Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)

Goto down 
+2
likuku0
Nero
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 10:07

Zaki - Kunaiema si zasáhl asi 4 bandity kteří na tebe běželi.. Ale jstli si je odrovnal si už neviděl.Z výbušných lístků nastal výbuch...

Kyoko - Vyskočili na tebe 2 baditi.Jeden s kosou a druhý s katanou..Přiběhli ktobě každý z jedné strany a sekli po tobě naráz..

Jun´ichi - Uslyšel si boj který se začal odehrávat v mlze a v tu chvíli tě někdo silně nakopl z boku tak,že si odlítl za pár keřů kde už mlha nebyla. Před tebou se zjevil nějaký ninja který měl banditské oblečení ale na čele měl připevněnou přeškrtnutou čelenku Konohy.

Gabriela - Před tebou se vyřítili 2 banditi s kušema a ušklibnuli se.. Seš mrtvá děvenko....v tu chvíli na tebe namířili a oba nastejno vystřelili. Byli to kuše kterýma sříleli po Samovi takže si měla jen malou šanci tomu uskočit.

Sam - Ninpou: Giji Netto Zaslechl si někde od stromů a zničeho nic tě úplně zabalila letící síť která tě se závažím strhnula k zemi. Dopadl si pár metrů od mlhy a ktobě dopadl nějaký tlustý bandita.

Boss Banditů

Teď už mi neutečeš...ptáčku ! Řekl jsem naštvaným tónem a z kapsi jsem si vytáhl kunai.Pomalu jsem se přibližoval k Samovi a síť ho pořád držela u zemi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 10:18

Kyoko

Mířila jsem proti oboum ale pka jsem si řekla že to nemá smysl portože mě kosu ... Důvěřuju ti .... řekla jsem a jak sekli tak já se odrazila do zadu aby po sobě sekli a nebo aby aspon šly z jedné strany
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 17:36

zaki
Nezusil som, ci som niekoho zasiahol, avsak pocul som bolestive vykriki, ktore zanikli pri vybuchu kunaiov.
Sakra, zdalo sa mi, ze tych hlasou bolo nejak malo...
Vytiahol som nejake haraburdi z vrecka..
Bola tam jedna hracia kocka, 2 sponky, ktore sa tam nevedno jak dostali a par plniacich pier.
Hm, co by som s tym mohol urobit. Usta sa mi skrivili do slabsieho usmevu, sotva zretelneho.
Raiton: saikoro kosu no jutsu povedal som a nashromazdil svoju podstatu do tych predmetou a hosil ich co najdlaej od seba...
Snazil sa zapocuvat a v momente podozriveho zvuku by uvolnil techniku...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19 2010, 16:20

Kyoko - Jejich zbraně se skřížili ale ve chvilce se na tebe zase rozeběhli... Chcípni!

Zaki - Z kouře vyběhli 3 a jeden znich po tobě hodil kunai s lístkem.. V tu chvíli pod nimi byli tvoje předměty.

Jun´ichi - Zemřeš a už nikdy tě nikdo neuvidí.. Řekl a mírně se usmál.V tu chvíli z kapsi vytáhl kunai s výbušným lístkem a hodil ho přímo na tebe.. Kunai letěl k tvím nohoum..

Gabriela - Zasáhli tě obě šipky a ty si odlítla asi 2 metry do zádu.Při dopadu ses udeřila hlavou o kámen a omdlela..

Sam - Když sem od tebe byl asi 3 metry,hodil sem kunai do tvého křídla a ty si mohl ucítit velkou bolest..

// Sadatake,Srotak - Jelikož i přesto že na KW chodíte tak jste už dlouho neaktivní a já odmítám na vás čekat..Váš problém a proto stav vašich zranění na postavách nebudu řešit.
likuku0 - Omlouvám se ale za svojí dlouhou neaktivitu já nemůžu a měl sis zařídit náhradu za sebe... Tuhle misi chci dohrát..a čekat na vás opravdu nebudu.

Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19 2010, 16:55

Jun´ichi
Keď na mňa letel ten kunai skočil som do strany aby ma netrafil tlaková vlna však ma odhodila a tak miesto dopadu na nohy som padol na chrbát chvíľu som to predýchal potom som vstal pozrel som na toho chlapíka a zložil som pečate na Shoussu hodil som po ňom 5 kunaiov ktoré mu mierili na hruď a leteli rýchlejšie ako zvyčajne. Tesne pred ním som dva kunaie oddelil od ostatných a tie mierili na jeho stehná jeden mieril na hlavu jeden na srdce a jeden do oblasti brucha.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19 2010, 17:21

nero- ehm nahrada som vlastne ja, ale iba v nutnych pripadoch, takze radsej ju nechaj omdletu Smile
Zaki
Zachechtal som sa.
mama vas neucila davat pozor, kam slapete??
urobil som rucnu pecat (asi ako Deidara) Katsu
Vykrikolo som a zasiahol vsetkych troch superov. Pravdepodobne su palarizovany.
Avsak na Kunai som nemal nijaku obranu. Skusil som mavnut shuriken zvitkom a tak zmierit utok, vsak nestihol som to. Kunai bol asi pol metra predo mnou, ked som hodil shurikeny...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 16:28

Kyoko

Rozeběhly se namě 2 chlápci a já udělala 3 pečetě ... Mizu Bunshin no Jutsu .. řekla jsem nahlas a oběvil se obláček byly dál odemě a byla mlha a já v obláčku toho jsem využila .. Hengo no Jutsu .. řekla jsem a proměnila jsem se v Katanu kterou chytnul do ruky ten druhej klon ... Ksoo i tady to stojí hodně čakry řekla jsem si v mysli , chlápky mohlo utvrdit to že tam stála jedna Kyoko s obouma mečma a Druhá Kyoko s katanou tak je mohlo napadnout že ten stěma mečema je ten pravej protože jsem nemohla naklonovat ty meče .. Fajn jdeme .. řekla jsem a druhý klon vytáhnul do druhé ruky kunai každej klon se rozběhl na jednoho ten s mečema které mimochodem držel klon o kterém by se dalo říct že jsem to já práva, zautočil proti tomu s kosou a ten klon s mečema si ho držel od těla ... Ten s kunaiem a Katanou(Mnou) zautočil na toho s katanou tím stylem že poněm ze 2 metru hodil kunai aby ho rozptýlil a seknul oněm semnou
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:41

Sam Hayashi


Poletoval sem si nad mlhou, ale pak mě zasáhl jakási síť. Rychle sem se prokloval ven, to už na mě letěl šíp. Přímo na křídlo, ale stihl sem se tomu vyhnout. Udělal sem pár kliček a letěl proti tomu, co do mě vystřelil ten šíp.Měl sem v úmyslu mu proletět hrudí. Nebo se do něj aspoň zobákem zabodnout.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 15:12

Kyoko - Když tvůj klon s Tebou a s kunaiem hodil kunai tak ho ten bandita odrazil ale seknutí už nestihl vykrýt. Byl si jen klon tudíž při nárazu do něj ses proměnila zpátky a v tu chvíli už záleželo jen na tobě co uděláš... V tom si mohl zahlídnout jak ten s tou kosou expertně porazil tvého klona a ten se následovně rozpadl na vodu...

Jun´ichi - Když na něj letěli kunaie tak se pouze pousmál a složil pečeť ve tvaru kříže ... Kage Bunshin no Jutsu A předním se objevil klon do kterého se všechny kunaie zabodali.Klon zmizel a on tam stál v klidu s kunaiem který se mu točil kolem ukazováčku... To je vše co zmůžeš ?

Zaki - Shurikeny z tvího svitku sejmuli všechny paralizovaný bandity ale kunai před tebou vybouchl a ty si odlítl asi 5 metrů dozádu.. Mohl si mít dost popálený nohy...

Sam - Když si byl skoro uněj tak složil stejné pečetě jako předtím.. Ninpou: Giji Netto .. Řekl a před ním se z chakry vytvořila síť do které si vlastně vletěl úplně sám...ztrhla tě k zemi a ty sis mohl všimnout že tentokrát na ní byli výbušný lístky který pomalu začali hořet..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 15:22

Kyoko

Nehodlala jsem je zabit ... to bych nebyl aj a tak když jsem se proměnila předním jsem napřáhla nohu a chtěla jsem ho kopnout do krku abych ho doost silně omámila ... a nebo aspon hodila do bezvědomí .... první klon s mýma dýkama byl zničen a dýky s ezabodly do zeme ... po kopu jsem odpadla nazem a skočila k dýkám zatím co klon s katanou se vrhl na toho s kosou aby ho zabavil a já pak mohla uatičoit ze zálohy
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 19:31

Zaki

zachcetal som sa a opatrne sa postavil na nohy, aj ked som to musel hned vzdat. Moje nohy boli pomerne spalene a z nohavic mi ostalo iba tolko, aby zakrylo nebezpecne partie. Eh, asi som mal stastie. Keby ten kunai mieril trocha vysie..
Nemyslel som viac a znova sa pokusil postavit, teraz sa mi to podarilo, aj ked to bololo jak dabel.
Obzeral som sa a hladal niekoho, komu mozem pomoct..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 28 2010, 10:37

// Pokračuji a jak dopadne Sadatakeho a Srota postava mi je upřímně upr**** Už mi dochází trpělivost a já tohle tolerovat prostě nebudu...

Kyoko - Bandita s katanou spadl do bezvědomí a ten s tou kosou udělal trojitou otočku a tvého klona rozsekal na kousky.. Bylo to tak rychlé že ty si stihla jen vzít svoje dýky a on už stál před tebou a ďábelsky se usmál...

Sam - Lístky na síti shořeli až k pečeti která byla uprostřed nich a nastal velký výbuch... Upadl si do těžkého bezvědomí a v tu chvíli si byl v kritickém stavu.. (polomrtvý)

Zaki - Zahlídl si jak černý orel (Sam) byl na zemi obalen sítí s výbušnými lístky který následovně explodovali.. a v kouři výbuchu nešlo vidět ani Samovo tělo... Mohlo ti dojít že může být mrtvý při velkym štěstí polomrtvý...
Obézní bandita se na tebe otočil a usmál se... Jeden dole...

Jun´ichi - Ninja přiložil dlaně ksobě a vedle něj se objevil Fuuma Shuriken který následovně uchopil,roztočil a mrštil ho přímo tobě do hrudi...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 15:18

(promin, mne vobec neukazovalo novy post Smile )
Zaki
Pozrel som sa na nebesa a uvidel, ako ten idiot Sam sa nechal zasiahnut.
Pozrel som sa na tlustacka a usmial sa, co ho mohlo vyviest z miery.
Vytiahol som zvitok dvoch katan a trhol nim, pricom sa pred nim objavili dve katany, ktore som este vo vzduchu zachytil. potom som sa rozbehol, skocil do vzuchu a pred obeznym klukem urobil polpiruletu a chystal sa ho zasiahnut do hlavy. Avsak tesne pred zasahom som lavu ruku odtiahol a zautocil pravou do krku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 04 2010, 19:43

Kyoko

Pousmála jsem se a uskočila jsem .. Má kosu to znamená že bude pomalejší , já jsem zase mnohem lehčí a mřštnější a navíc mam zbraně lehké jako pírko ... udělala jsem pravou nohou krok vzad jako kdybych chtěla něco udělat a čekala jsem co udělá ten bandita
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 04 2010, 20:31

Zaki - Tvůj útok bandita nečekal..proto při zásahu si ho silně sekl do krku.. Spadl na zem a vykrvácel..

Kyoko - Když si odstoupila tak bandita po tobě kosu doslova hodil a ty si mohla zahlídnout jak z konce držátka kosy vede řetěz banditovy do rukávu..

Jun´ichi - Fuuma shuriken se ti zabodl do hrudi a ty si odlítl asi 2 metry do zádu.. Byl si polomrtvý a život z tebe doslova vyprchával.. Ninja se následovně koukl na umírajícího "bosse" a když to uviděl tak se proměnil na bilý obláček který se po 2 vteřinách rozplynul.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 20:16

Zaki

Rozbehol som sa s katanami a hladal niekoho, kto by potreboval pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 20:37

Kyoko

Rychle jsem cukla do strany a uhnula kosa se me nakonec lehce dotkla ale z vnější strany nebyla naostřená a tak jsem rychle chytla ten řetěz a zatáhla jsem zaněj k sobě abych toho banditu vyvedla z rovnováhy a pak jsem naněj hodila jednu z dýk
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 12:33

Zaki - Zahlédl si 2 poslední bandity kteří tam byli s kušema a začali po tobě střílet.Přitom si mohl zahlídnout jak tam Gabriela leží se šipkama v sobě.

Kyoko - Dýka se do něj zabodla ale ty si zahlédla jak se mu na tváři objevil menší úsměv.V tom se kolem něj vytvořil bílý obláček a zněj vylítlo prkno které v sobě mělo zabodlou dýku.. V tu chvíli když si postřehla že se jedná o Kawarimi tě někdo silně zezadu nakopl do hlavy že si odlítla pár metrů do předu a trochu se ti motala hlava.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 21:48

Kyoko

Auu .. vyhrkla jsem ze sebe a odletěla pár metru a držela jsem se za hlavu ... agresivita mi stoupala a já jsem naštvaně vstala .. měla jsem v ruce pouze svoji 1 zbran protože druhá ležela na zemi v polínku .... Jak se opovažuješ ! ... Zakřičela jsem naněj naštvaně a udělal jsem pečetě ... Mizubunshin no jutsu ! .. řekla jse potichu a oběvil se jeden klon .. a vytasil kunai .. obadva jsme se na toho s kosou rozeběhly ve vteřinových intervalech čekala jsem že se vrhne na toho prvního sekem a ten druhý znás tedy já ho doděla než vrátí svojí kosu .. za běhu jsme se ještě přemýchaly aby jsme ho více zmátly
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 22:23

// Další z kola ven.. -měl sis najít záskok když tu nejsi..

Zaki - Bandité se na tebe otočili a nečekaně vystřelili trefili tě stejně jako Gabrielu..odlítl si a padl do bezvědomí.. Jedna šipka ti zasáhla plíce

Kyoko - Kosu naklonil do prava a začal se sní točit..dělal otočky a kosa mu vylítla na řetězu takže zněj byl doslova řetízkovej kolotoč..kolem zvedl prach a tvého klona rozsekl vejpůl.. Když ho rozsekl ocitla ses v situaci že jakmile udělá další otočku trefí i tebe..buďto kosou nebo jen řetězem..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 23:05

Kyoko

Sa..... řekla jsem a to už s epředemnou rozplynul strom a pak kosa jela další kolo já přískočila kněmu a sejmul mě řetězem skoušela jsem překonat bolet a snažila jsem se u svoji zbran bodnout do hrudi nebo do krku ... Ted .. nebo nikdy ... řekl jsem si když mě začal řetěz škrtit když mě obtočil
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 23:11

Kyoko -
Co..že? Tvůj protiútok nečekal a ty si ho zasáhla do krku.
Když spadl na zem všimla sis že nikdo kolem tebe není až na 2 poslední bandity kteří s kušemi odrovnali Gabrielu a teď i Zakiho.. Když na tebe namířili byli připraveni vystřelit,když v tom mezi ně přilítl kunai s výbušným lístkem který následovně vybouchl a odrovnal ty 2 zbývající.
Skočili ktobě 3 ANBU kteří jen nechápavě pohlíželi na jatka která tu proběhla..
Okamžitě se vrať do vesnice za vůdcem.. Mise byla z více než 90% neúspěšná.. Řekl vážným a trochu i naštvaným hlasem jeden z ANBU načež on i ti další 2 sebrali všechny geniny a vydali se snima do vesnice (do nemocnice).


Naposledy upravil Nero dne Sun Dec 12 2010, 11:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 23:15

Kyoko

Naštvaně jsem pozvedla rty ale byla jsem ráda ,že jse se ho zbavila .. na druhou stranu ale jsem byla v lehkým šoku protože když jsem ho bodla do krku tak namě vystříkla čerstvá krev .... nebyla jsem vrah ... sakra .. co mě to popadlo ... řekl jsem si a koukala jsem si na zkrvavené ruce a pak namě promluvil anbu ... a já jako tělo bez duše jsem vstala abez odpovědi jsem šla snima
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)   Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» Sadatake Char
» Richi - Sadatake
» Zásilka "Nepotvrzena" (Sadatake)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: