Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Akemi Same

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Akemi Same Empty
PříspěvekPředmět: Akemi Same   Akemi Same Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 06:08

Jméno:
Akemi Same
Věk:
13
Hodnost:
genin
Oblíbené:
Má rád jedlo , tréning , svojho brata , západ slnka, pozorovanie hviezd , mesiaca . Má rád studené večeri .
Neoblíbené:
Neinteligentný a povýšenecký ľudia, samota, neprávosť, nuda, klamstvo akýkoľvek druh dopravného prostriedku .
Rodina:
Otec - Hideo Same - mŕtvy
Matka- Moriko Same - žije v dedine ďaleko odtiaľ.
Brat - Yoshiko Same - má prísť za ním do dediny
Pôvod
Wasurete shimatta
Povaha:
Je milý , slušný , zdvorilý vždy sa snaží byť gentleman rád pomáha ľuďom a všetko sa snaží brať s tej lepšej stránky náladu mu pokaziť dokáže len pár vecí , je veľmi priateľsky a zhovorčivý rád komunikuje s hocikým má rád každého a hlavne dievčatá .
Historie:
Príchod do Suichu
Po všetkých veciach čo som zažil som v mojich 13 rokoch prišiel do dediny zvanej Suichu. Nie žeby som chcel no musel som. Po ukončení akadémie mi istý muž zachránil život a mojou povinnosťou bolo dlh mu splatiť sprevádzal som ho na jeho cestách. Putovali sme veľmi dlho a neskôr som sa s tým mužom aj skamarátil bol veselý a čestný veľakrát sme pomohli ľuďom ktorý to potrebovali a chodili sme z dediny do dediny . Na cestách ma začal doúčať techniky môjho boja a ukázal mi aj nejaké triky ako oklamať nepriateľa a ako prežiť v nepriaznivých podmienkach. Jedného dňa sme došli do dediny Suichugakure no Sato a tu sme chceli pobudnúť nejaký čas vraj tu mal nejakú prácu. No raz večer prechádzal ulicou bol niekde niečo spisovať na podrobnosti som sa nikdy nepýtal a keď sa vracal prepadla ho skupinka ninjov Pocestný s nimi bojoval ja som to videl cez okno tak som tam rýchle utekal dobehol som práve vtedy keď meč jedného z mužov dopadal na jeho hlavu a Pocestný sa nemohol pohnúť pretože bol paralyzovaný nejakou technikov ja som útok odrazil a zabil toho muža Pocestný po chvíli tu techniku prekonal a začal znova bojovať spoločne sme ich porazili a Pocestný sa ráno po tomto boji začal baliť . Keď som sa chcel zbaliť tiež zastavil ma a povedal mi že už som svoj dlh splatil dal mi nejaké Ryo a povedal že to je pláca za ten čas ktorý som u neho slúžil a dodal že nechce ani počuť že si to nevezmem . Týmto sme sa rozlúčili a ešte mi povedal že by som sem mal priviesť svoju rodinu pretože je tu bezpečnejšie. Odišiel preč a odvtedy som ho nevidel no cítim že sa ešte raz určite stretneme.

]Obdobie štúdia
Študoval som na Ninja akadémii v mojej rodnej dedine Wasurete shimatta. Počas môjho štúdia na akadémii som sa musel starať aj o môjho mladšieho brata ktorý sa často zaplietol do potýčiek v dedine a taktiež som musel dávať pozor na seba pretože v tejto akadémii bolo dosť ľudí ktorý radi ubližovali mladším alebo slabším alebo rovnako starým aj silným ale nikdy nie po jednom . Bolo tu také nepísané pravidlo a to asi také že správny Shinobi musí vydržať všetko. Ja som nemal problém v akadémii občas som sa s týmito týpkami pobil no zakaždým tým stúpol môj rešpekt a pred ukončením akadémie pri záverečných testoch som mal veľkú výhodu. Záverečné testy prebiehali v lese v ktorom sme mali nájsť podľa mapy istý predmet a ten odniesť na určené miesto ten kto by priniesol viac tých predmetov to znamená že by niekomu nejaký ukradol tak mal mať nejaké výhody. Veľa ľudí chcelo získať niečo viac tak sa vyhľadávali a bojovali proti sebe o predmety no ja som sa stretol so zopár ľuďmi ale nikto nechcel bojovať proti mne pretože ja som tiež nejavil záujem bojovať s niekým tak som vlastne záverečné skúšky dokončil bez problémov . Hneď po dokončení akadémie som sa prvý krát stretol s Pocestným ......

Pred Štúdiom
Život ktorý som žil nebol zrovna najkrajší začo s veľkej časti mohol jeho otec a zlá situácia v dedine. Keď som bol malý a môj brat ešte menší žil aj náš otec ktorý patril k partii ľudí z dediny ktorý zarábali otrasným spôsobom. Okradli každého na koho natrafili , zobrali akúkoľvek prácu boli schopný zavraždiť dieťa či ženu za pár sto ryo . Otec bol agresívny aj doma často kričal rozbíjal nábytok ale nikdy sa neopovážil udrieť mňa ani môjho brata. Vedel že ak na nás položí ruku tak skončí zle pretože MAma bola tiež shinobi bola síce slabšia ale ak by sa nás dotkol určite by v sebe našla silu poraziť ho a to si otec uvedomoval. Málo kedy u nás bol kľud až jedného dna sa stalo to čo sa stať nemalo . Otec prišiel domov opitý a začal zase robiť bordel a pri tom udrel mamu do tváre to som ja nevydržal a zaútočil som na neho samozrejme že som nemal žiadnu šancu uhol sa a kopol ma tak že som skončil v rohu izby. Mama to videla a zaútočila na neho tak že s ním vyrazila dvere a potom bojovali von v dedine odkiaľ sa presunuli do lesa . Po pár hodinách sa Mama vrátila domov ale sama . Najprv nám povedala že od nás odišiel a už sa nevráti boli sme malí tak sme jej uverili . Žili sme už pokojnejšie otec nám nechýbal jeho arogantné a drsné správanie možno takisto viedlo k tomu akú povahu teraz mám . Raz bolo to tesne pred mojim nástupom na akadémiu my mama povedala tak aby o tom môj brat nevedel že bude musieť odísť. Musela sa ísť ukryť pred kumpánmi nášho otca ktorý zistili čo sa mu stalo a chceli sa pomstiť A tak mama odišla a ja som sa musel postarať o seba a o brata aj po tom čo som začal študovať na Akadémii

Detstvo
Detstvo sme mali celkom dobré až na otcovo vyčínanie sme nemali žiadne negatívne zážitky. Mama sa nám snažila vynahradiť všetko čo sme si museli vytrpieť kvôli otcovi. Keď som bol malý rád som chodil s mamou do hôr blízko dediny kde ma mama začala učiť základné veci ako hádzanie kunaiov boj a podobné. Vždy som dával pozor na môjho mladšieho bračeka už vtedy som sa naučil riešiť jeho problémy za neho a dávať na neho pozor. V jeden deň k nám do dediny priletel veľký cestovateľský balón bol v dedine pár dní a keď muž ktorý na ňom prišiel odchádzal takmer celá dedina sa šla na to pozrieť ja s bratom sme tam boli tiež a hrali sme sa blízko pri balóne a mne sa zamotala noha do šnúry od balóna čo som si nevšimol a balón vzlietol mňa pri tom vitiahol hore a stále stúpal vyššie a vyššie kričal som ale chlapík ma nepočul a tak letel ďalej všimol si ma až po niekoľkých hodinách a pristál ja som už vtedy bol riadne vystresovaný a vystrašený potom ma domov vzali chlapi na koňoch a ako by to nebolo málo tak zrovna môj kôň sa splašil a nepočúval nikoho tak som si užil ešte divokú jazdu na koni až kým ho nezastavili . Po týchto incidentoch v mojom detstve som absolútne znenávidel dobravnú prostriedky.

Wasurete shimatta
Malá dedina bez nejakého uceleného celku ktorý by dozeral na jej chod nieje tu takmer žiadny zástupca zákona , každý si tu robí čo sa mu zachce, dedina je malá a dosť chudobná. Z tejto dediny väčšinov vychádzajú banditi , zlodeji, nájomný vrahovia , výpaľníci no určite sa tu nájdu aj výnimky.

Motto
Hoci je veľa ciest na úpätí kopca, všetci čo prídu na vrchol vidia ten istý mesiac.
Ak padneš sedemkrát, postav sa aj ôsmy raz
Chladný čas a vychladnutá ryža sa dajú konzumovať, ale chladný pohľad a chladné slová nemožno vydržať.
Jedno dobré slovo hreje po celú zimu.
Keď spadneš, nevstaň s prázdnymi rukami.
Priateľ je ten, kto prichádza, keď ostatní odišli.
Silnejší je ten človek, ktorý sa usmieva.
Vždy sa ti vyhráža ten, kto sa ťa najviac bojí.
Kto pracuje pre druhých, pracuje pre seba.
Kvapka nevyhĺbi kameň svojou silou, ale častým padaním.

Cíl:
Založiť si rodinu a pomáhať ľuďom
Klan:
___________

Podstata:
Suiton
Hlavní atribut:
Rychlosť, obratnosť
Zbraň:
rozkladacia kopija ktorú nosi na chrbte alebo zavesenú na opasku
Akemi Same Double-dragon-spear
Dve ninja sekerky
Akemi Same 123001
ZVN

Specializace:
Nin,
Schopnosti:
Je veľmi rýchli a obratný taký menší artista , jeho sila síce nieje veľmi veľká no takisto to nieje nijaký slaboch. Bravúrne vie zaobchádzať so svojou kópiou a so sekerami. Je dosť inteligentný a dobrý stratég. Jeho chakra je priemerná a dobre ju dokáže ovládať. V boji sa nebojí.
Techniky
S
A
B
C
Mizu Bunshin - Tohle jutsu vytvoří jednu nebo i více identických kopií toho, kdo toto jutsu použil a to dokonce i mimo vodního zdroje. Stejně jako při technice Stínového klonu (Kage Bunshin no Jutsu, 影分身の術), i při tomhle jutsu jsou klony schopné zaútočit na nepřítele a také používat jutsu, ale jejich nevýhoda je, že jsou desetinásobně slabší nežli skutečný ninja, který je vytvořil. Další nevýhodou je, že tyto klony se nemůžou hodně vzdálit od pravého shinobi.

Suirou no Jutsu - Cíl tohoto jutsu je chycen do koule tvořené vodou. Sesilatel (a může to být i klon) musí po celou dobu věznění držet v kouli aspoň jednu ruku, jinak je jutsu zrušené a cíl je volný.
D :
Shunshin no Jutsu - Je to vysokorýchlostná pohybová technika. Pomocou chakry užívateľ aktivuje svoje telo, a takto je schopný premiestniť sa z jedného miesta na druhé obrovskou rýchlosťou. Tento veľmi rýchly pohyb je skoro nemožné vidieť voľným okom. Keď je technika dobre vyvinutá, môže sa zdať, že sa užívateľ "teleportuje". Množstvo použitej chakry závisí od vzdialenosti a výšky medzi užívateľom a cieľom. Je to základné jutsu a vyzerá to, že by ho mal poznať každý ninja nad úrovňou genin alebo chuunin. Rýchlosť tohto jutsu závisí od schopností užívateľa.
E Techniky s akadémie.
Foto:
Akemi Same Max_display


Tak dúfam že bude stačiť aspoň takýto char.


Naposledy upravil Sadatake dne Sun Oct 31 2010, 17:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Akemi Same Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akemi Same   Akemi Same Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:53

Mizu kawarimi nepovoluji v žádném případě, jelikož je to skoro to samé co ovládal Suigetsu, což je nějaká A technika. Jinak ostatní věci jsou dobré, takže Cajk
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Akemi Same Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akemi Same   Akemi Same Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:08

ok Editnute
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Akemi Same Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akemi Same   Akemi Same Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akemi Same
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Mlha (Dante a Akemi)
» Yotsuki Fenris vs. Akemi Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: