Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)

Goto down 
+2
Yuu
Nero
6 posters
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:43

Sensei běžel jako první a geninové přímo za ním,aby cesta byla rychlejší tak jste "skákali" po stromech...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:49

Minato Masuda

Šlo vidět, že sensei chtěl být co nejdříve doma..
Raději jsem vyskočil na strom a skákal po stromech za senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:51

Anbu

Byla jsem u nich ale zárověn jsem tam nebyla a byla asi 10 metrů zanima ... vy jste ale měly pocit že tam nejsem ubec a když jste se ohlídli tak jsem tam nebyla a ani moje skákání po stromů nebylo slyšet
Návrat nahoru Goto down
žabka
Academy student
Academy student
žabka


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Věk : 29
Bydliště : Brno

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 15:05

Saaya Raguki

No to potěš, máme za senseie psychopata,radši jsem nic neříkala a řídila se pokyny senseie, Následovala jsem ho do té vesnice.Proč se chová tak zle na ostatní ?Vždyt nic špatného neudělali. Když ale za mnou přišel do parku tak to byl jiný člověk. Byl na mě milý a.. při vzpomínce an tu pusu jsem zrudla a málem jsem zakopla.

Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 28. 10. 10
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 16:13

Mato Kuroi
Velou dobu jsem otráveně pozorovala sensei To je ***** epických rozměru protočila jsem očima. Když vyběhly vydala jsem se za nima. Už sem je doběhla. BYla jsem kousek za senseime když mi spadli kalhoty letěla jsem asi 7 metrů vzuchem rozplácla jsem se na zemi z kalhotama na půl žerdi. Ležela jsem tam jen tak na zemi s Kalhotama po kolena. "K****** do p*** já se na to v******" vřiskala jsem.
Návrat nahoru Goto down
žabka
Academy student
Academy student
žabka


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Věk : 29
Bydliště : Brno

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 16:17

Saaya

Skočila jsem k Mato. Jsi v pohodě? zeptala se jí . Holky mají totiž držet při sobě a proto jsem o ni měla starost.Pomohla jsem ji vstát na nohy.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 16:26

Minato Masuda

Jen jsem se ohlídl dozadu a viděl jak Saaya pomáhá Mato.
Otočil jsem se zpět a následoval dále Tsukika.
Ta je tak nemožná ta Mato.. řekl jsem si pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 28. 10. 10
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 16:31

Mato Kuroi
Zašklebila jsem se na Saayo, zvedla jsem se a vytáhla si kalhoty, "Díky, to ty klahoty, padají mi$ porkrčila jsem rameny a vstala jsem. Vyskočila jsem na stromy a skákala dál.
Návrat nahoru Goto down
žabka
Academy student
Academy student
žabka


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Věk : 29
Bydliště : Brno

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 17:03

Saaya

Uchechtla jsem se , skočila na strom a dál běžela za Mato. To je ale nuda. Žádní nepřátelští ninjové,žádní banditi. Povzdechla jsem si a pokračovala dál v ceště.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Academy student
Academy student
Marwin


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 17:51

Daichi Tako

Nasledoval som senseia a Minata, ale udržiaval som si od tých psychopatov bezpečný odstup. ...Hmm, to je nemohlo.....pousmial sa Daichi že privrel oči, a skočil dalej z jednej vetve za druhou bol úplne vzadu ale po chvíľke dobehol holky, a bol tesne za nimi.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 17:56

Tsukiko Tetsuya

Když se Mato natáhla pouze jsem se na chvilku zastavil a koukl na ní... Pěkná prdelka ale nech si to až na večer...teď máme naspěch takže sebou hejbněte.. A velkou rychlostí jsem vyrazil kupředu...
Návrat nahoru Goto down
Sora-chan
Academy student
Academy student
Sora-chan


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 28. 10. 10
Věk : 28
Bydliště : Vrbno ^^

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:04

Mato Kuroi
Zavrčela jsme "V***** si oko" zamumla jsem na sensei a doufala že mě neslyšel. OMS to je d****** já nechcu mít za senseije takové h****** vrčela jsem v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:19

Minato Masuda

Byl jsem těsně za Senseiem.
Otravná mise co? řekl jsem Tsukikovi.
Návrat nahoru Goto down
Marwin
Academy student
Academy student
Marwin


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 18. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:28

Daichi Tako

...Slušné nadávky.....pousmial sa Daichi na Mato."Mato môžem sa ťa na niečo opýtať ?" zasmial sa a pokračoval v ceste aj nadalej.
"Prečo si jednoducho neobstaráš menšie kalhoty ?" uškrnul sa.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:55

Tsukiko Tetsuya

Ani nevíš jak moc.. Odpověděl jsm otráveně Minatovi a přidal jsem do kroku ... Ta ANBU mě teď určitě sleduje.. ksó jak já nesnášim tyhle slídily..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:57

Minato Masuda

Myslel jsem si to.. řekl jsem znuděně.
Jakmile se Tsukiko začal zrychlovat, trochu jsem zrychlil i já, ale
byl jsem pomalejší než Tsukiko. Ti tři jsou nejspíš někde vzadu..
řekl jsem si pro sebe a následoval Tsukiho.
Návrat nahoru Goto down
žabka
Academy student
Academy student
žabka


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 29. 10. 10
Věk : 29
Bydliště : Brno

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 08:18

Saaya

Kam tak spěchají ? To se nemůžou dočkat tý vesnice? Přizpůsobila jsem se jejich tempu a běžěla za nimi.Mohli by nás přepadnout banditi , at je ta mise zajímavější.. tohle je vopruz.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 21:17

V dálce jste všichni mohli zahlídnout konec lesa a strmé údolí tvořící kaňon obklopený obřímy vodopády..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:17

Jelikož jste přestaly psát .. byl to filler a skoušky končí .. bdu se konat remake této mise s jinýma lidma ... všichni jste se jakoby vrátily do vesnice protože mise byla zrušena ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)   Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výlet do Takigakure no Sato (Yuu, Sora-chan, Marwin , žabka)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: