Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Empty
PříspěvekPředmět: Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)   Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:38

V prvom rade vás chcem vyzvať aby ste si každý pred tým ako uzavriete nejaký záver dočítali tento topic do konca. Ospravedlňujem sa moje počínanie či už tu alebo na Naruto Conquerors... nikdy som nechcel aby to takto skončilo... pretože rivalita je to čo najviac bráni rozmachu. Naozaj som nechcel nikoho uraziť či vyhlásiť niekomu "vojnu" alebo niečo podobné. Nenadával som vám priamo ani tu ani u nás a ani som nikoho bezdôvodne nebanoval. Avšak nebolo to tak vždy a ospravedlňujem sa v prvom rade Aspiremu. Je mi lúto všetko čo som o tebe povedal a dúfam že pochopíš že ja som naozaj idiot. Som idiot ktorý najprv koná a potom myslí a to sa veľakrát nevypláca a presne toto je ten prípad. Najprv som bol neuveriteľne rozzúrený a hladal som každú zámienku niečo o tebe a o vás povedať zlé alebo niekoho z vás zosmiešniť alebo uraziť... no dnes som asi na dve hodiny prestal komunikovať s kýmkoľvek a zamyslel som sa nad celým problémom. Došlo mi že veď on mi vlastne nič neurobil... Došlo mi, že sa vlastne hádam, ale neviem prečo ... a riešim problémy a spory niekoho iného... Preto sa vám chcem všetkým ospravedlniť, Check, Ramaru, Obito, Mia .. Aspire... gomen. Je mi jasné že ma pošlete do prdele a asi toto zmažete a dáte mi ban... vysmejete ma... ale ja som to proste potreboval povedať... gomen za všetko a už odomna nečakajte akúkoľvek "nepriateľskú" činnosť... ak som niekomu ten ban dal prosím povedzte mi to a ja ho odbanujem... a prosím vás... nenúťte celé fórum trpieť za moje a Lyallove chyby...

Juubi
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)   Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:51

Je málo věcí co uznávám, ale jedna z nich je omluva. Tohohle si opravdu cenim Juubi. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)   Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 18:52

Ďakujem, som rád že som sa stretol s rozumným človekom... a ak by sa nemal kto ospravedlniť konflikty by boli nekonečné... :-)
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)   Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 20:04

Jak sem si to já čítal trochu mňa to pripomínalo ! Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)   Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 20:55

Cením si toho, a taky se omlouvám za své chování.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)   Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pre Aspireho a Checka a všetkých ostatných (prosím prečítajte si to)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Raizo Hayashi-sfrit-na přání Aspireho
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO
» TENTO PŘÍSPĚVEK MI NEJDE SMAZAT PROSÍM SMAŽTE HO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: