Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Charakter- Sfrit

Goto down 
+6
Hysterio
likuku0
Yuu
Aspi
Forward
sfrit
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 19:26

Jméno:
Dante no Gyouko

Věk:
14

Hmotnost:

60 kg

Výška:
170

Barva vlasů:
Bílá

Barva očí:
Žlutá

Zajímavost:
Šest naušnic v pravém uchu.

Hodnost:
Genin

Oblíbené:
Krev

Neoblíbené:
Machři,Lidi z Akademie a vlastní klan

Rodina:
Svoji rodinu nepoznal

Povaha:
Pesimista,má dvě osoby.Samotář

Druhá osoba:
Zapečetil do sebe druhou osobu které říká Ryo.Je to mrtvá osoba probuzená pomocí Gyouko Fujin.Ryo je jeho temnější stránka.(něco jako zetsuova)Nic méně, u něho vyvolává záchvaty brutality.Projevíse u něho když ho něco hodně naštve.
Pokud otevře pečeť osoby jeho čakra je náhle uhlazená a vyrovnaná.Za života byl Ryo velmi silný.Před sou smrtí se doslova zbláznil a uzavřel smlouvu se shinigamim.Viz.jeho vzhled.Podle všech dochovaných dokumentů to byl chunin.Ovládal tai i ninjutsu.Tím že ho do sebe Dante zapečetil mu vzal všechny techniky.Takže když Ryo získá nadvládu nad jeho tělem může používat jen Danteovy techniky.jediná věc kterou v základní fázi nemůže používat je pravá ruka.Dante nedávno přišel na půlovou proměnu která změní půlku obličeje.Učiního odolnějším a výkonějším.Pokud by Ryo ovládl celé tělo až do třetí fáze Dante by zemřel.Místo danteho by žil Ryo ve své pravé podobě.Pokud se Dante dotkne pravou rukou s pečetí čela, Ryo se okamžitě zapečetí zpět.Dante se naučil vyvolat první fázi.Ryo za něho mluví a koná věci podle sebe.Hlavně kouří takže dante nemůže běhat dálkové běhy.Dante musí kouřit aby uspokojil jeho potřeby.Pokud by tak neučinil začal by Ryo šílet.Jednou Dantemu slíbil že u pomůže zabít klan ale chce za to na oplátku jeho tělo.!!
1.Fáze-Zarudnutí zorniček a ovládá jeho tělo.Dante ještě dokáže mluvit.
2.Fáze-Změna půlky těla.Nedokáže se ovládat.Ryo ovládne i pravou ruku.Zvíší to výdrž,vitalitu,obratnost a má sníženou bolest.
3.Fáze-Dante zemře.Ryo se promění do své pravé podoby.Pokud se to stane jeho rychlost bude extrémní.

Charakter- Sfrit Ryo


Historie
:Jednoho deštného dne jsem byl nalezen u vesnice.Pokrývka do které sem byl zabalen byla zkrvavená a potrhaná.
Vyrůstal jsem sám.Lidé se ke mně otáčeli zády a ignorovali mě.V sedmi letech jsem se dostal k jistému svitku a uzavřel smlouvu s Jashinem.Potajnu jsem trénoval ve sklepeních na krysách a jednoho dne se na mě projevila schopnost klanu Gyouko.Později zjistili co je moje schopnost zač a zakázali mi ji používat.I přez zákazy jsem našel pár míst kde jsem se mohl zdokonalovat ve svém Kekei Genkaii.

Cíl:
Zničit jeho ztracený klan

Klan:Gyouko



___________

Podstata:

Raiton

Hlavní atribut:
Rychlost,Skrývání se ve sviitu měsíce.

Zbraň:
Na konci kosi je přidělaná stříbrná věc na jejíž spodní straně je znak chakra.Tento znak slouží k navázání chakrového řetězu s uživatelem.Uživatel dokáže kusu používat i na dálku pomocí řetězu!Charakter- Sfrit Images00

Specializace:
Nin-Vysoká úroveň/Gen-přiměřeně/Tai-Trénuje
Jutsui:D-Tsuki ranpu:Měsíční oslnění.Je technika která oslní nepřítele měsíčním světlem.Za uživatelem se oběví světlo bílé jako měsíc a oslní protivníka.Technika připomíná spíše gen. ale opravdu to gen. není.Technika je dočasná takže funguje jen když uživatel stojí na místě a soustředí se na ní.

C-Raiton:Riudan no Jutsu: Technika která vytvoří draka z blesků.(Katon riukano jutsu v naruto mugen 2) Technika je velmi náročná na chakru a tak ji nepoužil v plném rozsahu.Normálně vylétne drak na dálku ale Dante ho má pouze na ruce takže to spíše připomíná chidory!při zásahu způsobuje jen povrchní popáleniny kůže.Není to nic závažného ale je to dost bolestivé.Technika zmizí pokud zasáhne cíl nebo ji uživatel zruší.

Chi Sendbon-je klonovací technika jehlic.Z jedné jehlice je rázem tisíc dalších.Dante však se sým obsahem chakry a schopnosti dokáže vytvořit pouze 10 jehel.
B-nic
A-nic
S-nic
KEKEIGENKAI:Vydává černý blesk při aktivaci.Jakákoli Technika původu raiton okamžitě změní barvu a nebude vydávat žádný zvuk.

FOTO:Charakter- Sfrit Danteda
Bez katany a v jiném oblečení...


Naposledy upravil sfrit dne Sat Apr 09 2011, 11:57, celkově upraveno 42 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 19:29

Max dve C jutsu, žiadne A/B Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:05

Tohle je dá se říct, že můj soused a hraje to po prvé, tak se nedivte Cool laugh

Sfrite, maximálně dvě Cé techniky a v žádném případě Chidori a td.. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:17

Aspire, na to, že je to tvůj soused to má perfektní.. Akorát ty techniky bych pozměnil, jinak se mi to velmi líbí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:23

dik Smile
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:25

Takhle dobre???
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:31

no, podle mě kage bunshin neni úrovně D, ale třeba se pletu, dále nedělej double posty (používej tlačítko edit a vepiš to do jednoho postu) a možná ještě genjutsu je pro většinu geninů (jsou i výjimky, ale ty maj jako hlavní atribut hlavně ovládání chakry) extrémně náročné a to kuchyose, no nevim no, ale líbí se mi ten klan Smile
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:38

ehm tak kage bushin neni ani náhodou D Cool laugh ale B nevadí mno
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:47

Takze smazat predpokladam???
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:49

radši počkej na aspiho
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:50

hele nvite pls jak se pise Krab japonski (ne znaky pls)
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:52

Kani, ale istý som si neni
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:52

krab je kurabu/kani a tady máš podle mě nejlepší slovník, sice je jenom z angličtiny, ale to už neni zas takovej problém Smile
http://freedict.com/


Naposledy upravil likuku0 dne Mon Nov 01 2010, 21:53, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:53

Nevadi vsici to pochopi dik
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 21:59

Dikes za radu ted je to Huste par vylepšeni a je to akrat
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:00

Nechapu proc mi tam nejdou davat obrazky
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:03

co jsme si říkali o double postech Smile a jinak obrázek se tam dává přes insert an image (máš to na liště, jak je tučný písmo, kurzíva a tak), potom tam dáš přes vybrat ten obrázek a imageshack ti ho dá na net, pak už ho tam jenom dáš z netu Smile
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:10

btw: double posty (používej tlačítko edit a vepiš to do jednoho postu)
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:11

ok Smile
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:19

ASPIRE DOUFAM ZE SE TI TO BUDE LIBIT
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:21

další double post, double post znamená, že jeden člověk napíše za sebou více než jeden post, takže když chceš ještě něco dodal, ale jsi poslední kdo v topiku psal, tak klikni na tlačítko edit (vpravo nahoře tvýho příspěvku) a dopiš to do svýho bejvalýho topicu
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:34

aha tak tohůle to znamená Cool laugh:D:D sem nevěděl sem myslel že sem poslal dvě stejný zprávy po sobě!! A co řikáš na profil??Teda na postavu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:53

no, pořád mi přijde trochu moc silnej, porovnej svoje současný schopnosti s jinejme geninama v týhle vesnici, nebo třeba nějak naznač, že ty techniky ještě neumí, ale chce se je naučit. Jo a ta technika oživování mrtvých je prakticky edo tensei, a to je jedna z nej technik vůbec, kterou dokázali dělat jen 3 lidi v historii naruta, takže genin by ji asi zvládat neměl, ale obecně se mi líbí ta postava povahově, je to takovej mladej orochimaru Smile
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 22:55

SmileSmileSmileSmile dekuju hned na tom zapracuju a pak si pudu lehnout kdystak zitra ked bychom tu us nebol Smile


Upraveno!! Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 23:03

Zítra na to kouknu, ale Kuchiyose nepovolim určitě, protože žádné zvíře by nepodepsalo smlouvu s geninem. Na ostatní mrknu zítra ve škole. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Charakter- Sfrit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Charakter- Sfrit   Charakter- Sfrit Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Charakter- Sfrit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» sfrit
» sfrit
» Charkter-Sfrit
» Kanzaki -sfrit
» Anko Senya-Sfrit

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Charaktery-
Přejdi na: