Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hráč měsíce

Goto down 
+11
Kakuza-chan
Páťa
anthraxik
likuku0
Shika-san
Ramaru
chappi
Nero
Nagato
Pein
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:51

Mia: Čokoládu nesmim, bolí mě po ní zuby, protože je mám moc citlivé Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:54

To je divný, mě taky po všem sladkým bolí zuby Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:03

Kakuza-chan napsal:
já pro něj nehlasuju kvůli tomu co dělá pro fórko ale kvůli tomu jak na něm hraje svoje postavy, to je rozdíl

Jenže já tu mluvím o Peinovi a Maniacovi kteří svůj důvod i zdůraznili.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:04

Nero napsal:
je prostě povinost admina.

Chtěl bych jen poukázat, že Admin žádné povinosti nemá, vše co dělá je naprosto dobrovolné. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:06

Je to jeho povinnost pokud CHCE tohle fórko někam dotáhnout -což je dobrovolné. Skus se nad tím trošku zamyslet než začneš tahat za slovíčka Wink
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:07

Nero: Môj dôvod bol len plusko k tomu ako Aspire píše, takže si to nevystvetluj zle.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:11

Pein: A teď mi tu začneš cpát že si celou dobu myslel jen na to jak Aspire píše ? Eh...
No nic už to řešit nebudu,nechci se zbytečně nervovat.. Hlasujte si jak chcete..
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:14

Nero: Prestaň ma otravovať s tvojimi múdrimy rečami. Choď si to hovoriť iným a nie mne. A áno myslel som i na to od začiatku a inak ak si si nevšimol, tak poniektorý ani dôvod nedávajú...

Edit: ešte musím niečo dodať. Myslím že máš pocit, že všetko čo áči tebe sa musí páčiť aj ostatným a musia sa tým riadiť. To neznášam.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:16

Ach jo. Nero, je to jejich volba a né tvoje, tak jim do toho nemluv. Smile Klidně to mohli brát i jako příspěvky, konec konců nejsem jen tak 1. v počtu postů a nemám nejvíc příspěvků v "Nejhezčí příspěvky", takže tady jim nic nezakazuj, nejsem diktaturské forko, abys jim řekl komu mají dávat hlasy a komu ne. Konec konců mě i potěší, dkyž se tu objeví mé jméno. Wink
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:26

...já vím že bych si neměl vyskakovat ale lidi tohle je pokud vím na hlasování, ne na spamování

PS: aspi předem ti gratuluji k 5000. příspěvku Cool laugh

Edit by HDéčko: Díky Cool laugh Jo jinak já nezačal OT, ale já ho ukončil. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:31

Pein: Já se jen snažim umožnit titul někomu kdo si ho zaslouží panebože ..meleš tu úplný kraviny tak zas klid
Aspire: Jenže tady teď vůbec nejde o to jakej máš počet postů nebo že máš nejvíc postů v "Nejhezčí příspěvky"... Ty píšeš pořád pěkně a kvalitně -to se nikdy nezmění,jenže tady jde o hráče MĚSÍCE a jsou tu tací (např. Ramaru) kteří tento měsíc napsali třeba mnohem kvalitnější posty než Ty a proto by si ten titul zasloužil víc než Ty..takhle se můžeš rovnou napsat ke všem měsícům protože je všem jasný že nejkvalitněji tady píšeš Ty. Nechci nikomu zakazovat hlasy ani nic podobnýho ale hlasovat Tebe je vůči ostatním hráčům dost nefér.. proto nesouhlasím s nimi ani s jejich důvodem tě volit. Promiň ale potom je tohle naprosto zbytečný topic,ty bys mohl být hráčem měsíce totiž pořád.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:40

Nemusel, ale pochop, že když někdo se prdí celý den s grafikou a ještě k tomu furt píše, tak to hold lidi dokáží ocenit, nemohu za to, že ty to bereš jako samozřejmost. Wink A lidem nemůžeš zakázat, aby hlasovali JEN o hraní, každý bude hlasovat i kvůli něčemu navíc. "je to kámoš", "Zrovna mi udělal radost", "Udělal grafiku celého forka", "odbanoval mě".... Nechovej se jako Castro, diktátor jak hovado. Je to hlasování lidí, né lidí, kterým to přikazuje Nero, takže se uklidni a nech rozhodovat ostatní.

Piš v PMce, fakt nemám náladu to tu furt číst a pak to mazat. Zítra to tu promažu.


Naposledy upravil AspireHD dne Thu Nov 18 2010, 16:41, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:40

Já nepsal rozhodně kvalitnejc .. pane bože .. já jsem taky jen Kage Smile .. neřeš te to a rozhodně já ně

Btw: Dík Aspi za hlas i když si téměř jedinej kdo to četl Cool laugh

A já dávám hlas .. noo to bude těžký Cool laugh Aspi ... kuly daisukemu a tomu forku Smile

-> Dal bych nekoho jiného ale tendle měsíc nebo co si já pomatuju mě nikdo moc neohromil psaním .. takovej klasickej měsíc
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:49

Nero: Si naozaj smiešny...ty si predsa ten kdo s tým začal a toto nieje poprvý krát čo iným vnucuješ svôj názor. Ak mi chceš niečo na toto povedať, tak už radšej pmkou. ( A nezáviď Razz )
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:51

řekl bych vám to asi takhle SHUT THE FU.K UP tohle téma není na hádání ale hlasování kuňa
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:54

na druhou stranu je pravda, že je tohle téma HRÁČ měsíce a ne Admin měsíce...

téma, kde se může oceňovat grafika a ti, co ji zde udělali, zde myslím někde je.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 17:01

Tak se omlouvám všem že jsem se řídil Aspiho větou
AspireHD napsal:
A všichni hráči budou hlasovat, kdo by se jim mohl stát podle Aktivity a kvality hraní.
Už na tomhle fórku raději nikdy nic řešit nebudu nebo mě tu ještě budete brát za de*ílka co si hraje na diktátora.. Takže dělejte jak myslíte.. omlouvám se za spam.
PS: Poslední výčitka...V hracích místnostech se píšou "Chuuniské zkoušky" ne "Chunninské zkoušky" ale to je jak taková estetická chyba <- teď už by tohle fórko mělo být dokonalý když tu máte tak kvalitní rozdávání hlasů Wink


Naposledy upravil Nero dne Thu Nov 18 2010, 17:04, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 17:01

Ramík ja som to čítala tiež Wink
A mne sa páčili aj Fíďove aj Ramiho posty...
Ale páčilo sa mi aj Kakuzove hranie takže dám hlas jemu Razz
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hráč měsíce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hráč měsíce   Hráč měsíce - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hráč měsíce
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hráč měsíce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: