Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Poslední nádech tým 2

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 15:10

Sayaru zjistil, že Tatsuyu zřejmě někdo unesl, ale neví se proč a proto nechal svolat tým aniž by něco nahlásil a čekal na ně u východní brány.

Mezitim se Tatsuya probudil a ruce i nohy měl svázané a vedle něj spal vlk. Když se rozhlédl tak si uvědomil, že leží v nějaké dřevěné místnosti.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 15:15

Tatsuya

Kde to jsem? Chvíli jsem se pořád rozhlížel, ale nemohl jsem poznat nic. Ve vesnici zřejmě ne..... Tam jsem prolezl skoro všechno, kromě domu Kentiri a jiných klanů........ Tady to nepoznávám. Když jsem zjistil, že jsem svázaný, tak jsem se pokusil o: Nawanuke no Jutsu. Snad to půjde rozvázat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 15:31

Tatsuya -> Povedlo se ti se z toho dostat, ale jakmile jsi se z toho dostal tak jsi dostal pěstí přímo do obličeje a slyšel jsi jak před tebe někdo položil židli. "Použiju tě jako návnadu. Je tvůj sensei Sayaru Kentiri, že?" Řekl chlápek, kterýmu nebylo moc dobře vidět do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 15:41

Tatsuya

Zůstal jsem sedět na zemi a nesouhlasně jsem mu řekl: "Ne, neznám žádného Kentiriho." Co ten chlápek zatraceně chce? Raději jsem si vzal vlka k sobě. Jestli se mu pokusí ublížit..... neručim za sebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:04

Chlápek se k tobě naklonil a ty jsi viděl jeho tvář:
Spoiler:

"Tak hele chlapečku. Nejsem člověk, kterýmu by jsi měl lhát. Viděl jsem tě u něj tak se tu nedělej. A nechal jsem takové stopy, aby nás našli a jelikož vim, že Sayaru je tak hloupý na to, že dokáže pro svého studenta položit život tak ho tu brzy čekám a pak ho konečně zabiju." Řekl tiše.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:11

Tatsuya

"Vy jste blázen, to si myslíte, že nějaký Kentiri, kterého vůbec neznám, se tu jen tak objeví? Nechtějte mě rozesmát." Doufám, že Sayaru-sensei není tak hloupý........ Pokud je to tak.... Musím to natáhnout a dát jim nějakou příležistost. "Nepopírám, že jsem pár lidí z klanu Kentiri poznal, ale já žádného toho Sakayu neznám." Pokud budu dělat blbce, tak mě možná i zabije, ale pokud by to udělal, riskoval by, že by se tu Sayaru-sensei neobjevil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:36

Chlápek se zasmál.
"Jmenuji se Heki Miyuki a jsem bývalý přítel Sayaru Kentiriho." Řekl ti, což tě mohlo zaskočit, když řekl, že je jeho bývalý přítel.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:45

Tatsuya

"Jak už jsem řekl, tak nějakého Sakaya Kentiri neznám." Tvářil jsem se tak, aby to nevypadalo, že jsem tím překvapen, ale že jsem spíš zmaten. Co tím sleduje? Tím že mi tu řekne, že bývali přátelé.... Pak je tu ale otázka...... Proč ho tedy chce tady? Co si mohli udělat?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:52

Heki Miyuki

"Je divné, že ti na senseiovi záleží tolik, že bys kvůli němu i umřel. Asi ti tvé přání splnim." Řekl tiše a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 16:57

Tatsuya

"Vy jste asi opravdu blázen. Na nějakém debilnim Kentiri mě nezáleží. Chtěl jsem z vesnice pryč, jen jsem si zapomněl něco důležitého, tak jsem se vracel. Ale to Vás asi nezajímá."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:18

Heki Miyuki

"No to mě fakt nezajímá." Řekl jsem s úsměvem a znovu si sednul.

Sayaru Kentiri

Běžel jsem společně se Saburem, protože Shinju zůstala ve vesnici (Nebude ted aktivní). Šel jsem s aktivovanym Suinatarem a tiše řekl. "Jsme vzdálený dva kilomentry od Tatsuyi."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:30

Tatsuya

Tohle je určitě jen nějaký test..... Jeho jednání..... Nezabije mě, i když už má to co chce...... Takže buď je to jen dobrý člověk nebo je to nějaký test. Každopádně si musim dávat pozor. "A co Vám ten Sakayu Kentiri, provedl? Vůbec si nevzpomínám na někoho s takovým jménem ve vesnici.... Je to už dávno?" Zeptal jsem se ho se zájmem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:41

Heki Miyuki

Usmál jsem se. "Je vidět, že o bývalém klanu Miyuki nic nevíš co? Byl to klan v Suichugakure, ale já ho vyvraždil a sám zůstal jediný uživatel jejich Kekkei Genkaie. Můj Kekkei Genkai je takový, že dokážu poznat lidské pocity jen od pohledu. Tudíž jakmile jsem se tě zeptal jestli znáš Sayara tak jsem poznal, že lžeš." Usmál jsem se a rychle popadl toho vlka a odhodil ho do stěny. "A také jsem hned poznal, že ten vlk je tvá slabina."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:43

Tatsuya

Vyletěl jsem na něj: "Kdo si myslíš že jseš! Ty hajzle jeden!" Už to zase začíná..... Jako se senseiem..... Moje oči začaly žhnout vztekem, který se šířil mým tělem a začal ho pomalu ovládat. Klid..... klid..... klid........ Ne, roztrhat ho! Vrhnul jsem se zuřivě na něj, nehledě okolností.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 17:58

Heki Miyuki

Strhnul mě ze židle, protože jsem to nečekal a pěkně mě udeřil pěstí, ale další už jsem si dát nenechal. Obouma nohama jsem ho zvedl za břicho nad sebe a dvakrát ho tma kopl tak, že vzlétl do vzduchu a když padal tak jsem ho patou udeřil do břicha, že jak spadl na zem tak se zlomilo jedno prkno. "Máš celkem kuráž, ale ne takovou, aby jsi mě mohl porazit." Řekl jsem a vymrštil kunai po tom vlkovi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:03

Tatsuya

Zvedl jsem hlavu se ze země a chytil jsem se za břicho. Šetřil mě.... Kdyby dal větší, tak mě zabije a že na to určitě má. Došel jsem po čtyřech k vlkovi a vzal jsem si ho do náručí. Pokud mu bude chtít ublížit, tak mě nejdřív bude muset zabít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:05

Heki Miyuki

Kunai letěl přímo na Tatsuyovu hlavu, ale pak se ozvalo cinknutí a kunai se zapíchl vedle hlavy Tatsuyi. Tatsuya uviděl před očima dřevěnou tyč.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:06

Tatsuya

Sensei, to je idiot. "Proč jste sem přišel, sensei?" Podíval jsem se na osobu, která měla tyč a očekával jsem Sayara.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:23

Sayaru Kentiri

Ani jsem se na něj nekoukl a koukal naštvaně na Hekiho a vítr zafoukal tak, že mi pohodil s vlasy. "Protože jsi člen mého týmu a pro ty já udělám cokoliv." Řekl jsem mu a zakroutil tyčí tak, že jsem si ji dal na záda. Pak přiběhl Saburo a odtáhl Tatsuyu do rohu místnosti i s vlkem.
"Nemyslel jsem si, že jsi tak ubohý Heki, že uneseš mého člena, aby jsi získal mé oči." Řekl jsem a Heki se jen zle zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:40

Tatsuya

"To mu jde jen o Suinatar? Vždyť je plno cest, jak umět i víc, tak proč?" To je opravdu někdo schopen dělat něco tak....... tak... tak....? Ani v mysli mě nenapadlo to správné slovo. Přitiskl jsem si vlka blíž, protože jsem měl obavu, že jen u kunaie to neskončí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:06

Oba se proti sobě rozeběhli a začal pěstní souboj, když najednou Sayaru dopadl vedle tebe a odplivnul si krev. "Zlepšil jsi se." Řekl jsem a usmál se a složil pečeť a objevil se za Hekim s aktivovanym 1. stupněm Suinataru a dal mu do zad ránu tyčí až padl k zemi. Pak jsem se rozeběhl a chtěl ho nakopnout, ale on se otočil a seknul mě do nohy kunaie a pak rychle skočil zpět na nohy. "Ty ořči si prostě vezmu!" Složil jsem pečetě a "Suiton: Mizu rappa!" a Heki najednou proletěl přez zeď ve vední vlně a já skočil za nim a tiše řekl. "Zůstaňte tady." Slyšeli jste různé výbuchy a řev ze zranění a jen z toho jste poznali, že proti sneseiovi stojí silný protivník.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:09

Tatsuya

"Nemůžu tady jen tak čekat, jak to dopadne." I s vlkem v náručí jsem vyběhl ven, kde sensei bojoval s Hekim. Musím mu pomoct..... Jak.... To nevím, ale musím...... Přeci jen je tu kvůli mě.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:31

Saburo
Dal jsem před Tatsuyu ruku...
Promiň,ale teď jsme na řadě my...
Řekl jsem a podíval jsem se na něj tím svým pohledem...

Spoiler:

Každej si zaslouží druhou šanci...Já ti ji dám...
Řekl jsem jenom a složil jsem pár pečetí...Kolem mě se zformovali čtyři vodní klony...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:02

Sayaru Kentiri

Najednou jsem kolem vás proletěl a napálil to přímo do toho baráku, který se na mě sesypal.

Heki Miyuki

"Hahaha!" Začal jsem se smát a rozeběhl se na ty dva genniny.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:06

Saburo
Běž a pomož senseiovi...Já ho zdržím...
Řekl jsem odhodlaně a hodil jsem dva kunaie do dvou stromů na stranách...Byly oblepené výbušnými lístky...
Zamíchal jsem se mezi klony a přešli jsme do útoku...
Jeden z nás zůstal stále na svém místě...Soupeř nemohl vědět,jestli to je klon,nebo pravý já...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poslední nádech tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poslední nádech tým 2   Poslední nádech tým 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poslední nádech tým 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: