Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ostatní části vesnice

Goto down 
+4
Tom555
Srotak
Clover
Aspi
8 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:06

Zde pište lidi, kdo jste někde ve vesnici, mezitím co se rozhoduje o dokončení 1. zkoušky

Tady se jedná hlavně o nemocnici, ostatní restaurace a ještě o 3. cvičební louku.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 17 2010, 16:45

Sora - Suichu

Toulala jsem se vesnicí, docela mi po té době vyhládlo.A něco zdlábnout před Chunnínskéma zkouškama by neuškodilo,rozešla jsem se směrem do restaurace.Při příchodu do ní,jsem si sedla k něbližšímu stolu.A obědnala si specialitu restaurace.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeMon Oct 18 2010, 15:35

Masaru - Suichu

Ok....
Řekl sem.
Myslím, že bude někdena náměstí...
Došel sem až na náměstí, kde se tyčila nově postavená socha.
Zajímalo by mě, co se stalo s tím z Iwy, který nám pomohl 13. zabít...
Řekl sem si sám pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 19:31

Sora - Suichu

Když mi donesli specialitu restaurace tak jsem si vzala hůlky, a pomalu jí začala jíst. Snažila jsem si jí co nejvíc vychutnat,aby mě pak břicho neotravovalo.Umhaa... úžasný.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 17:21

Masaru - Suichu

Porozhlédl sem se okolo sebe a napadlo mě, že bude mít určitě Sora hlad, vešel sem do restaurace a podíval se okolo sebe.
Tam je.
Pomyslel sem si při pohledu na ní. Pomalu sem se za ní vkradl a pak jí položil dlaně na oči.
Háádej kdo to je.
Řekl sem s usměvem


// btw mohla by ses prosím zapojit do Iwy? Smile Dík
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 15:56

Sora - Suichu

Když mi někdo položil dlaně na oči, a řekl ať hádám tak jsem se zamyslela.Ten hlas mi byl hodně povědomí.Masaru ? Zeptala jsem se a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 16:18

Pro všechny

Najednou se ozvaly zvony a to všem geninům v Suichugakure řeklo, že se mají hned dostavit do jižní části náměstí do světle šedivé budovy, kde je jedna hala a tam k nim promluví Sendokage. Nemá se zatim jednat o zahájení zkoušek, jen jakási slova Sendokageho, který chce říci něco ohledně zahájení zkoušek, jak to bdue probíhat. Pomalu, ale jistě se začalo stmívat.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:24

Akamatsu-Hora

Pomalu jsem přišel k nemocnici.Vlezl jsem tam a řekl jsem: Kam mám zajít s popáleninami a zraněnýma nohama??? zeptal jsem se recepční.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 00:30

Akamatsu -> Hned k tobě přišel ninja, který tě léčil.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 10:47

Nero

Měl jsem celkem hlad tak jsem zapadl do první restaurace a tam jsem si objednal nějaké klasické japonské jídlo a s chutí jsem se do něj pustil.... Nemám rád tolik lidí..je to tu samej genin mě už z toho začíná bolet hlava...možná bych měl najít nějaké klidné místo a chvilku si tam odpočinout... Říkal jsem si když jsem dojídal..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 11:04

Meiko - Iwa

Usmála jsem se, určitě můžeme vyrazit! Řekla jsem, a vyšla z akademie,měla jsem namířeno do restaurace.

- Editnuto


Naposledy upravil Clover dne Sun Oct 24 2010, 16:05, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 11:13

Nero - Kumo

Když jsem dojedl,objednal jsem si trochu nějaké sladké limonády na osvěžení a přitom jsem zamyšleně pohlížel do stropu restaurace.. Nesmím sklamat...můj otec..můj sensei..za mě položili život..co bych to byl za ninju kdybych jim to nesplatil..


Naposledy upravil Nero dne Sun Oct 24 2010, 17:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 15:40

Nero a Clover -> Mínusový bod za zkratku za jmény
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 16:22

Nikko- Iwa

Tak jo. řekl jsem a rozložil mapu mezi mě a Meiko. Tak kam půjdem? zeptal jsem se a usmál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 19:56

???

Seděla jsem na vysoké a tlusté větvi před Suichugakure a vedle mě stál můj parťák. "Hlavně za žádnou cenu nesmíš přijít do kontaktu s tim sněhem, jinak o nás bude Sendokage vědět." Řekla jsem tiše, přičemž jsem se postavila a na zádech se mi od měsíčního svitu leskla tenká nit na mém luku.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 20:29

???

To si mi cestou sem říkala už nejmíň pětkrát. Řekl mladý muž s šedivímy vlasy, který byl o něco vyšší než jeho parťačka. Už se nemůžu dočkat. Řekl a zatřásl se zimou.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 20:43

Nero-Kumo

Dopíjel sem už asi 5átou sklenici limonády a lidé na mě už nechápavě pohlíželi a mezi sebou si šeptali co jsem vlatně zač.. Čelenku Kumogakure nenosím a svím zvláštním vzhledem jsem celkem přitahoval pozornost přičemž odlesk mého meče opřeného o zeď vedle stolu, se třpytil po celé restauraci... Pohledy lidí jsem nijak zvlášt neřešil...pořád jsem zamyšleně koukal na jedno místo.Teď už to nebyl strop ale sklenice s limonádou..byl jsem jak zaseklý.. Zajímalo by mě jestli ty zkoušky proběhnou v klidu,nebo se to nějak zvrtne...Ikdyž..ani bych se nedivil.. kde jsem já,tam se vždy něco přihodí..
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 21:12

Akemi - Hora
Po chvíli som pomaly vyšiel na tretiu tréningovú lúku.
Tam som si našiel nejaký strom, a na jeden z konárov som vyskočil.
Oprel som sa o kmeň a snažil som sa zaspať.

Hiromi - Kumo
Zobudila som sa.
Mohla by som sa najesť. Pomyslela som si a pomaly som vstala.
Potom som sa rozbehla do nejakej reštaurácie.
Tam som si objednala dango, a potom som už len na neho čakala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ostatní části vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ostatní části vesnice   Ostatní části vesnice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ostatní části vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostatní
» Ostatní postavy
» Rada vesnice
» Klany vesnice
» Klany vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: