Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeMon Oct 25 2010, 22:10

Jedná se o stejný povrch jako na zkouškách v anime Naruta.

Rozhodčí

Pousmál jsem se. "Pravidla znáte, jste připraveni?" Zeptal se a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 06:41

Akamatsu

Přišel jsem do té budovy.Ano jsem připraven! řekl jsem a čekal na soupeře
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 15:56

Nikko

Přišel jsem do arény, zkouknul jsem povrch. Hai. odpověděl jsem rozhodčímu a sundal si ze zad luk a upravil si toulec s šípy, mezi kterými jsou i některé s výbušnými lístky, což si ale nemohl vidět.

/btw není to budova, jsou to ty druhé chuninské souboje, kdyžtak poď do chatu
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:43

Akamatsu

Když jsem uviděl soupeře tak jsem vytáhl kunai a hodil jsem ho po něm,abych zjistil jestli je silný
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:53

Nikko

Čekal jsem útok, ale ne tak brzo, ale i přesto jsem se při té vzdálenosti vyhnul jeho útoku a vystřelil jsem po něm šíp a další jsem si nachystal do k vystřelení.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 16:55

Rozhodčí rukou naznačil, že můžete začít bojovat. Hned poté zmizel na bezpečnější místo.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 17:00

Akamatsu

Rychle jsem uskočil šípu který vystřelil.Juujin Bunshin! vykřikl jsem a Akamai se změnil na mě.Uvidíme co udělá teď pomyslel jsem si a čekal jsem na tvůj další tah.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 17:03

Nikko

Hmm, tak tohleto nebude lehký boj. řekl jsem si a po obou klonech jsem vystřelil jeden šíp.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 17:09

-btw to není klon jako klon ale Toto jutsu dovolí zvířeti, aby se perfektně transformovalo na člověka, se kterým jutsu vykonává ale to je jedno :-)

Akamatsu

Rychle jsem vytáhl 2 kunaie a hodil jsem je po šípech.Šípy to zasáhlo a ty spadly na zem.Shikyaku no Jutsu vykřikl jsem a velmi rychle jsem se na tebe rozběhl.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 17:25

Nikko

Využil jsem jeho rychlosti a toho, že nebude moct dobře uhýbat, takže jsem vystřelil mezi tebe a mě šíp s výbušným lístkem, odskočil jsem zpátky a připravil jsem si další šíp, na to, jak uhne.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 17:55

Akamatsu

Všil jsem si šípu a odrazil jsem se rukama od země.Výbuch mě ale trochu zasáhl.Vytáhl jsem si za zády kunai s výbušným lístkem a pak jsem se znovu rozběhl a když jsem byl blízko tebe tak jsem řekl Tsuuga! vyskočil jsem a roztočil se velkou rychlostí na tebe.Pak jsem hodil ten tajný kunai přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:16

Nikko

Tím kunaiem si se nemohl trefit a jakmile si skočil s tsugou, tak jsem po tobě vystřelil šíp s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeTue Oct 26 2010, 21:30

Akamatsu
Když jsem byl ve vzduchu tak ten šíp bouchl a já spadl na zem.Když jsem spadl zem tak jsem chvíli ležel.Pak jsem se zvedl.Co teď?? pomyslel jsem si.Pak jsem vytáhl Stínový Shuriken*.Hodil jsem ho po tobě.

*V jeho stínu je druhý ale ty ho nevidíš
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 21:43

Nikko

Sestřelil jsem shuriken s šípem, vyčkával na jeho další tah a složil jsem pečetě na kawarimi, jenom pro jistotu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 21:46

Akamatsu

Zasáhl tě ten druhý.Pak jsem se znova rozběhl a hodil jsem kunai s výbušným lístkem.Pak jsem skočil a vykřikl jsem Tsuuga a pak jsem to na tebe znova namířil
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 21:53

Nikko

Druhý shuriken mě zasáhl do oblasti obličeje, což bylo nepříjemné, ale ne smrtelné. Ale u kunaie s výbušným lístkem jsem se stihl vyměnit za kámen, který jsi později rozdrtil svou tsugou. To by bylo zlý, kdybych tímhle dostal přímý zásah, tohleto na dálku nepude. řekl jsem si a rozběhl jsem se na tebe s napřaženým lukem z a jakmile bych se dostal k tobě, tak se tě chystám udeřit lukem který má pevnost železa.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 21:56

Akamatsu

Asi problém....co teď rychle jsem vytáhl katanu kterou jsem si koupil před zkouškou a rozběhl jsem sen na tebe.Chtěl jsem tě zasáhnout někde kolem pravé ruky
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:08

Nikko

Zablokoval jsem svým lukem tvoji katanu, luk jsem poté chytl pustil pravou rukou(držel jsem ho jenom levou) a pokusil se ti dát ránu do oblasti hrudní jamky(solar).
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:12

Akamatsu

Katanu jsem držel jen jednou rukou a tak jsem druhou vytáhl kunai a pokusil jsem se zablokovat pěst.To se mi moc nepovedlo a padl jsem k zemi.Když jsem ležel tak jsem se vůbec nehýbal.Sakra!Rychle musím něco vymyslet nebo tady prohraji.Mysli....MysliPomalu jsem vstával.Pak jsem odskočil dál od soupeře a pokusil jsem se něco vymyslet
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:30

Nikko

Začal jsem po tobě střílet jeden šíp za druhým, jak nejrychleji to to geninovi může jít a pomalu jsem přitom jsem pomalu kráčel k tobě.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:36

Akamatsu

Snažil jsem se odrážet ty šípy kunaiem ale několik šípů mě trefilo.Ty umíš střílet hodně rychle řekl jsem a pak jsem dostal nápad.Akamai Tsuugu! vykřikl jsem a začal jsem uskakovat do boků kdyby se náhodou vyhl.Během skoků jsem si pro případ udělal pečetě na Kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:44

Nikko

Jakmile jsem ho uslyšel ,tak jsem se otočil na toho psa a začal jsem místo na tebe střílet po něm, Oba je nestíhám, to není fér. řekl jsem si a dál střílel.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 22:46

Akamatsu

Když se otočil na Akamaie tak jsem uviděl šanci.Tsuuga řekl jsem tiše aby to neslyšel a roztočil jsem se směrem k tobě.

Akamai
Když jsem byl v rotaci tak do mě začaly střílet šípy.Některé šípy zničila rotace Tsuugy ale pak mě asi 4 trefily.Spadl jsem na zem a nemohl jsem se hýbat.Šípy zasáhly přední nohu 2x,ucho 1x a 1x hrudník ale nebylo to těžké zranění
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 23:00

Nikko

Schytal jsem to zezadu tsugou, všem co milujou divokou jízdu vážně doporučuju, chvíli jsem se ve vzduchu točil, až jsem se z toho málem vyzvracel a měl jsem trochu zraněnej bok. Tohleto ale nevzdám. řekl jsem si a začal jsem střílet po tobě a psovi zbylých 6 šípů s výbušnými lístky.(3 po tobě, 3 po psovi)
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitimeWed Oct 27 2010, 23:06

Akamatsu

Tohle jsem nečekal.Jak to že vstal tak rychle??No teď je to jedno mám tu jiné problémy pomyslel jsem si a hodil jsem 3 Shurikeny po šípech co jsi vystřelil po Akamaiovi.Ty vybouchly a psa to dost zranilo.Pak jsem já vykřikl Kawarimi no Jutsu!změnil jsem se na poleno a pak jsem se ukázal za tebou.Dal jsem ti výbušný lístek do vaku s šípy a pak jsem řeklJeště jednu jízdu pane??Tsuuga! pak jsem zaútočil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu   Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nikko Flampanen vs. Inuzuka Akamatsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Inuzuka Akamatsu
» Akamatsu
» Inuzuka klan
» Kiba Inuzuka (a Akamaru)
» Ashi Inuzuka (Balto)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: 2. Zkouška-
Přejdi na: