Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zrušení hodnocení za příspěvky

Goto down 
+3
Pein
Ramaru
Aspi
7 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:18

Jak jsem si všiml a asi i vy, že jsem si toho všimnul Cool laugh Tak mi přijde, že třeba Sasuke se snaží furt na všechno psát, idkyž to není potřeba, aby měl příspěvky a jelikož jsem asi jediný, kdo to maže tak to asi zrušim, protože to akorát některé lidi láká k tomu začít spamovat.

Také asi zavedu pravdlo, že otázka typu "Jsi žena?" Bude taky povážována za spam, protože jednou i dokonce dvakrát to je vtipný, ale když je to v 15ti topicách tak už mi to přijde víte co no...

No myslete si, že jsem krutý a nenechám vás dělat srandu, ale někdo mít tu tvrdší ruku musí.

Berte tenhle topic něco jako "upozornění" a ještě to nechám, ale až azse uvidim příspěvek typu "Aha, díky" nebo "Aha, už tě přestanu otravovat" a na to reakci "Tohle je spam" aniž by se to smazalo tak to fakt zrušim Cool laugh

A budu zlej a kousat. "Muhahaha!" Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:26

Plně stím souhlasím a neboj i já jsem mazal Sasukeho zbytečné odpovědí jako "Toje dobré" .. mne kde spam není povolen
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:28

Ja som skôr za to, aby sa mazali zbytočné príspevky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:34

No, jen to zrušte Twisted Evil Často mě docela naštve, když vidim: Nový příspěvek

Otevřu a tam: jo, aha nebo tak podobně Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:39

No možná to nezrušim, protože jsem moc arogantní na to, abych si mazal a rušil něco s čim jsem si dal práci. Ale udělám nového moderátora, pokud zjistim, kdo se na to hodí.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:43

Čo vlastne robí taký moderátor?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:45

Maže spamy Cool laugh A pak dělá to, co mu admin zadá Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:49

Uklízí forum , maže spamy , a snaží se tomu zabránit , zamezuje OT .. něco co z 50+% dělám já ted Cool laugh když tu neni fungující moderátor
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:50

ďakujem za vysvetlenie
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:03

no a tohle je taky víceméně spam...

Jinak otázka typu: "Jsi žena" ... klasiční podpásovka...ale jak chcete...Už s tím končím...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:04

nechcem pruiť,ale maly by byť zakázane aj otázky typu "Jsi hemafrodit?" alebo "Jsi muž" dik za pochopenie
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:05

tak to je odvození otázky: "Jsi žena" ... takže tohle je taky samozdřejmost...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:07

pro sasukeho bych vytvořil extra skupinu "Spamers" Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:10

Taky řešení, alespoň by se nemuselo rušit to hodnocení, protože tempem spamu, který se tu objevuje, bude za týden nukennin Cool laugh Sakra!

Asi začnu taky spamovat.
*JOKE

Už takhle často píšu na "tenkém ledě" Cool laugh Ale skupina Spamers není marný.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:14

jj,s růžovou bravou... já to založím,jestli chcete...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:15

dobre by to bolo Cool laugh Cool laugh Cool laugh bol by som tam aj ja že Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:17

jj udělej a sasuke todle je taky spam sám jsem tam psal extra pro tebe a ty mi tu píšeš ..
citace :
dobre by to bolo bol by som tam aj ja že
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:19

Spamers zakládat nebudu, protože se spíše dohodnem na moderátorovi, protože jediný kdo to mažem jsem já a Sasori asi. A jelikož oba vedem hru tak nemáme čas na mazání spamů.

Sasuke nevim jestli si to uvědomuješ, ale ty jsi tu největší spamer a to co jsi tu napsal je taky spam, protože dkyby jsi četl trochu pozorně tak z toho úvodního postu vyplývá, že všechny otázky tohoto typu.
Na tebe se extra zaměřim a jestli uvidim pokračování v tom spamu tak založim skupinu "Spamers", která bude mít omezený přístup do určitých sekcí, kde se dá spamovat Wink Jen tě varuji co může nastat Wink Defakto tim varuji ostatní Wink Vždycky musí být nějaký zlejší a přísný admin Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zrušení hodnocení za příspěvky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zrušení hodnocení za příspěvky   Zrušení hodnocení za příspěvky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zrušení hodnocení za příspěvky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: