Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Simon vs. Meiko Kamizuru

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 22:01

Jedná se o stejný povrch jako na zkouškách v anime Naruta.

Rozhodčí

Pousmál jsem se. "Pravidla znáte, jste připraveni?" Zeptal se a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 15:32

Simon - Moja postava - http://fc05.deviantart.net/fs48/f/2009/219/7/d/7d8f5479a54a547c7fe847db25c571ec.jpg

Pomaly som prišiel do arény s rukami vo vreckách. Pozrel som sa dopredu, ale protivníka som stále nevidel. Hmmm. Telo sa mi začalo triasť od nervozity a ja som sa v aréne skoro ,,pocikal". Kde je?Spýtal som sa senseia, ktorý tam pri mne stál. Hlavne nemôžem ponáhľať, pretože sa všetko zhorší. Zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:26

Meiko

Vešla jsem do arény,ve které na mě už čekal soupeř.Sorry...ale du pozdě.Jinak...můžeme.Řekla jsem a trochu se zachechtla.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:28

Rozhodčí

Tenhle rozhodčí byl nějaký mrzutý
Ok tak se běžte zrubat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 18:44

Simon

,,Zrúbať"? Ježiš Maria, kde som sa to dostal? Zamyslel som sa. Hmmm tak to je ženská? Toto je akési malé dieťatko v aréne. Hmmm. Ale mne sa také dievčatá páčia. Pomyslel som si a postavil sa do môjho postoju pre prípad. Telo bolo v rovnomernej polohe. Dlane som spojil a jedným okom som sa pozrel na nepriateľku a druhé som mal zatvorené. Čo sa dnes bude diať? Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 20:41

Meiko

Zasmála jsem se, je vidět že tu někdo má čirý den. Řekla jsem směrem k rozhočímu, a pozorovala soupeře. hm... to bude zajímavé. Pomyslela jsem si.A kolem Simona začala kroužit jedna včelka.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 20:53

Simon

Obzrel som sa okolo seba, a čo som nevidel? Včela! Odkiaľ sa tu nabrala v takejto zime? Tu niečo nehraje. Zadivil som sa. Jedno oko som zavrel a druhé otvoril.Hmmmmmmm. A hmmmmmmmmmm. Otvoril som jedno oko. Potom som zavrel ľavé, a potom pravé. Potom som otvoril ľavé a poobzeral sa okolo seba. Potom som ho zatvoril a to isté spravil s druhým. Tu fakt niečo nehraje. Ako je možné, že tu je včela? Zakričal som cez celý štadión.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:11

Meiko

Co ? Něco ti nesedí ? Aha to ta zima. Zachechtla jsem se.No jo zima, to bude menší mínus pro mě.Nebo ne ? Pomyslela jsem si a s úsměvem jsem sledovala protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:15

Simon

No uvidíme slečno. Myslím, že dievča má prednosť tak môžeš začať. Zasmial som sa a čakal na jej prvý ťah. Hmmm. Myslím, že s tou včelou má niečo zalubi. Pomysle som sa a pozrel sa na jej tvár.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:17

Meiko

Ale ty zase můžeš " Slečně " prokázat laskavost, a to začít první tah. Řekla jsem a zasmála se, včela furt kroužila kolem tvojí hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:21

Simon

No dobre teda. Môj prvý ťah bude drsný a zákerný tak sa teš. Pozrel som na včelu, ktorá dokola a dokola krúžila. CHMAT! Včelu som chytil do ruky a stlačil. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Jau jau jau. To mňa nenapadlo. Pomyslel som si a s výkrikmi som pozrel na slečnu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:25

Meiko

Zasmála jsem se,když jeho ruka byla "polepená" medem.Ach...ti sobečtí kluci...jenom by kazily přírodu . Řekla jsem a koukala na něho normálním pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:27

Simon

No môj prvý ťah si videla. Au jau. Teraz sa predveď ty. S napuchnutou rukou som jej povedal a pozrel sa nadudlane na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:29

Meiko

První tah zničit včelu ? Si divnej... Řekla jsem a zasmála jsem se, kolem Simona se začalo točit asi 6 včel na jednou.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:42

Simon

Sakra. Tak toto znamená, že ovláda techniky včiel. No neviem či budem dostatočný. Pomyslel som si. Vyskočil som a pozrel sa dolu na včely. Vytiahol som kunai s výbušným papierikom a hodil po 6 včelách. Tu máte vy svine besné. Povedal som a odskočil som do zadu asi tak o dva metre.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:50

Meiko

Hned jak vyskočil,tak ty včely kruhovitým pohybem letěli za ním,takže se kunaii vyhnuli.Hnedka jak dopadnul na zem,tak přímím útokem na něho letěli.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:55

Simon

Neznášam otravných ľudí nato ešte otravné včely. Rozbehol som sa proti včelám a povedal Bunshin no Jutsu.. Keď som bol už dostatočne pri včelách včely nemohli vediet, ktorý je ten pravý tak som (Ten pravý) preskočil včely a rozbehol som sa po Meiko. Ja ťa zničím ty špina.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:03

Meiko

Usmála jsem se, ještě než včely přeskočil,tak některé z nich vybouchli.A všude rozprskli med,který se musel taky nalepit na Simona.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:04

Simon

A sakra med. Zľakol som sa výbuchu, ale pokračoval som v útoku na Mieko. Ja ťa dostanem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 23:43

Meiko

Med lepil, a kolem mě lítalo několik set dalších včel, přiblížit se ke mě normálním způsobem je sebevražda.Včely kolem mě furt lítali, a při tom sledovali protivníka.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 08:30

Simon

Sakra toľko včiel som ešte nevidel, čo to je za nestvúru. Pomyslel som si. Keď som bol asi 5 metrov od Meiko povedal som. Suiton: Mizu Rappa. Moja poloha bola taká, že som rozkročil nohy spravil pečate a naklonil sa do zadu. V tom som sa napriahol a rýchlosťou som vystrelil vodné delo z úst, ktoré striekalo na všetky včely. Teraz budú mať včely mokré krídielka takže nebudú môcť lietať pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:40

Meiko

Ještě než provedl akcičku,tak jsem uskočila,většina včel byla zasažena.Ale moje chakra byla v nich,takže se zotavovali rychleji.I přes to že byli mokrý,další včely se na něho hrnuli ze z hora,a ze spodku.Sežer si to ! Vykřikla jsem.Gerimushi ,špitla jsem ale nic se zatim nedělo.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 14:09

Simon



Sakra. Odskočil som a snažil som utiecť včelám. Musím vymyslieť nejakú stratégiu. Ale akú? Musím to asi použiť. Ako je možné, že tie včely ožili? Jediná možnosť je asi, že ich dobíja chakrou, aby sa oživili, žiadna druhá myslím, že nie je. Ale keď ich dobíja tak jej by to malo brať aj tú nejakú chakru pomyslel som si. Takže, keď postriekam toto veľké množstvo včiel tak a ona ich dobije tak myslím, že jej to zoberie dosť chakry. Takže ja použijem jednu techniku a ona jednu a ktomu musí použiť ešte jednu na oživenie.



Keď som bežal stále pred včelami, ktoré sa zamnú valili spravil som pečate na kawarimi, aby ma nevidela.
V tom so sa zastavil tak rýchlo, aby sa včely do mňa za bodali.



Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:50

Meiko

Včely které letěli za tebou,náhle zastavili. Hlupák...,pomyslela jsem si. Včely chvilku létali kolem tebe,pomalu si mohl ztrácet světlo.Které proudilo skrz díry.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:00

Nechápem Clover: ,,Včely chvilku létali kolem tebe,pomalu si mohl ztrácet světlo.Které proudilo skrz díry." Jaké diery?

Simon

Keď som uvidel včely zastaviť, spadol som na zem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Simon vs. Meiko Kamizuru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Simon vs. Meiko Kamizuru   Simon vs. Meiko Kamizuru Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Simon vs. Meiko Kamizuru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kamizuru
» Seznámení se Senseiem (Nikko, Meiko)
» Simon Toshido
» Cesta do železné země (Sendokage, Simon a Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: