Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tygří dráp

Goto down 
+5
likuku0
Shika-san
Srotak
Clover
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:17

Osoba

Slyšel jsem řvát toho kluka Simona, jestli tu není nějaký obchod se zbraněmi a došel jsem k němu. zrovna jsem měl chuť pomáhat. "Dojdi na konec ulice, pak do prava, a pak zase do prava a měl by jsi to vidět." Řekl sjem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 15:51

Eimi
Na tréningu, ktorý prerušil útok na Suichu. Tam mi Yuu zachránil život. Povedala som a usmiala som sa na Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 17:09

Cloud

došel jsemaž na crchol hory a viděl na celou suichu.asi mi néni přánoo být zamilován...vždycky nastane nějaká bariéra...už je mi z toho špatně...řekl jsem a odplivl si.S rukamavkapsách sjem se díval na suichu a na děj v ní.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 19:17

Simon

Pozrel som sa na osobu, ktorá mi povedala kam mám ísť. Ďakujem veľmi pekne. Rozbehol som sa a vyrazil tak kam ma myseľ hnala. Otvoril som dvere domu, kde sa mali predávať zbrane a výbušné papiere atď. Dobrý deň prajem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSat Oct 02 2010, 20:11

Masaru

Chcete mi říct, že máme v Suchugakure několik dost silných vězňů, a ještě k tomu tady budou Chunninské zkoušky?
Řekl sem překvapeně..
Ale diť tu budeme na ráně... Bude tu hodně lidí, co když někdo ty vězně vysvobodí?... A Akatsuki?... Co to sakra.... Ale třeba nepříjdou.... Budoucnost se přece změnila.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 16:45

Yoshiro

"Vězení bude zajištěno všemi legendárními šermíři, takže se není čeho bát a ikdyby je někdo osvobodil, tak já vim co každý z nich umí a dokázal bych je srovnat, ale to není třeba."
Řekl jsem mu s úsměvem, ale pak můj úsměv z ničeho nic zmizel. "Budoucnost se změnila, ale tohle by Akatsuki plánovala vždycky." Dodal jsem k tomu všemu.

Darui

Pousmál jsem se a podíval se na Yuua. "Takže z tebe už se tady stává hrdina jo? To aspoň zase proslavíš náš klan." Řekl jsem mu s úsměvem.

Prodavač u Simona


Přišel mi další zákazník.
Pomyslel jsem si a mávnul na něj. "Nazdar mladý ninjo."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 16:54

Simon

Dobrý deň. Dobrý deň. Máte prosím vás výbušniny? Alebo výbušné papierky? Čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 17:50

Yuu

Usmál jsem se na Eimi a zasmál se na Daruie.
Nevtípkuj, vtipy fakt nemusím.. řekl jsem.
Sáhl jsem do kapsy a vytáhl ještě nějáké peníze
co mi zbyli. Tak půjdeme? zeptal jsem se
obou a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 19:03

Darui

Chtěl jsem se za vtípek omluvit, ale pak jsem uviděl peníze, jaké Yuu má u sebe. Ve chvíli, kdy se Eimi nekoukala jsem mu podstrčil víc peněz a doufal jsem, že z mého gesta kývnutí hlavy na Eimi pochopí, že ji má pak koupit něco extra.

Prodavač u Simona

Pousmál jsem se a vytáhl jakousi skříňku a z ní následně vytáhl lístek, který však nebyl bílý jako obvykle, ale byl modrý. "Tenhle dělá 2x tak větší výbuch než normální lístek, ale zatim mám jen asi 10 kusů." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 19:07

Jukara

Behom chvíle som dojedol a pohladil som si brucho.Takto dobre som sa už dlho nenajedol!Povedal som hlasito, aby to počul aj majitel obchodu. Potom som sa otočil na Soru. Hmm...môžem ťa vyzvať na súboj? Chcem vedieť aká si silná.Povedal som omnoho potihšie zo strachom v hlase.Dúfam, že sa nenaštve...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 19:34

Simon

Aha tak to sa mi páči. Potrebujem ich zatiaľ k tréningu. Zasmial som sa. A koľko stojí jeden kus? Pousmial som sa a čakal, že papierky budú lacné.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 19:40

Yuu

Brácho, to nemusíš.. řekl jsem si a nakonec vzal peníze.
Chvilku jsem se zamyslel, co s těmi penězi dělat a
napadlo mě, že bych Eimi koupil něco extra.
Vzal jsem si svůj plášť, který mi ležel na zemi už delší dobu
a oblékl jsi ho. Tak jo, já si myslím, že můžeme jít.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 19:46

Masaru

No dobrá.... Co se bude dít teď?
Řekl sem napjatě...
Vesnice je pro zatím v bezpečí....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 21:06

Cloud

měl bych si to zopakovat...Sakaryo!trénuj!řekl jsem a Sakaryo měuž takhle naštvanýho dlouho neviděl.Já začal soustředit chakru do noh ale teď trochu míň tak zhruba průměrně jka by to mělo být.Rozběhl jsem se proti stromu a vyběhl až na vrch.Chvíly jsem tam stál a pak zeskočil dolů.Poté jsem seskočil dolů z hor až jsem se dostal na cvičiště našeho týmu.Vysekal jsem do zamrzlého rybníka díru svojí katanou a začal jsem soustředit do nohou chakru.Pomalu jsem našlápl na vodu a čekal co se stane.Sakaryo mezitím přišel na svoji teorii tréninku.U jezera si do svých křídel napustil chakru a snažil se jí skombinovat se svojí větrnou podstatou a pak mávat křídli.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 22:02

Sora

Dojídala jsem rámen,když jsem ho dojedla tak posunula misku dál.Aby to naznačilo že jsem dojedla.Když mě vyzval na souboj, tak jsem se zamyslela.Nemám náladu na boj, promiň... Řekla jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 22:15

Jukara

V poriadku.Povedal som a usmial sa. Potom som tiež odsunul misku od seba. Za chvílu prišiel čašník a zobral misky.Zaplatím.Povedal som a tak som aj urobil. Keď nemáš chuť na boj, tak sa chceš aspoň prejsť?Spýtal som sa Sori
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 10:43

Yoshiro

Podíval jsem se na sněhové vločky, které dopadaly na zem Suichugakure a pak mé oko postřehlo nějaký větší dav a došlo mi, že se jedná o přívoz těch nových vězňů. "Jsou tu ti nový vězni. Jdeme se podívat?"

Prodavač u Simona

"Všech 10 lístků bude stát asi stejně jako 20 normálních, ale dám ti slevu, že to bude jako 15 normálních lístků." Řekl jsem a zabalil mu je pomalu do balíčku a čekal na peníze.

Cloud -> Už jsi po vodě šel dobře a mezitím Sakaryo vypouštěl větší vítr, který už dokázal odvát listí a hýbal se slabšími větvemi.

Darui

S opírání o hůl jsem otevřel dveře a vyšel do zasněžené Suichugakure. "Hele moc to tu neznám. Kde vaří asi tak nejlépe?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 13:51

Masaru

Dobře... Mohl by ste mi pocestě říct něco o těch vězních? KDyby se ěnco stalo s Vámi, abych věděl jak na ně....
Řekl sem a podíval se směrem k tomu davu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 14:10

Yuu

Vyšel jsem ven z domu a podíval se na Daruie.
Poblíž je místní restaurace, ramen tam je dobrý
a často tam chodím, když tam není rušno.

řekl jsem a setřel si z vlasů vločky sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:04

Yoshiro

Podíval jsem se na Masara a lehce zakroutil hlavou, při čemž jsem s ní lehce cukl do předu. "Řeknu ti je až je uvidíš, prý půjdou skoro jako v průvodu." Řekl jsem a zasmál se a dal do krku.

Darui

Sledoval jsem dál Yuua až jsme pomalu a jistě došli k té restauraci, ale v tu chvíli se ozval nějaký rachot a mně došlo, že se jedná o příchod těch nových vězňů, což se plánovalo. "Hele jdu se podívat na ty vězně. Jsem na ně docela zvědavý." Řekl jsem a otočil se směrem k "průvodu".
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:12

Yuu

Jo, jasně. Počkám tu na tebe s Eimi. řekl jsem
a podíval se na Eimi. Snad se to s těmi vězni nějak
nezvrtne.
řekl jsem si pro sebe a otřepal jsem si vlasy
od sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:18

-Pri akej ste reštike? Tam kde ja s Clover? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 17:34

Simon

Aaaa ďakujem veľmi pekne. Zobral som si papiere schoval do malej tašky, dal som predavačovi peniaze a išiel na tréning. Dovidenia. Tak teraz pôjdem nikde, kde by ma ani Nimeshi nevidel, aby som mu to mohol potom niekedy ukázať. Hmmm, ale kde by som išiel? Zamyslel som sa. Hmmm. Pôjdem niekde pekne za vesnicu, aby som tu niečo nezničil. Pomyslel som si a vydal sa preč.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tygří dráp - Stránka 16 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tygří dráp   Tygří dráp - Stránka 16 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tygří dráp
Návrat nahoru 
Strana 16 z 16Jdi na stránku : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: