Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 O.C. California

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: O.C. California   O.C. California Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 11:21

Nejde popsat tak skvělý seriál. Ten musíte samy zkouknout a věřim, že si ho po prvnim dílu zamilujete.

Dovoluji si sem dát jedno z nejlpších sestříhaných videí O.C., ale varuji, že obsahuje spoilery, ikdyž vám stejně asi nic neřeknou. Cool laugh

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: Re: O.C. California   O.C. California Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 11:49

Viděl sem pár dílů když to dávali v telce Cool laugh Fakt moc pěkný Smile
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: Re: O.C. California   O.C. California Icon_minitimeTue Dec 28 2010, 12:04

Viděl jsem jenom první díl... Nevím no... Nějak zvláštně mě to nechytlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: Re: O.C. California   O.C. California Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 21:43

Ček: A divíš se, když jsi viděl jeden díl? Cool laugh Tam se neukázalo nic extra. Napětí a ty super scény přichází až v dalších dílech. Respektive vždy na konci série je skvělý závěrečný díl, který mě vždy šokoval.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: Re: O.C. California   O.C. California Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 14:25

No, já viděl nepravidelně asi 8 dílů a musím říct, že jsem nenašel nic, co by to neodlišovalo třeba od Ulice nebo nějaký telenovely, ale třeba jsem viděl špatný díly...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: Re: O.C. California   O.C. California Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 15:26

Tak jako je to založené na vztazích, ale je to vylepšenou dávkou toho teenegerovského humoru a těma bitkama. Ale srovnat to s telenovelou a Ulicí. Cool laugh Teď jsi mě dost naštval, protože O.C. je pro mě srdeční záležitost. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





O.C. California Empty
PříspěvekPředmět: Re: O.C. California   O.C. California Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
O.C. California
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: