Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hledání nového senseie

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 22:42

Lei Wang

Začnu když všichni dorazí.
"Ahoj, kdo mě neznáte jmenuji se Lei Wangová a budu s vámi na téhle misi.
Jde o to že když to v naší zemi bylo nejhorší, tak hodně ninjů odešlo do jiných zemí. Jeden však žije docela blízko, ale musíme ho najít. Naše vesnice má teďka omezený počet ninjů, takže potřebujeme jakoukoliv pomoc.
A ten sensei by mohl být váš budoucí.
Určitě vidíte že si vás tu přehazujeme jako horkej brambor. to všechno plyne z téhle situace.
Tak vyrážíme."

Pomalu jdeme ven z vesnice
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 08:55

Riuka

Jooo. Zvládla jsem to. Takhle nějak jsem se uvnitř radovala po zvládnutí Bariakenu. Ale nedávala jsem to na sobě nijak znát. Z té radosti jsem nějak nevnímala, kam nás to poslali. Ale když přišla Lei s tím, že jdeme na misi, tak jsem vnímat začala. Hledat senseie? Uvažovala jsem. "Co je zač, ten sensei, a proč by se naše vesnice na něj měla spoléhat, když už ji jednou opustil ve chvíli, kdy ho bylo nejvíc potřeba?" Nedávalo mi to smysl. Čím je tak vyjímečný pro vesnici?
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 17:42

Nataly Hoshikagi

Keď som vyliezla z blata tak som len nevrlo pozrela na senseia, dobre teda. Zahundrala som ale keďže som mala dosť špinavé návleky na nohy tak som si ich dala dole aj s topánkami, zbalila som si ich do tašky a vyšla som k bráne, Prišla som tam a trocha som prešlapovala z nohy na nohu keďže som moc nebola zvyknutá chodiť na boso no po chvíľke to už bolo ok. Povzdychla som si keď som tam prišla no nejak ma nezaujímalo čo máme na tejto misii robiť, jednoducho som bola ticho a išla som za senseikou.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 19:17

Ichiro

Přestal jsem plyvat koule Dobře odpověděla jsem senseice.
Snad ten nový sensei bude umět něco z Suitonu.
Přiběhl jsem knim, a šel za senseikou.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 21:50

Lei

"Riuko to je dobrá otázka, ale bohužel nevíš jak to tady dřív bylo.
Většina lidí byla zfanatizována vůdcem, který chtěl jen dobývat a ovládat.
Říkal že můžeme mít cokoliv, stačí když si to jen vezmeme.
Několik silných shinobi se mu postavilo a všichni byly popraveni na náměstí.
Ostatní buďto odešli a nebo žili tady, mlčeli a čekali na vhodnou příležitost
On je dobrý člověk a dobrý ninja a i kdyby se vaším senseiem stát nechtěl, tak stále bude přínosem pro naší vesnici. Proto ho musíme najít.
Teprve nedávno jsem zaslechla že bydlí v nějaké z farmářských vesniček tady v okolí."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 22:59

Riuka

"A kdo je to?" Zeptala jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 18:48

Nataly Hoshikagi

stále som kráčala za nimi a rozhovor som vnímala len okrajovo, vlastne ma vôbec nezaujímal takže sa mi už aj podarilo zabudnúť čo je to vlastne za misiu.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 07:05

Lei

"Jmenuje se Masaki Uruho a je pánem živlu raiton. Bohužel osobně jsem ho neznala a každého koho jsem se zeptala jak vypadal, tak mi všichni řekli že normálně. Neměl žádná vyditelná znameni že to byl on, kromě jeho meče. Nejspíš si také změnil jméno."
Pomalu dojdete do poloprázdné vesnice. V tuhle hodinu je většina lidí na poli.
V domech najdete většinou jen pracující ženy. Je zde taky stánek s jídlem, hospoda spojená s menším kasínem. Na ulici seděl starý žebrák a pobíhalo tu pár dětí.
"Rozptýlíme se a zkusíme se poptat jestli tady nebydlí bývalý ninja."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 19:14

Nataly Hoshikagi

Len som si povzdychla a rozišla som sa od svojej skupinky, chcela som sa spýtať nejakého decka no nahodila som pri tom dosť desivý výraz a vyzeralo to skôr tak že mu chcem niečo spraviť než že sa ho chcem len na niečo spýtať.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 07:01

Děti byly malé a neměli ponětí že by tady byl nějaký ninja. Navíc si je dost vystrašila.
Masaki Uruho odešel z vesnice před deseti lety.
Zkus se zeptat jinde.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 12:27

Riuka

Přikývla jsem, a šla jsem k žebrákovy, Přiklekla jsem vedle něj a mile se usmála. Podala jsem mu pár mincí, aby si mohl něco koupit. "Dobrý den. Neznáte náhodou, muže jménem Masaki Uruho? Je to velmi důležité. Prý bydlí někde tady v okolí."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Dec 07 2010, 14:49

Nataly Hoshikagi

"čo s tými deckami je?" spýtala som sa samej seba dosť nahlas a po tom som si len odfrkla, na to okolo mňa išiel nejaký postarší pán. "Hej dedko... nepoznáte Masaki Uruha?" spýtala som sa ho a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeThu Dec 09 2010, 23:30

Riuka - "Masaki Uruho je mrtvý holčičko. Už není." to je jediné co z žebráka dostaneš. Asi je už značnš senilní.

Nataly - "No dovol. Trochu slušnosti bych si vyprošoval. I když co se dá čekat od člověka co hledá toho největšího opilce široko daleko. Zkus to u zdroje." Starší pán se ti v odstatě vysmál a šel dál.

----------------
Předpokládám že jste blízko sebe, ale ne přímo u sebe
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeFri Dec 10 2010, 11:00

Nataly Hoshikagi

"Hej starý!! nerobte si zo mňa srandu, čo to má byť zen zdroj?" spýtala som sa a v mojom hlase bolo počuť dosť podráždený tón, no ani som nečakala na jeho odpoveď a obrátila som sa niekam inam. "Ksakru to je teda misia.. koho napadlo že na ňu pôjdem zrovna ja??" Rozhorčila som sa trocha a len tak som začala kráčať po dedine.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:30

Z hospody vyběhnul chlap vě věku něco mezi 30 - 40 let. Jen vylezl ze dveří, tak se zapotácel, padnul na všechny čtyři a začal vydatně zvracet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 22:13

Nataly Hoshikagi

Všimla som si nejakého chlapa ktorý zrovna zvracal. Podišla som k nemu a počkala som kým ho to aspoň trocha prejde. Hej.. Kora.. poznáš nejakého Masaki Uroha? spýtala som sa mierne podráždeným hlasom no pri mojej povahe to bol ešte milí tón.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 22:47

Opilec dostane záchvat smíchu, který po chvíli vyvolalo další zvracení.
"Já jsem Masaki Uruho" řekne vážným hlasem.
"Co ode mě chceš?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 12:49

Nataly Hoshikagi

"Ja?? ja od teba nechcem nič, ale tá Getsugakure áno" zahundrala som a po tom som sa naňho trocha divne pozrela. "poď somnou, ideme k senseike" zahundrala som ešte a schmatla som ho za oblečenie tak, že keby sa znova povracal tak iným smerom než som ja. a začala som ho ťahať k senseike.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 16:26

Riuka

Vstala jsem od žebráka a sledovala tu divnou holku, co byla se mnou na misi. Neumí se moc chovat jen, co je pravda. Chudáci děti. A když pak vylezl ten opilec, jen jsem si povzdychla. Tohle je tak divné místo. Poslouchala jsem ji, jak se baví s tím mužem. A když řekl, kdo je hned jsem se rozhlédla, abych zjistila kde je Lei. Snad ho udrží než ji najdeme.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 23:35

Senseika nebyla v dohledu. Ale nejspíš se jen šla porozhlédnot po vesnici , takže by se měla brzo vrátit.

Masaki Uruho

"Tak co ode mě chcete?" vyzvídá vrávorající opilec
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 23:53

Riuka

"Chceme, abyste se s náma vrátil do Getsugakure. Vesnice vás žádá o pomoc." Odpovím na jeho otázku, když k nim dojdu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 11:23

Nataly Hoshikagi

"Hee? vážne? ja som si myslela že si s ním chce .. hmm tá "senseika" vyraziť." Zahundrala som si pre seba a snažila som sa ju niekde naokolí nájsť.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 13:28

Masaki Uruho

"V Getsugakure jsem nikdy nebyl, ale jestli pro mě máte nějakou ženskou tak se vůbec bránit nebudu."
Z pusy mu začne téct slina.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 11:03

Riuka

Sjela jsem Nataly dost hnusným pohledem. Vážně se chová občas nevhodně. Jestli je to opravdu ten koho hledáme, proč popírá svou někdejší přítomnost ve vesnici? Začala jsem přemýšlet, jak přivolat Lei. "Tak jo, jednu slečnu bych měla." No co, iprovizovat se musí, snad mi to Lei odpustí. "Přišla s náma a teď vás tu taky někde hledá. Určitě se vám bude líbit. Mimochodem, doufám, že můžete nějak prokázat, že jste ten, koho hledáme." Probodla jsem ho pohledem. Jestli je to opravdu ten Masaki Uruho, kterého hledáme, tak at si smlsne na senseice. Ta už si s ním poradí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 11:36

Nataly Hoshikagi

"Čo na mňa čumíš?" spýtala som sa podráždene Riuky a po tom som pohľad znova odvrátila na toho chlapa. Po tom som sa porozhliadala či niekde neuvidím senseiku, možno .. sa mi podarí zdrhnúť. Pomyslela som si a pomaličky som sa natočila smerom k východu z dediny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání nového senseie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání nového senseie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Říční země aneb "Cesta pro nového Senseie"
» Hledání pravdy
» Hledání ztracené ženy (Yazoo)
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1
» Začátek nového světa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: