Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 22:07

Jedná se o stejný povrch jako na zkouškách v anime Naruta.

Rozhodčí

Pousmál jsem se. "Pravidla znáte, jste připraveni?" Zeptal se a čekal.

Daisuke

Jako vždycky jsem s rukama za hlavou a s úsměvem přes celou tvář jako Naruto nakráčel do arény, kde jsem se postavil se svými třemi meči na zádech. Mé dlouhé bílé vlasy zavlály ve větru a ve vzduchu v tu chvíli bylo cítit velké odhodlání. "Yosh! Já jsem připravený, tomu věřte." Zvolal jsem nadšeně a na rozhodčího ukázal zvednutý palec.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 05:39

Aiko

Taktiež som prišla s veľkým úsmevom na tvári.
Dattebayo!rýchlo som prikývla na otázku .
Rasengan sa mi asi nepodarí... kso... ale...Ten Daisuke alebo ako sa volá, vypadá to tak,že je rovnaký ako ja... prehliadla som si ho a milo som sa naňho usmiala.
Tentokrát sa stanem chuuninom!

-Yosh, Daisuke "Tomu verte" a Aiko "Dattebayo" Razz
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 07:52

Rozhodčí

"Fajn, můžete začít." Řekl jsem a pomocí shushinu zmizel pryč.

Daisuke

Usmála se na mě a já chvíli nechápal a tak jsem si dal ruce podél těla. Hé, ona se na mě usmála, není to jen nějaký trik? No vlastně je to jedno, protože se stanu chuuninem, to vám slibuji Killer bee-sama. Pomyslel jsem si při pohledu do nebe, vlastně spíše do stropu arény. "Hojá! Já jsem Daisuke Shiritsu a dneska se stanu chuuninem, tomu věř!" Zvolal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 09:33

Aiko

Zdar! Ja som Aiko Namikaze a tiež sa ním stanem! Dattebayo! ukázala som mu palec smerom hore.
Yosh, držím ti palce, Daisuke-kun! povedala som a stále som mala na tvári ten istý úsmev.
[b]Tak, mali by sme začať...[b] povedala som a čakala som, nech urobí prvý krok on.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 09:44

Daisuke

"Yosh!" Zvolal jsem a cuknul hlavou, že mi mé vlasy zavlály ve větru, když v tu chvíli jsem spoza zad vytáhl jednu ze tří katan, na jejíž rukojeti byla rudá stuha. Jdem na to. Pomyslel jsem si a rozeběhl se přímo proti ní.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 15:48

Aiko

Shunsin no Jutsu! presunula som sa za neho.
KAGE Bunshin no Jutsu! vytvorila som si dva klony a všetky tri sme odskočili trocha dozadu.
Vytiahli sme pár ihlíc a hodili ich po ňom.
Tri katany, podstata bude pravdepodobne Raiton, keďže je z Kumo.. V tom prípade by som mala výhodu... musím zistiť, či je to tak... ale výhoda v podstate nebude stačiť!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 22:13

Daisuke

Poznal jsem pečeť na shushin, jelikož ho umim také a lehce jsem se pousmál, jelikož jsem doufal, že dělá stejné věci jako já, což udělala, jelikož se objevila za mnou. V tu chvíli jsem udělal kotoul dopředu a sekl katanou za sebe, protože jsem myslel, že tam bude, ale nebyla a tak jsem jen promáchl, když v tu chvíli nade mnou proletělo několik jehlic. Fajn, ovládá kage bunshin a shushin, takže už vim o dvouch technikách. Horší je, že nevim, která je ta pravá, budu se muset zbavit klonů než ji ukážu jednu ze svých technik. Pomyslel jsem si, když jsem stál naproti ní. V tu chvíli jsem však hodil do vzduchu kunai s výbušným lístkem u kterého letěli další dva kunaie, které však nebyly vidět. Výnušný lístek ve vzduchu vybuchl, díky čemuž odrazil ty dva kunaie přímo proti dvoum Aikám.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 23:41

// Nerad narušuji hru ale jako Sensei mám trošku právo napomenout xP

Prosím Mio nepleť si techniku Hiraishin no Jutsu se Shunshin no Jutsu... Technika Shunshin není žádný teleport a díky ní se můžeš pohybovat pouze přímými liniemi,čili do různých úhlů ale né kamkoliv..zkrátka můžeš se tím pohybovat jako Dáma na šachovnici..a přeskakovat objekty prostě nemůžeš.Takže aby si dala Shunshin za Daisukeho,když běží přímo proti tobě..nejde. Nejsi Minato aby si měla takový krok blesku Wink
V pravidlech jsem nikde na KW neviděl vysvětlení Shunshinu a prostě nemůžu se dívat na to jak ho hráči zneužívají jako doslovný "teleport".. Pokud ti to ovšem Aspi uzná,tak stím nemám problém Smile

Edit by Ramaru: Pravda to je ... ale pokud to aspire příjmůl ... to je jako problem s Kawarimi .. Shushin bych vyřešil po skouškách jako kawarimi ve velkym topicu kde by se to řešilo ... protože zatím jeto omezeno jen v Kumo .. ale rozhodně bych tu nechtěl rozjížděn OT Smile

Edit v HD by Aspire: Jelikož to hráči tak hrajou furt, tak jsem to tady uznal, ale hned po zkouškách založíme ten topic.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:32

- Gomenasai Razz

Aiko

kso! vytiahla som kunai a hodila som ho do jedného z Daisukeho kunaiov.
Tým som ho odrazila a zachránila som si jeden klon, no o druhý som prišla.
takže už vie že ja som pravá... idem na to zle... zamračila som sa.
KAge Bunshin no Jutsu! vytvorila som ešte tri ďalšie klony.
Všetky sme sa rozbehli okolo teba a vybrali ihlice.
Hodili sme ich po tebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 15:39

Daisuke

"Jouu" Zvolal jsem, když se na mě rozeběhli klony, ale můj pohled stál jen na Aiko, která dělal předtim pečetě na klony, tudíž jsem věděl, která je ta pravá. Shushin no jutsu. Pomyslel jsem si a v tu chvíli se objevil o kus dál šikmě od pravé Aiko, mířil jsem na ní ukazováčkem kolem kterého byly tři raitonové malé kroužky, které se v tu chvíli spojily a vystřelil se proti pravé Aiko rychlý Raitonový paprsek. "Raiton: Shoushishu no jutsu" Řekl jsem tiše název jutsu. Při zásahu to dá Aiko raitonovou ránu a značně poškodí místo, které bylo zasaženo.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 18:57

Aiko

wuáá obrátila som sa chrbtom takže ma to trafilo doňho.
Spadla som na zem.
Raiton... zamračila som sa.
Vytiahla som shurikeny.
Keď som vstávala, prudko som sa otočila a hodila som ich po ňom.
Rozbehla som sa smerom k nemu a pokúsila som sa ho kopnúť.
Keď nie ninjutsu tak taijutsu... huh mala som sa učiť rasengan dlhšie...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 10:40

Daisuke

Fajn, zasáhl jsem ji, takže bych řekl, že útoky na dálku budou její slabinou, k tomu se mi hodi Rudý blesk. Pomyslel jsem si a pomalu přecházel do prava do strany, když v tom se na mě rozletěly shurikeny a já musel uskočit do strany, byl jsem od ní daleko, takže jsem uskočil v pohodě. Avšak ona měla značně spálený záda od mého jutsu. "Joj, to koukáš co?" Zvolal jsem a zasmál se, ale né jako arogantně, ale přátelsky, jakobych to ani nebral jako souboj, který rozhodne o naší budoucnosti. Pomalu jsem se přitom začal soustředit a mé konečky vlasů rudly a na těle se mi tvořily rudé pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 23:03

Aiko

Yosh, si silný... pousmiala som sa.
huh...? nadvihla som obočie.
Urobila som pečať na Shunshin a presunula som sa presne pred neho, pokúsila som sa ho čo najrýchlejšie kopnúť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 12:18

Daisuke

Soustředil jsem se na aktivaci Rudého blesku, takže mě v pohodě nakopla a já odletěl o kus dál, ale nespadl jsem, jelikož jsme měli asi stejně síly, takže jsem nespadl. Jenže v tu chvíli už mi zrudly i oči. Ještě chvíli. Pomyslel jsem si a vytáhl druhou katanu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 00:06

Aiko

Kso, čo to je?!
Odskočila som a vytvorila som dvoch Kage Bunshinov.
Urobila som pečate.
Fuuton: Kamikaze! zakričala som a vypustila som na Daisukeho prúd vetru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 17:17

Daisuke

Rozletěl se na mě silný vítr, ale v tu chvíli mi po těle proletělo několik rudých blesků a já se jen pousmál, když v tu chvíli do mě napálil ten vítr a mě to odhodilo. Ve skutečnosti by mě to dost zníčilo, ale teď mě bránil rudý blesk, což je silnější než normální raiton, takže mě to ochránilo. Zároveň se zvýšila moje rychlost a celkem i síla. Jenže to už jsem se začal točit dokolečka a mé katany rudě zářily.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:21

Aiko

Kso! zakričala som a odskočila som viac do zadu.
Hodila som dymovú guličku a vytvorila som dvoch bunshinov, pomiešali sme sa, aby nevedel ktorá je pravá.
Popri tom som pre istotu urobila pečať na kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:49

Daisuke

Hm, teď je nesmysl, abych použil to jutsu, když nevim, která je ta pravá. Shushin no jutsu. V tu chvíli jsem se objevil vedle jednoho z těch klonů a sekl, což by ho mělo zníčit a najednou by měl zaútočit hned druhý meč, což by ještě klon nebo už ta pravá neměla stíhat, jelikož to bylo v té otočce. Následně však do vzduchu vletěl třetí meč, který jsem chytl do levého nadloktí. Nyní už jsem měl tři meče.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 15:05

Aiko

Ako som uvidela pečať na shunshin, vytiahla som MInatov kunai.
Najskôr mi zničil klon a potom mierila druhá katana na mňa a pokúsila som sa vykryť kunaiom.
Druhou rukou som vytiahla výbušný lístok a pripla som mu ho na rukáv.
Druhý klon skúsil Daisukeho potknúť zatiaľ čo ja som odskočila a spadla na zem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 15:34

Daisuke

Zablokovala můj útok, avšak výbušný lístek na mě nedala, jelikož jsem byl v otočce, takže jsem ji katanou přetlačil a dootočil se dál, tudíž by lístek zůstal ve vzduchu. Jenže to už se na mě rozeběhl klon. Takže tahle je pravá a ten co mě kosí je klon, jelikož by se klon takhle nekryl. Pomyslel jsem si a vyskočil nahoru, aby mě klon minul a následně jsem na něj dopadl s nakoncentrovanou chakrou v noze, což ho mělo zničit. Ve chvíli dopadu jsem se roztočil a mé katany už se zase rozzářily, tentokrát to bylo rychlejší, když v tom jsem se zestavil a katany spojil, při čemž se na konci vytvořila rudá koule, která se neuvěřitelně rychle rozletěla na Aiko a vybuchla, což by při zásahu Aiko znemožnilo dále bojovat a padla by zřejmě do bezvědomí. "Johiyo Rakouben!" Zvolal jsem a v hlavě se mi ukázali vzpomínky, na to když mě to trénoval můj sensei.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 15:51

Aiko

Daisukeho jutsu ma zasiahlo a padla som na zem.
heh.. ako minule... asi bude mojím osudom stať sa nukeninom... uškrnula som sa a zatvorila som oči.
Stratila som vedomie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:02

Daisuke

Padl jsem na zem také, jelikož mě aktivace Rudého blesku a posledního jutsu značně unavila a sebralo mi to dost chakry. Podíval jsem se směrem k Aiko a uviděl ji jak leží na zemi. Sakra! Rudý blesk měl možná pravdu, třeba jsem stejný jako on. Kvůli síle jsem ublížil dívce. Pomyslel jsem si a s bolestmi jsem se zvedl ze země a rozeběhl se s pajdavym krokem k Aiko a dopadl na kolena vedle ní. Rozhodčí už dopadl do prostřed arény a chtěl svolat mé jméno, jakožto vítěze, ale v tom se na nás podíval. Já se pomalu zvedl a Aiko držel v náručí, ikdyž jsem byl tak vysílený, tak jsem bez verdiktu odešel z arény. V tuhle chvíli pro mě bylo důležitější ji zachránit, protože jsem nechtěl žít s pocitem, že jsem kvůli síle někoho zabil.

Rozhodčí

Rozhodčí se nechápavě podíval a pak máchl rukama. "Remíza!"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze   Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Daisuke Shiritsu vs. Aiko Namikaze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: