Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kashi no Akura - Raigunner

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Raigunner
Academy student
Academy student
Raigunner


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 02. 12. 10

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 18:12

Jméno:
Kashi no Akura

Věk:
13

Hodnost:
Genín

Oblíbené:
Prekonávať hranice svojich možností. Rešpekt okolia. Česť na bojisku.

Neoblíbené:
Zlosť ľudí voči iným,aj voči jemu samému. Nenávidí zákerných a podlých ľudí. Neznáša ľudí ktorý sú hrubý.

Rodina:
Momentálne nemá. Matka zomrela pri pôrode,otec zomrel pri napadnutí Kumo dedinou Iwa.

Povaha:
Čestný človek zo zmyslom pre spravedlnosť. Snaží sa chovať čo najlepšie a je slušný. Nieje hlúpy a nechová sa vulgárne. Trénuje preto aby dokázal ochrániť ľudí ktorých ma rád,a hlavne dokázať svetu že tu je. Nikdy nezabíja kým to nieje veľmi nutné. Snaží sa predísť strátam na životoch. Dokáže sa obetovať pre priateľa alebo vlasť.

Historie:
Kashiro,skrátene Kashi sa narodil pred 13 rokmi. Nikto nečakal komplikácie pri pôrode no stalo sa. Jeho matka nečakane umrela. Posledný kto mu ostal bol jeho otec.Vychovával ho 4 roky z láskou,akú by mu poskytovala jeho matka.Vtedy sa to však stalo.Shinobi,nepriateľia Kumo zaútočili na ich dedinu a zrovnali ich zo zemou. Kashimu sa podarilo utiecť vdaka obete svojho otca. Svojho syna predal svojmu praiteľovi,z klanu Takuro.Ten ho odniesol do bezpečia.Neskôr sa dozvedeli že je tu možnosť ako obnoviť dedinu.Dario, ktorý sa o mňa celú tú dobu staral rozhodol že im pomôžeme v tomto úsilí.Ja som pomaly dospieval,a pozoroval ako táto dedina naberá na sile.Bol som vtedy malí a veľa veciam som nechápal.Hlavne som nechápal pohľadom týchto ľudí.Neverili nikomu,dokonca ani vlastným a nie to cudzincom.No chápal som to,a bol som rád,že som si nič nepamätal z toho momentu,kedy napadli bývalú Kumo,ktorá teraz leží v prachu.No moje spomienky sa mi začali vracať,a ja som videl tú pohromu akú spôsobil človek.V Kumo sa celkom rozrástla,a vznikli aj niektoré klany včetne z klanom Takuro.Moje spomienky boli veľmi silné,a rozhodol som sa že chcem byť silnejší.No nie pre to aby som sa tým ľudom pomstil,ale preto,aby som ochránil ľudí ktorých mám rád.Dario priateľ môjho otca ma prihlásil do akadémie.Bol som pozorným a slušným žiakom a robil som môjmu adoptívnemu otcovi česť.Napokon mi sľúbil,že ma niečo zo svojho umenia naučí,no nemohol porušiť zákony klanu,a tak mi neobjavil žiadnu z klanových techník.No niečo sa predsa našlo.Toto Taijutsu umenie používam dodnes.Naučil ma bojovať s katanou.Lepšieho učiteľa som si nemohol priať.Vedel som čo všetko dokáže,no vedel som že nie som pripravený naučiť sa to čo on.Neskôr som pochopil že ani nechcem vedieť to čo on.Vydal som sa vlastnou cestou a rozhodol sa zdokonaľovať Taijutsu ktoré som ovládal.Akadémiu som vyštudoval v 13 rokoch,kedže som nastúpil o rok neskôr.Nevadilo mi to,no moji spolužiaci na mňa žiarlili že som bol iný ako oni,a tak som si nenašiel ani priateľov.No ako darček za môj úspech som dostal niečo čo som nečakal.Katanu svojho otca.Dario ju prechovával a udržoval po celý ten čas aby mi ju raz mohol odovzdať.Bola krásna.Jej rukoväť a puzdro boli ozdobené maľbami draka.Proste táto katana vypadala super Cool,a bola to moja spomienka na otca,ked už som nikoho iného nemal.No verím že má zmysel v tomto svete žiť,a pokiaľ som mal aspoň jediného priateľa ktorý bol aj priateľom môjho otca,chcel som žiť a dokázať,že obeta môjho otca,mojej dediny nevyšla nazmar.Veľa ľudí vraj položilo životy aby čo i len pár uprchlíkov mohlo odísť,a ja som chcel byť ako jeden s nich,a neobzerať sa späť do minulosti a priahnuť za pomstou.Vedel som,že tadiaľ cesta ku splneniu mojich snov proste nevedie...

Cíl:
Byť silným ninjom, o ktorom budú všetci rozprávať, budú ho uznávať, budú mu veriť a budú ho mať radi a mať v ňom ochrancu.

Klan:
nemá
___________

Podstata:
Katon

Hlavní atribut:
Rýchlosť - Taijutsu

Zbraň:
Katana po otcovi
(je na obrázku postavy)

Specializace:
Taijutsu

Schopnosti:
V boji využíva hlavne svojej rýchlosti a prefíkanosti.Využíva boj s jednou katanou ale dokáže sa ubrániť aj niekoľkým útokom naraz. No to by nevedel bez svojho tvrdého tréningu ktorý podstúpil vo svojom voľnom čase. Spojenie jeho rýchlosti a umenia bojovať z katanou,vytvárajú dokonalý Taijutsu štýl,ktorému sa neuchráni ani dobre cvičený ninja.

Foto:
Kashi no Akura - Raigunner Rai_Fugin_Naruto_Fan_Fic_by_dead_soul_1987
Návrat nahoru Goto down
Raigunner
Academy student
Academy student
Raigunner


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 02. 12. 10

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 18:14

PS : Dúfam že všetko súhlasí hlavne ta história lebo som nenašiel nejaké presné dátumy či fakty.
Ak to bude naozaj potrebné upravím.
Dúfam že je to miesto stále voľné lebo je jasne napísané že ešte jedno miesto voľné je!
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 18:33

https://kage-wars.forumczech.com/zajimavosti-f23/status-vesnic-t50.htm - řiď se spíš tímhle, ale char se mi líbí a myslím, že tě v nějaké neplné vesnici určitě přijmou Lee nice pose
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 18:44

Zajímavé, ale Kumo je plná.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 02 2010, 19:18

No určitě neodcházej se sklopenou hlavou .. bohužel v kumo ted "nehraje" a hned jak skončí Aka v kumo tak to začne a pokud lidi nebudou hrát .. já nato nervi nemam ...

Takže dyštak počkej 3 dny Smile pokud máš tu sílu a pak uvidime

Btw: Tvoji postavu si ještě přečtu
Návrat nahoru Goto down
Raigunner
Academy student
Academy student
Raigunner


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 02. 12. 10

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 13:05

Som rád že som pochopil aspoň histórii,čo sa týka dedín,fakt ani neviem aká je vlastne voľná?
V jednej je napríklad 12 ľudí a tu ku príkladu 9,takže by sa hodilo bud to vyrovnať na 12 všade alebo pridať nejaké dediny,no to už musíte vedieť vy čo vám prospeje. (len rada od neznalca) Hrával som dlhé roky na Konohe,potom som mal prestávku ale snád som v tom stále dobrý Smile

A PS,aké techniky môžem mať? Stačí odkaz ak to niekde je,ešte som to všetko nepreštudoval.

A nakoniec,chválim prácu admina (adminov a moderátorov) ktorý web zostrojili. Je to originálne a má to vlastný príbeh atd.
Dizajn je tiež profesionálny a preto si vašu prácu cením,toť vše
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 14:03

To s 12 alebo 9 ludmi. To je ciste na kagoch, ci zvladnu tych 12 alebo nie, ty co ano si nejaky ten tym pridaju Wink
predstav si zeby niekto kto sem chodi asi raz za tyzden, dostal dalsii tym, cize dokopy 4 typy po 3 ludoch. kazdy z tych 12 by samozrejme hned sa bud chcel ucit techniku, dostat misiu alebo si len tak pokecal. Pri vsetkych veciach je potrebny kage. potom by vsetci 12 ludia museli cakat kym sa neobjavi Smile
takze preto je niekde 9 a inde 12.
(a preto existuje sensei Wink )

Tusim 1C a 1D, alebo 2D (Vsetky E techniky ovladas automaticky, teda, ak nie si nejaka vynimka ako Rock lee Wink )

niekto si moze mysliet nieco o "vlestprdelstvi" Wink
Návrat nahoru Goto down
Raigunner
Academy student
Academy student
Raigunner


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 02. 12. 10

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 14:50

Dobre,techniky na začiatok nechám tak,nie som taký že musí byť najsilnejší a mať to maximum čo je možné,no ak tak budem mať nejaký Taijutsu štýl a neskôr nejaké katon techniky.
Iwa sa mi nikdy nepáčila Smile takže tam určite nepôjdem.Lost sa pre túto postavu myslím nehodí,vytvoril som ju na základe tunajšej histórie a klanu takže by to bolo hlúpe pozmeniť.Radšej si nechám túto a počkám a možno ak sa mi podarí alebo ak budem chcieť,vytvorím si ešte iný char. v otvorenej dedine,toť vše
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeFri Dec 03 2010, 14:57

Pěkná postava .. a onzachvilku stejně zmyzí nero .. takže to místo bude Smile ... Ano jetona kagem jestli 12 a nebo 9 ... me jde hlavne o to abyty lidi byyl aktivni coz se zrovna ted nedeje .. a celkem me to mrzi a tak jsem to dost skratil a čekam na nera abych to ukončil ...

Historie vytknu ti tma ten zacatek protoze Kumo bYla zničena před 30 lety ... a teprve tak 1 rok existuje znovu Smile

Jinak pekna postavaa rad te tam uvitam pockej jenom az se otevre nova kapitola
Návrat nahoru Goto down
Raigunner
Academy student
Academy student
Raigunner


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 02. 12. 10

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 16:52

tak ako,mám to zabaliť? Sad
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeMon Dec 06 2010, 16:58

Určitě ne Smile jenom je ted v Kumo Akatsuki ale brzo zmyzí .. pokud se ti nák podaří napojit tak můžeš začít pomáhat pop oplachu jouninům který evakují lidi do skály nahoře na vesnici což se právě ted děje .. ale zatím ti víc nepomůžu Smile pokudsim se to ukončit dco nejrychlejš ale čekám na nera no
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 15:08

Můžeš začit Smile
Návrat nahoru Goto down
Raigunner
Academy student
Academy student
Raigunner


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 02. 12. 10

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 16:32

mám pokazený pc,bohužiaľ som teraz neprítomen Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 16:59

Ahá no Sad .. mno nevadí .. at se brzy vrátíš .. a pak mužeš začít
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kashi no Akura - Raigunner Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kashi no Akura - Raigunner   Kashi no Akura - Raigunner Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kashi no Akura - Raigunner
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Charaktery-
Přejdi na: