Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 10:16

Zaki Sukuro

Dopadol som na kolena a začal sa plný extázy smiať. Moj smiech bol aj trocha šialený, ale nič nečakané. Tý dvaja ma mohli ešte počuť a samozrejme im doplo, že som vyhral. Zakašlal som a z hlboka sa nadýcho. Ten súboj ma príliš vyčerpal, teraz nemám šancu poraziť hocikoho z nich, takže si potrebujem odpočinúť. prehrabal som batouštek a objavil trocha jedla. Trocha málo som si z neho odkusol, pretože som vedel, že cesta bude šete dlhá. Meravo som sa zdvihol, pri pohybe ma bolel každy sval. Ostali mi 3 obnovovacie zvitky. Zvitky, ktoré si musím doplnovať mám prázdne a ich zbieranie a opetovné vloženie zabere privela času. Vzdychol som si, zobral obidve katany a zasunul si ich za opasok ku zvitkom a tarbavým krokom vykročil v pred.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 15:22

/Sry za spam a OT, ale dosť to tu stjí..pohne tým niekto??
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 18:17

// Není co bych jako Kage popisoval, čekám až budete hrát vy.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 20:12

Sam

Budeš si pro něj muset jít sama
Zasmál sem se... Svitek sem jí byl rozhodlej nedávat... Chtěl sem celej test zvládnout sám a pak na ně počkat... Nechtěl sem aby trpěli, čekal sem, že nám něco Sensei neřekl a bude možnost, jak se z toho bez bolesti dostaneme všichni je.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:14

Gabriela

Neulehčuješ mi to, chtěla jsem to dodělat bez obětí, řekla jsem a už tě chtěla podříznout, když v tom jsem si všimla, že Zaki vyhrál na tím monstrem. Zaki! Pojť sem, Sam potřebuje něco vytáhnout z trenek. Řekla jsem Zakimu, páč ten byl taky dost zmoženej z bitvy s tím monstrem, takže by taky nebyl problém z něj ten svitek dostat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:45

Sam Hayashi

Z jedu sem se už celkově zotavil a byl sem schopný pohybu, když mluvila na Zakiho musela povolit. Využil sem okamžiku a kopl jí do žeber, tím kopem sem se zároveň od ní i odrazil, jestli se to povedlo tak sem přes kotoul do zadu dostal znova na nohy.
Nebudeš to mít tak lehký holčičko, usmál sem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 12:59

Zaki

Začul so krik, avšak neukázal som sa im, Obišiel som to z boku a sledoval tých dvoch z dialky. Bolo mi jasné, že teraz by ma zmátili ako žito, kedže som tým dvom hajzlíkom zachránil krk. Videl som, ako Sam zautočil na Gab, len som sa pousmial. Možno by som urobil inak, keby som nevedel, že nikto z nás nezomrie, ale vedel som to. čakal som, kým sa tý dvaja pobijú. Ešte sme neprešli ani púšť a už sme boli na dne. Bolo to proste super..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 18:35

Gabriela

Útočit na někoho, kdo ti drží kunai u krku už tak blízko, že krvácíš je prakticky sebevražda, musela jsem mít aspoň půl vteřiny na reakci a to bylo víc než dost, abych otočila zápěstím a rozřízla ti krk, měl by si začít hodně silně krvácet, ale přesto mě kop potom odhodil od tebe. Sebevrahu, řekla jsem a vyndala si obvazy, jestli tě teď rychle někdo neobváže, tak umřeš, dej mi ten svitek.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:43

Sam Hayashi

To ano, ale využil sem chvilkové nepozornosti, když si mluvila se Zakim... To je snad logické, že si musela povolit, ale budiž krvácí mi z krku. Nemohl sem mluvit, když sem se zabýval dírou v hrdle, kterou sem si silným tlakem přidržoval pravou dlaní. Sedl sem si do tureckého sedu a čekal co se stane. Svitek sem měl pořád u sebe.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 20:46

Gabriela

Trpělivost nebyla jedna z mých silných vlastností a tak jsem asi po minutě čekání po tobě hodila kunai, bylo vidět, že spolupráce není možná a tak nebyla jiná cesta.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Apr 06 2011, 22:30

Zaki

Pozorne som sledoval každý ich pohyb. otočil som hlavu a sedel opretý o kameň, z pohladu, ktorý nemohli vydieť. Pokúsil som sa z hlboka nadýchnuť, ale v hrdle mi uviezol prach. Rozkašlal som sa a na krátky čas sa nemohol nadýchnuť. oči sa mi zaslzili . takúto tvár som už dlho nemal. Vyzeralo to, akoby som plakal... Nevedel som čo mám robiť. zasiahnuť, alebo čakať, kým sa navzájom pozabíjajú? Odpoved som poznal. Zakryl som si tvár do rúk a utrel "slzy" z tváre. Musel som čakať. Opäť som sa pokúsil z hlboka nadýchnuť. výsledok bol rovnaký. Uvidel som katanu, ktorú som zvieral medzi rukami. Mohol by som sa prebodnúť a prebudiť sa..Bolesť by bola krátka... Zdvihol som ju a natočil na svoj hrudník. Ruky sa mi triasli. Mohol by som to urobiť? Pomaly, plinulo som vydýchol, aj ked nebolo takmer čo. BVol som pripravený..zatiahol som. Avšak neucítil som bolesť, ani čepel pretínajúcu kus mäsa. čepel predo mnou zastala. Nedokázal som si ublížiť. pred tvárou mi preblesol moj najsmutnejší deň. Opäť som videl matku, ako ju nosia v truhli. opäť som videl jej bezvládnu ruku, vypadnutú z drevenej časti. Obraz sa stratil rovnako rýchlo ako sa objavil. odkašlal som si a odhodil katanu. Je čas ísť... Rozhodol som sa, že na nich nebudem čakať. Pomalým tempom som sa plazil dalej. Vedel som, že sa všetci raz stretneme. V cieli. na mieste, kde tento sen premeným na nočnú moru...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 28 2011, 10:38

-likuku a srotak jsou neaktivní proto jsemjim přesunul chary dočasně do koše.

Najednou se před každým z vás oběvil bílý kouř jako při kawarimi a obalil vás. Nemohly jste se pohnout. Po pár sekundách ste začaly slyšet slabší bzučení a po dalších asi 5 sekundách se kouř rozplynul a vy jste byli znova na tréninkové louce. Hlava vás slabě bolela ale dalo se to přežít.

Akira Nanashi

Stál jsem kousek od mých studentů kteří se znova probraly do reality. Ale nevnímal jsem je. Četl jsem si nějaký svitek. Jakmile jsem ho dočetl tak jsem se docela zamračil a zbalil ho a strčil ho za své triko. Omlouvám se že jsem vás probudil a věřte mi že jsem se už nemohl dočkat až se zabijete ale vypadá to že náš Kage se vrátil ze sněmu a chce aby jsme se všichni dostavily na náměstí...asi jeho proslov...Nebo tak něco...řekl jsem docela mrzutě ale podíval jsem se na své studenty pohledem ,,následujte mě" a rozběhl jsem se do vesnice.

-pokračujte ve vesnici
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)   Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mír nadevše (likuku0 , adop1011 , Srotak)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Protiútok (Srotak , likuku0 , adop1011 , Sadatake , Ramaru)
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)
» charakter- Adop1011
» charakter-adop1011 (NPC)
» Charakter - likuku0

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Mise-
Přejdi na: