Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hudba do příspěvků

Goto down 
+5
likuku0
Páťa
Ramaru
Pein
Aspi
9 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:01

Takže je to podle mě hodně ojedinělá věc, kdy si dáváme do příspěvků hudbu, aby to vytvořilo nějakou tu atmosféru a dovolim si i tvrdit, že tim průkopníkem téhle věci je dokonce Kage Wars. (Což však nemohu tvrdit na 100%), avšak i s dobrym dojmem přišly i zlé dojmy. Začalo to v Chuuninských zkouškách. Většinou výdy hudbu dávali kage/admini do nějaký důležitých scén, což vždycky mělo své kouzlo, ale už si začínám všímat, že hodně lidí dává hudbu i do třeba tří řádkového postu, což mi přijde naprosto proti tomu všemu, jelikož za tři řádky nemůžou přijít nějaké emoce nebo tak něco, aby byla hudba potřeba.
A když už se pak dá někam hudba, tak už to není tak vyjímečné, ale každej si brzy řekne "Jéžiš, zase písnička." a ztratí to kouzlo. Takže vás prosím, nedávejte hudbu do všeho kam to jen jde. Nikdo nezakazuje, aby jste si dávali do příspěvků hudbu kvůli atmosféře, ale čeho je moc toho je příliš a už i mě to docela začíná vadit, že se to s tou hudbou přehání.
Tak vás prosim necpěte všude hudbu a dávejte ji jen fakt tam, kde si jste fakt jisti, že se to hodí, takže třeba posty, které jsou delší jak 6 řádků a mají nějaký smysl, kde jsou ukázány emoce nebo nějaké důležité informace.

Děkuji Razz
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:06

Toto ma sralo na Clover vs Shika Cool laugh Asi si myslel že to bude vyzerať s tou hudbou lepšie a mu to napômože k niečomu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:07

Jop i nato mi psal aspi na Icku jak tma shika dával pořád dokola tu hudbu .. Cool laugh no jeto fakt no .. prostě hudba výjmečně Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:07

Ano to je přesně ukázkový souboj, kde mi ta hudba lezla na nervy. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:08

Heheh jj a mne občas tá hudba k tomu ani nesedí Razz
A niekedy mi to aj tak nejde prehrať (no to bývalo kým som nemala Aspinka Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:10

jj, mě z nějakýho důvodu nefungujou zvuky ve flashplayeru, tak jsem ty hudby poslední dobou stejně ignoroval Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:14

btw.: Mně přijde, že si tam někdo tu hudbu flákne jen protože se mu líbí, kdežto z různých rozhovorů s jinými adminy/kage vim, že třeba já hudbu do topicu dokážu hledat i hodinu, aby se k tomu dokonale hodila. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 08:28

Aha. Tak už je tu problém aj s hudbú? Tak prečo si mi to ,,ADMINE,, nenapísal? Zrazu tady teraz všetci kecajú. Každému sa páči iná hudba a to bude aj tým. A keď sa vám to nechce počúvat tak si nepočúvajte.
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 13:59

Lol shika predtim v avatarech a ted v hudbe Cool laugh Ty mě fakt dostáváš co tu máš za kecy Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:58

Cool laugh lol kks Cool laugh ...
Shika lenže je fakt hovadina keď dáš 4-minútový soundtruck k trom riadkom Razz
veď kým to prečítam ani poriadne nezačne hrať tá hudba Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:02

Pri mojej rychlosti netu, nestihne nacitnut ani pri Aspim, taze mne je to jedno Razz
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:30

Mě je to taky celkem jedno, protože jak je příspěvek krátkej tak si to ani nepouštím protože to nemá cenu. Jak říkala Mia
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:47

No uau. Vspiknutie na Shiku. Nejste v mojej koži a nechápete jaký sem já človek a to myslím vážne. Vo mne sa ľudia mýlia. Tento príspevok je na upozornenie a nie na to, aby ma každý kritizoval za to, že som písal samé príspevky a ktomu hudbu, ktorá sa k tomu nehodila. Aspi sem dal ten príspevok určite, len kôli mne, ale tak teraz si dám na to pozor. To by ste nemohli byť vy ľudia, ktorý ste tu. ,,Kritizovanie na každom rohu." Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:59

Kritizování k forku platí Shiko, tak se stim smiř a neříkej, že tě třeba neznáme, né nadarmo se chci stát psychologem Wink A zároveň, zase si tak nefandi, tenhle příspěvek nění jen kvůli tobě, ale třeba ještě Sfrit a td..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:53

Jojo shika, Vsetci ta nenavidime. Hned ako som sa narodil, tusil som, ze ta raz najdem a budem ta moc strapnit na kazdom rohu Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:06

tak už toho tady hezky necháma a přestaneme se sr*t ať to pak nemusím číst Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hudba do příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hudba do příspěvků   Hudba do příspěvků Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hudba do příspěvků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hudba
» Hudba na stiahnutie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: