Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Žiadosť smerujúca k Adminom

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:21

Tak chcel by som vás požiadať ak máte nejaký konflikt s Juubim alebo Lyallom riešte si to s nimi no nezaťahujte do toho moje fórum myslím si že ja som nikomu z vás nič neurobil a nemáte dôvod riešiť vaše problémy s nimi skrz Moje fórum.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:42

no pokud vím, tak oni tam jsou taky admini, takže to nemůže být pouze Tvoje forum. A navíc mě jinačí "cesta", jak je kontaktovat nenapadla.

A to, co jsem tam napsal nebyla žádná urážka ani nic provokačního, jen jsem se chtěl zeptat.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:45

Nehovoril som o tom čo si napísal Juubimu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:54

Sadatake napsal:
Nehovoril som o tom čo si napísal Juubimu

tak ?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:49

Prostě admini a kage z KW se laskavě vyserou na Sadatakeho forko a Juubi a kolektiv se laskavě vyserou na naše. Nevim co tam Ček napsal, ale rozhodně to bylo zbytečné. Takže pokud jsi Čeku neměl rozumný důvod, tak už na to ser. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:51

Aspire napsal:
Prostě admini a kage z KW se laskavě vyserou na Sadatakeho forko a Juubi a kolektiv se laskavě vyserou na naše. Nevim co tam Ček napsal, ale rozhodně to bylo zbytečné. Takže pokud jsi Čeku neměl rozumný důvod, tak už na to ser. Díky.

Máš pravdu ale prosím vás aby ste sa neregistrovali na naše fórum pod falošnými menami - ak chcete hrať (čo pochybujem) tak si urobte účet so svojím menom. Ale napísal si rozumnú vec a dúfam že to tak aj bude. Ja mám rozhodne tohto všetkého už po krk.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:52

Juubi, za tvoji omluvu mi věř, že na všem forku rozhodně problémy dělat nebudu. Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žiadosť  smerujúca k Adminom  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žiadosť smerujúca k Adminom    Žiadosť  smerujúca k Adminom  Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žiadosť smerujúca k Adminom
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: