmála.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 19:49

Rinari

Hmmm...formaci...nějaký kombinované techniky. Napadlo mě,a při tom jsem se drbala na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 19:59

Správně. Na tomto tréninku vás chci naučit kombinovat různé útoky abyste třeba odlákali pozornost a třetí z vás mohl zaútočit. Funguje to vždycky pokud bojujete proti jednomu a když je to dobré tak i proti několika protivníkům.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 20:01

Rinari

Jenže Katon , a Suiton nejdou k sobě. Řekla jsem a povzdychla.Zajímalo mě, co ovládá Tawara.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 21:30

Amaki

Chvílu som počúval váš rozhovor. V tom som začul Rinarinu nárážku na to, že katon a suiton nejdú k sebe. Pousmial som sa a naschvál som si odkašlal na zaujatie pozornosti.To predsa nieje žiadny problém...nemusíme používať elemetárne jutsu. Stačí vymislieť nejakú taktiku napríklad tvoje genjutsu, Tawarove taijutsu a moje ninjutsu.Povedal som
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 21:53

Rinari

Když Amaki domluvil, tak jsem jenom sklopila hlavu.Jenže moje genjutsu stojí za prd... Řekla jsem a pak se trochu usmála.Ale nevadí...budu se snažit. Dořekla jsem,a mrkla na Amakiho.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 21:59

Amaki

Usmial som sa na Rinari a na chvílu som sa zamyslel. Po krátkej chvíli ma niečo napadlo.Hehe...už to mám. Napadlol ma jeden dobrý spoločný útok, ale neviem čo na to poviete Rei sensei.Povedal som trochu spytovačním tónom, kedže som nevedel, aké mala Rei plány.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 22:13

Tawara

Mě taky napadla jednoduchá strategie
zamumlal jsem.
Nalákám na sebe útok nepřítele a odvedu pozornost tak aby byl náchylnější proti genjutsu, čímž mu otevřeme obranu a Amaki ho pak může dostat nějakým svým jutsu...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 22:18

Amaki

Prikývol som na Tawarovu stratégiu.Dobrý nápad. Ja mám niečo podobné. Rinari by mohla spraviť genjutsu a síce len trebárz na sekundu, ale mohlo by ti to vďaka taijutsu pomôcť zasadiť úder aj silnejšiemu oponetovy. Ja by som potom použil jednu z mojích techník na dokončenie komba.Povedal som svoju taktiku ktorá bola takmer identická s tou Tawarovou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 22:45

Rinari

Doposlechla jsem si jejich strategické nápady.No...já souhlasím,ale takhle se to zdá být lehké, musí se to něják otestovat, aby jsme někde neudělali chybu. Řekla jsem a usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 22:49

Amaki

Mohli by sme to otestovať na Rei sensei! Odpovedal som Rinari zo smiechom v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 07:13

No dobře, tak se tedy ukažte.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 14:22

Tawara

Má to jeden háček
zamručel jsem.
Spíš než útočnej, jsem silně obranej typ bojovníka...
upozornil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)   Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink tým 2 (Neal-x, Clover, Kakuza-chan)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénink Seikuken (Pro Kakuza-chan)
» Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan
» Charakter: Kakuza-chan

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Okolí - Lesy-
Přejdi na: