Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Splní se mi sen? (Creepy boy)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 16:04

Creepy

Podařilo se mi ho sice trefit do nohy, vzhledem k tomu že to bylo zepředu byla dost slušná šance že to odnesla i kost, alespoň mírným říznutím ale stejně se mu nějak podařilo zmizet. Netušil jsem kde je, jenom jsem věděl že nechci být na místě na kterém právě jsem a tak jsem prudce smrštil Shinso opět u své ruky a použil ji k rychlému ústupu do míst kde se zabodla, stejně jsem to ale schytal špičkou meče po zádech. Nebylo to vážné ale bolelo to jako čert.
Není to teleportace, a není to ani vysokorychlostní technika, s tou nohou by musel zpomalit ale on je stejně rychlej jako před tím, co to do háje je?
Pomalu se mi vracela vláda nad mím tělem a tak jsem po něm hodil oslepující bombu. Svému Shunshin jsem ještě věřit nemohl a tak jsem cestoval pomocí Shunso zhruba na vzdálenost osmdesát metrů, odkud jsem se ho pokusil znovu odstřelit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 17:48

Kitoshi

Jelikož jsem na něj furt koukal, tak jsem viděl, že hodil oslepující bombu, tak jsem si zakry oči a poté je zase otevřel, nic složitého. V tu chvíli po mně zase vystřelil tou jeho čepelí. Tohohle se musim zbavit, jediná věc co mi brání se k němu dostat. Pomyslel sjem si a když po mně vystřelil, tak jsem udělal pár kroků do strany a následně se rozmáchl mečem po tom shunso, tak že se kolem meče zase vytvořil Raiton a vypadalo to opět jako velké kladivo. Zásah měl být 100%, protože než by to vtáhnul zpět, tak bych to stejně zasáhl, jakmile to zasáhnu, tak se to musí roztštit, na několik kousků, protože raiton je hodně silný, zároveň pokud by hodlal s tim cuknout do strany, aby mě zasáhl a rozřízl, tak kladivo je velký an tolik, aby to zničilo dříve než se to ke mně dostane. Shunso sjem nesledoval a sledoval sjem Creepyho, dkyby hodlal zaútočit druhym Shunso.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 18:17

Creepy

Sv.ně ale i to se dá použít
usmál jsem se když jsem do zničené Shinso koncentroval chakru a ta se pod mím rukávem jemu neviděna zregenerovala, zároveň jsem na zbívající čepel připevnil nenápadně druhou z mích tří světelných bombiček a vystřelil ji po něm, bylo to zhruba v době kdy jeho kladivo které zničilo první Shinso dopadlo na zem. Bedlivě jsem pozoroval jeho chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:03

Kitoshi

Sledoval jsi moji chakru, ale to ti bylo uplně k ničemu, protože z té dálky jsi malé zavlnění neviděl. V tu chvíli jsem uskočil, ale v tom vybuchly oslepující bomby, takže to vypadalo, jakobych neviděl, ale v tu chvíli jsem se opět zavlněl a najednou jsem se znovu pokusil tě seknout z leva do boku.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:25

Creepy-tak regenerace nebyla no Sad

Oba jsme měli malý problém, stále jsme používali tu samou strategii a divili se že nám nevychází. Tak nějak už jsem čekal že se objeví poblíž mě a byl na něj připravený. V okamžiku kdy se zhmotnil u mě jsem se kolem levé nohy otočil o devadesát stupňů tak abych mu stál čelem a zároveň blokoval jeho meč svou vlastní zlomenou čepelí. V okamžiku útoku měla Shinso něco kolem osmedesáti metrů takže nepochybuji že mi zbyl dostatečný kus na blokování jeho zbraně(poté co ji zkrátím) a už ani v nejmenším nepochybuji o tom že se má Shinso dokáže s jeho zbraní utkat. Obrovské kladivo ji může zlomit ale co se čepele na čepel týče vyrovná se i raitonu, zároveň s tím jsem zkrátil původní útočící Shinso na délku zhruba půl metru a otočil se s krokem dopředu o dalších 90% tak abych se mu dostal do boku, zároveň s tím jsem popadl jeho ruku kterou držel meč aby mi neutekl a bodl ho svou Shinso do boku, to bodnutí šlo ze spod, ve stínu těla aby se na něj dalo jenom hodně špatně reagovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:43

Kitoshi

Jenže v tu chvíli jsem se znovu zavlněl a zmizel, jen ve vzduchu vychrstla trochu krve. V tu chvíli už jsem byl však ze tebou a snažil jsem se tě bodnout do zad, což by nemělo být těžké. Vždycky jsem útočil z boku a né na záda, takže tohle by neměl Creepy vůbec čekat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:51

Creepy

V okamžiku kdy zmizel a nechal za sebou trošku krve jsem s sebou preventivně praštil o zem a kotoulem se dostal do bezpečí(kvůli tomu jsem musel zkrátit obě Shinso na minimum). Neobjevil se totiž nikde v mém zorném poly a tak jsem se pokusil dostat do bezpečí nejrozumější cestou. Toho že těsně nade mnou proletěl jeho meč jsem si ani nevšiml. Přesto však dělat kotoul nebylzrovna dobrý nápad, neboť jsem se převalil přes původní ránu na zádech, což bolelo o něco více než jen trošku takže místo abych tedy po kotoulu vyskočil na nohy jsem zkončil ve dřepu a rychle uzkočil za strom, kde jsem si dal chvíli na vydechnutí.
Ta jeho technika už mě štve a Jagan mi vůbec nepomáhá
tvářil jsem se naštvaně, hodně naštvaně a rozhodl jsem se že ho zkusím překvapit, tak že jsem prostě zavřel oči. Pokud je v tom nějaký trik nějaká oční hypnóza nebo tak něco zavřená víčka by mě od toho snad měla ochránit, i když teď nebudu schopný říct kdy používá tu svou techniku. Raději jsem hned po zavření očí uzkočil od stromu a připravil si meč.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:28

Kitoshi

Ve chvíli kdy se chtěl schovat, jsem si obvázal tu nohu, aby mě tolik nebolela a mohl bych se pohybovat původní rychlostí. Jenže to už Creepy uskočil od stromu, při čemž měl zavřeý oči. Je blbej nebo co? Sice jde na moji techniku chytře, ale teď nemá šanci. Pomyslel jsem si, při čemž jsem vytáhl kunai s výbušným lístkem a hodil ho do vzduchu. Po asi 5 sekundách by měl dopadnout těsně vedle Creepyho. Vidět to nemohl se zavřenýma očima, slyšet také ne, protože zase tak dobrý ve sluchu nebyl, to je dobrý klan Yuurinshi a náhodou se vyhnout, když nic neslyší byla naprostá blbost nebo obrovská náhoda.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 23:16

Creepy

Tak nějak jsem tušil že mě podcení, i když to nebyla jeho chyba. Nemohl vědět že jakožto uživatel Jagan já přes ty zavřený výčka vidím. Výbuchům jsem tedy uhýbal na poslední chvíli, tak aby to vypadalo že mě zasáhl a krytý výbuchem jsem skrz něj vystřelil Shinso na místo kde Kitoshi stál. Slyšet to nemohl, vidět taky ne a čekat už vůbec ne. Byl jsem dost odhodlaný přišpendlit ho na pevno ke stromu a nedát mu šanci utéct.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:20

Kitoshi

Aby jeho útok zamaskoval kouř z výbuchu, tak by u něj musel stát blízko, což by mu udělalo i nějaké zranění, takže jsem viděl, když na mě chtěl vystřelit. Nebyli jsme tak blízko, abych nestihl uhnout, proto jsem levou nohu posunul dozadu a do strany o 90°, takže jsem teď stál bokem a shinso proletělo kousek přede mnou. Pravačkou jsem držel svoji katanu, kterou jsem si dal před sebe, aby nemohl shinso cuknout a seknout mě a levou ruku jsem položil na plochou stranu shinso, aby mě neřízla, při čemž jsem poslal další sílný Raitonový útok. Blesky dokáží zastavit srdce, takže druhý šok už by měl udělat nějaké následky.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 17:30

Creepy

Nezasáhl jsem, necítil jsem žadná škubnutí v ruce která by následovalo zásah jeho těla. Zatím jsem nic neviděl ale preventivně jsem do Shinso začal pumpovat svou chakru, ještě stále si pamatuju jaký kopanec jsem dostal minule. Když se usadil prach, všiml jsem si že má dlaň z vrchu na mé čepeli.
Tak to ne kamaráde
zamračil jsem se , natočil čepel a aby prošla dlaní a provedla šikmý řez končící za zápěstím. Já možná dostanu mírnej kopanec ale jestli mi ho vážně dá přijde nejen o ruku ale i o tepnu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 14:09

Kitoshi

To byla naprostá hloupost, protože jakmile někdo dostane elektrický šok, tak není schopen pohybu (Mluvim z vlastní zkušenosti, takže tohle nezamluvíš) a ikdyby nakoncentroval chakru, tak proti mé rychlosti koncentraci neměl moc šancí, takže měl dostat pecku, takovou, aby nebyl schopný na chvíli pohybu. V tu chvíli se zableskla má katana a znovu jsem přeřízl shinso, uřízl jsem tak metr, kam jsem dosáhl, při čemž jsem dal dlaň z té jeho čepele. Po uříznutí jsem udělal několik kroků dozadu a sledoval ho. Avšak ta dlaň byla ta samá, jako předtim tudíž, jsem ji tou koncentrací trochu namohl, takže mi z ní teklo trochu krve.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 19:06

Kitoshi

V tu chvíli jsem však zvedl ruku a ke mně došla Miyoko, která jen kývnula hlavou. Při čemž jsem s ní odešel a zasunul meč do pochvy u pasu. Všem došlo, že dál nehodlám pokračovat v boji, protože jsem hodlal podat všem šermířům hlášení ohledně Creepyho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Splní se mi sen? (Creepy boy)   Splní se mi sen? (Creepy boy) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Splní se mi sen? (Creepy boy)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poselství (Creepy boy)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
» Sanada "Creepy Boy" Shin vs. Rinari Uchiha

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: