Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nějáký výhodný bazar

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:31

Ahoj, mám zájem prodat čtyři hry na PS2 (Playstation 2) - Přemýšlím nad nějákým dobrým bazarem.

Důvod:

Mám tolik her na PS2, že nevím co s nimi.. Problém je, že můžu prodat jen čtyři hry, protože sou ještě s manuálem.. (tamty někde skončili) Rozhodl jsem se, že přejdu z hraní her na konzolích a ostatních platformách na hraní na kytaru (časem bassu).. Projíždím různé weby a nevím jaký si vybrat..

Které hry chci prodat?:

Prince of Persia Warrior Within
Disney Pixar Ratatouille
WRC4: Official Game of the FIA World Rally Championship
Panzer Elite Action - Fields of Glory
+ (asi na aukro.cz) sběratelská edice Lara Croft

Kam to prodat?:

Přemýšlel jsem nad www.playcentrum.cz a aukro.cz - Kdyžtak napište návrh..

Shrnutí:

Vlastním přes 20 her a 4 chci prodat na nějáký výhodný bazar.. Hry jsou trochu poškrábané, ale funkční.. Obsahují manuál v anglickém jazyce.. Kdyžtak poraďte kde to můžu prodat..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:59

Asi aukro ale pokud seš starší 18 let a šeš takovej vášnivej obchodník tak doporučuji Ebay Smile Sním mam i skušenosti
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 16:19

Já bych taky šel do aukra, ale taky je dobrý poptat se po kámoších.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 16:45

No.. tak se zkusím poptat po kámoších jestli by nechtěli třeba za 100kč hry bez manuálů, a pak bych přešel na Aukro.cz... Jinak, nevíte jakou může mít cena sběratelské CD Lara Croft? Obsahuje historii (vývoj atd..) Lary Croft jako hra.. Jsou tam všechny díly ( recenze ).. Tak asi 30 minutové CD Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 18:28

LOL ja som si normálne kúpil v obchode hru a ešte sa ma pýtali či mi nevadí, že v tom nieje tá knižka xDDD Však ako ramaru povedal na Ebay tam sa veci aj po kúskok predávajú Cool laugh Len debil potrebuje manuál, keď je všetko vetšinou v menu Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 19:26

Do Bazaru potřebuješ mít manuál (žádný bazar, ve kterém ho nepožadovali jsem neviděl)
Jinak, čisto mezi hráčema rozprodám i hry bez manuálu...
kód:
http://console-forum.net/tema/107632-ps2-hry
<-- Můj krásný topic...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 23:00

Hmm...tak je to v anglicku asi inak Cool laugh (i tak by som prisahal, že sa to robí aj na slovensku abo česku)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nějáký výhodný bazar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nějáký výhodný bazar   Nějáký výhodný bazar Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nějáký výhodný bazar
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: