Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Sněm kage

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 14:42

Hokage

Vypadalo to že se hokage zasměje ale pak se chytl za levou část hrudníku. Byl ještě vyřízený z pečetění kyuubiho. Pokud je podle vás opatrnost pro blbce, tak ste blbec vy a pochybuji o vašem postavení na tomto koncilu. Mohu se zeptat proč vám tolik záleží aby se z Vůdce Kumo stal Kage? Hokage už toho měl plné zuby a přemýšlel o nejhorším.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 16:10

Vůdce Kumogakure

Jak myslíte .. děkuji sendokage za podporu ... pokud si chcete něco prověřovat tak si počkáte ... není čas ... a něco špatnýho se děje ... chlapec jinchuuriky by sám od sebe nezautočil na vesnici .... mějte se na pozoru , moje vesnice je ve vážný pohotovsti takže je tma nenechám na pospas .. ... řekl pak se lehce poklonil , a jak se poklonil tak mu trochu sjěla kápě z dolní části obličeje a vy jste vyděly zjizvenou tváž a sešitá usta , obešel stůl a vyšel ze vchodu nedůvěřivě pryč kuly reakcím Hokageho
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 16:15

Hokage

Takže to by sme měli. Teď ty chuuninské zkoušky. Řekl naštvaně, protože si Vůdce Kumo jen tak odešel aniž by cokoliv řekl na svojí obhajobu, proč by se měl stát Kagem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 16:33

Tsuchikage

Stoupl sem si.
Takže všechno je vyřešený.... Můj názor nezměním. Vůdce po pohřbu k vám pošlu osobu, které věřím... Pokud si to nějak mezitím rozmyslíte a nebudete chtít tu osobu hostit... Pošlete mi vzkaz... Ale říkám vám to hned... Bez toho, aby se ta osoba nepřesvědčila, že ste hoden stát se Raikagem a Kumo Velkou vesnicí vám můj hlas nedám.
Řekl sem a v ruce se mi sformoval malý hnědý kamínek...
Až budete připravení jen ten kus meteoritu rozbíjte a můj Pozorovatel k vám příjde
Zkoušky se už řešili předtím, tak sem neměl důvod tam zůstávat.
Mějte se
Řekl sem se stařeckým usměvem a pomalým krokem odešel z místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 17:34

Sendokage

"Já nepotřebuji být opatrný, jsem na tolik schopný člověk, abych se vždy ubránil." Řekl jsem, ale pak Vůdce Kumo odešel a já jen na pozdrav máchl rukou. V tu chvíli přišlo na řadu téma o Chunninských zkouškách. Pak mi však cukla hlava, protože jsme byli v zasněžené zemi, tak jsem pomocí ovládání elementu sněhu poznal, že v okolí jsou dva nepřátele, ale neřešil jsem to, zatim nás nijak neohrožovali. "Fajn, zkoušky se podle všeho asi nejvíce hodí do Suichu, protože Konoha je teď po boji s Kyuubim, Kumogakure je po boji s Houkou a Iwa nevim jak na tom je. Co vy na to?"

??? a ???

"Fajn, jdeme." Řekla jedna osoba a seskočili z obrovské skály do kopce sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 18:33

Hokage

V této době je to asi nejlepší varianta.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 21:19

Tsuchikage

Už sem byl venku.. Záležitost Chunninských zkoušek sem považoval za vyřízenou.... Byl sem taky pojištěnej, několik z mích sledovacích meteoritů zrovna prolétali nad naší polohou... Okamžitě sem si všiml těch dvou všiml, vlastně sem o nich věděl už od začátku, ale nedával sem tomu velkou váhu... Kdo by byl takovej blázen a utočil na jedny z nejsilnějších osob na světě. Pomalu sem kráčel dál... ale teď sem byl vpozoru... za chvíli opustím zasněženou zemi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 00:21

Sendokage

"Hokage beru to zpět. To Tsuchikage je poněkud jiný, jiný ve slovasmyslu, jako blbý." Řekl sjem a zakroutil jsem hlavou. "Na začátku řeknu, že chci probírat ještě vězení a on si odejde, tak co to pak je za inteligenci." Řekl jsem.

??? a ???

Najednou se jeden z nás dvou objevil před Tsuchikagem a ukázal na něj. "Jste skončili nějak brzy ne?" Řekl výsměšně, ten druhý byl schovaný a ani o něm Tsuchikage nemohl nijak vědět, jednalo se o velice dobrou maskovací techniku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 14:47

Tsuchikage

Podíval sem se na něj a s usměvem mu řekl.
Co tě to zajímá chlapečku?
Řekl sem ja prošel okolo něj... nic sem si z toho nedělal... Dvě osoby zahalené v kápi šli za mnou. Čeho si ale "???" nemohl všimnou bylo, že ti v té kápi udělali pečetě na kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 17:04

??? a ???

"Chlapečku." Řekl jsem tiše a pak si sundal černou kapucu mého černého pláště s rudými mráčky a ve vzduchu zavlály mé žluté vlasy a pak jsem se otočil na Tsuchikageho. "Fajn, už Konoha doplatila na to, že jsme je nezajímali. Teď na to zřejmě doplatí i Iwagakure. Musím hold doufat, že aspoň Suichugakure nebo Kumogakure bude zajímat co je zničí." Řekl jsem a kráčel k zasedačce Kagů. Druhý ??? zůstával stále skrytý.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 25 2010, 17:54

Tsuchikage

Akatsuki mě netrápí.
Řekl sem s klidem na cestě pryč. Nechtěl sem ho vyprovokovat, ale prostě to ze mě vylezlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 11:03

??? a ???

Já jsem se jen pousmál a šel dál ke srazu. "Dobře, brzy nás očekávejte a ta vaše bariéra okolo vesnice, docela vtipná věc." Řekl jsem arogantně až výsměšně a dál kráčel ke srazu. Docela mě však udivovali, že i Tsuchikage nás bere na lehkou váhu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sněm kage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sněm kage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Třetí Sněm kage
» První Sněm Kage
» Druhý sněm Kage
» Aktivita Kage
» KAGE WARS MAFIA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Iron country-
Přejdi na: