Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj o přijetí (Nibori)

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 13:07

Tachimaru

"Tak fajn, jdeme teda za vesnici, kde je místo a tam si dáme ten boj. Žádná pravidla nejsou, jen mě budeš muset znehybnit do hodiny, pokud se ti to nepodaří, tak zřejmě nejsi hodnet místa v naši organiazci." Řekl jsem ti tiše při čemž jsem seskočil a rozešel se směrem k místu, kde se utkáme.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 13:20

Nibori

Neodpovídal jsem ..pouze jsem šel za Tachimarem na místo souboje...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 13:52

Tachimaru

Šli jsme srkz docela tmavý a temný les až jsme došli na jakousi malou mýtinu uprostřed toho lesa. Sem svítilo slunce jen trochu a sněhu tu také moc nebylo. "Fajn, jak to bude probíhat jsem ti řekl, tak se dáme do toho. Máš přesně hodinu." Řekl jsem mu s úsměvem na tváři a postavil se do bojové pozice.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 15:41

Nibori

Jak si přeješ... Řekl jsem svím monotolním chladným hlasem a ve zlomku sekundy jsem mrštil kunai přímo po Tachimarovi. Nejdřiv si ho musim trochu otestovat..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 18:46

Tachimaru

Jelikož jsi měl pásku přes oči, tak jsi nic neviděl, ale za to jsi perfektně slyšel. Nemusim dělat tu techniku, když mě stejně nevidí. Pomyslel jsem si a kunaii uhnul, protože jsem měl pásku jen přes jedno oko. Sice to byl paradox, že jdeme proti těm co nedodržují tradice klanu, ale v boji jsme tuto tradici hodil za hlavu. Jenže ve chvíli kdy jsem uhl do strany, tak uslyšel do té strany zvuk rolničky. Podle toho bude vědět kde jsem. Pomylsel jsem si a přikrčil se, při čemž jsem vymrštil jehlu na jeho pravou nohu. Neházel jsem kunaie, protože jehly jsem úzký, a proto nejsou tak moc slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 23:32


Nibori

Uvolnil jsem své tělo a hodil v tu chvíli všechny myšlenky za hlavu..začal jsem se soustředit pouze na okolí a vnímal i sebemenší vánek větru..nohou jsem malinko ukročil a lehlice mě jen lehce škrtla po kalhotech.. Takže chceš přelstít můj sluch...hm.. jak si přeješ.. Vytáhl jsem levačkou ze zadní kapsi 3 kouřové bomby a hodil a je přímo před sebe do řadové lajny asi 40 stupňů od sebe.. vytvořil jsem před sebou jakousi kouřovou clonu..vše se odehrálo rychle a tak jsem neváhal a pokračoval.. Chtěl jsem skusit jeho taktiku a proto jsem tentokrát použil jehlice jelikož byla kouřová clona mezi námi využil jsem toho že používá i jedno oko.. přikrčil jsem se až skoro do sedu a hodil několik jehlic směrem na jeho nohy.. jelikož jehlice letěli rychle a skrz kouřovou clonu.. bylo by trochu těžší je vůbec postřehnout protože letěli dost nízko zemi a díky šumivému zvuku který vycházel z plynových bomb ani skoro nebylo možné je uslyšet díky vyvinutějšímu sluchu a na závěr jsem cca po 2 vteřinách které uplynuli po hození jehlic jsem mrštil kunai s výbušným lístkem skrz kouřovou clonu směrem na jeho hruď..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 19:42

Tachimaru

Najednou jsem trochu zařval bolestí a tobě došlo, že se mi jedna jehla zabodla do nohy. On má také jehly? Trochu jsem doufal, že budu jediný, kdo je využívá, ale tim víc je to aspoň vzrušující. Pomyslel jsem si a z dýmu vyskočil při čemž zase uslyšel rolničku. Dopadl jsem z dýmu a najednou to tam vybuchlo z toho jeho výbušného lístku na kunaii. Vytrhnul jsem si jehlu z nohy a dals i tam mast co mi zmírnila bolest a zastavila krvácení. Ale to už jsem se rozeběhl přímo proti tobě a ty jsi slyšel, jak ta rolnička zběsile cinka, takže jsi se nemohl přímo soustředit na pohyb mých rukou, ale spíše nohou. Když jsem byl asi 10 metrů od tebe, tak jsem za běhu na tebe hodil jehlu, ale běžel dál, aby ten zvuk letící jehly nebyl tak slyšet.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 10:29

Nibori

Když začla rolnička zběsile cinkat zpozornil a při útoku jehlicí jsem se pousil uskočit ale i tak mě opět škrábla a to už mě dcla naštvalo.. Tak takhle by to nešlo... To že sem lépe slyšel jeho nohy mi vůbec nevadilo.. jakožto vrozenou schopnost svého nadpřirozeného sluchu jsem slyšel i sebemenší vánek takže při běhu jsem naprosto veděl jeho pozici.. Dal jsem si opět levačku za záda a z kapsi vytáhl 1 kouřovou bombu..ale nic víc jsem nedělal..ruku jsem měl pořád za zády a čekal sem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 16:07

Tachimaru

Najednou jsem poskládal pečetě kage bunshin no jutsu! Pomyslel jsem si a vedle mě se objevil klon co se mnou běžel a najednou Nibori slyšel dvě rolničky, takže mu mohlo dojít, že nejsem sám. V tu chvíli však jedna utikla a mohlo to znamenat, jen to, že klon nebo reálný já stojim, letim vzduchem a nebo klon zase zmizel. ve skutečnosti jsem letěl ve vzduchu, asi 5 metrů nad Niborim. Při čemž se klon snažil dát Niborimu pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 12:01

Nibori

Ucítil jsem tlak vzduchu a rolničku jak je blízko mě takže jsem uhnul hlavou přičemž jsem vyskočil a udělal s protočením celýho těla kop s otočkou přímo jemu do hlavy (jako to dělá Sasuke Cool laugh) ... Ještě je tu jedna rolnička.. že by nějaký druh bunshinu ? Říkal jsem si při úderu do Tachimara a pro jistotu jsem pustil tu jednu kouřovou kuličku na zem..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 23 2011, 15:48

Tachimaru

Jenže v tu chvíli udeřil a proměnil jsem se v obláček a najednou jsi dostal neuvěřitelný kopanec do obličeje aniž by jsi slyšel rolničku nebo pohyb větru. Když jsi spadl an zem, tak jsem dopadl i já kus od tebe. "Zmátlo tě, že jsi vždy slyšel rolničku a využíval větru? Stačilo, abych si sundal rolničku a včerpal vítr kolem a byl jsi nahraný." Řekl jsem s úsměvem a tobě došlo, že se snažim vždycky nepřítele naviknout na zvuk rolničky, pak ji sundám a myslí si, že nic nedělám, ale při tom útočim.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 13:29

Nibori

Naštěstí díky kouřové bombě nebyl úder tak přesný ale i tak jsem odlítl několik metrů dozádu...Hmpf.. Řekl jsem arogantně jako vždy a pomalu se postavil na nohy při čemž jsem si otřel tvář.. Nunc vicissim.. Řekl jsem chladným hlasem a nějakým nezámím jazykem..v tu chvíli jsem vyběhl kupředu přímo na Tachimara.. Bežel jsem co nejrychleji jsem mohl a zaútočil jsem na něj levačkou která mu miřila na obličej..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 13:47

Tachimaru

Na tváři se mi objevil menší úsměv a v tu chvíli jsem poskládal několik pečetí a následně ukázal rukou nahoru, při čemž mi z rukávu začaly létat rolničky. Bylo jich hrozně moc a šíleně cinkaly, takže v tu chvíli kdy padaly, tak jsi vůbec nic neslyšel, a proto jsem se snažil tě udeřit kopačkou do hlavy ze zadu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 21:48

Nibori

Věděl jsem že mě čeká úder proto jsem zapřel nohy a čekal na útok.. Když mě kopl do hlavy pouze jsem cuknul hlavou dopředu a v koutku rtu mi vytekl malý proud krve ale i přesto se mi na tváři vytvořil úsměv... Jelikož byl úder nohou ztratil v tu chvíli rovnováhu než znovu dopadne a nohy to byla moje šance...s protočením jsem se ohnal rukou a ta se ve vteřině obalila chakrou ... Bazukyatto.. řekl jsem chladně a udeřil Tachimara někam do místa druhé nohy...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 11:49

Tachimaru

Udeřil jsem ho docela silně, ale on se zapřel, takže to nemělo takový efekt. V tu chvíli si mě označil vlastní chakrou a jelikož tohle jutsu znám také, tak jsem hned věděl o co jde. V tuc vhíli jsem ho také zasáhl pomocí Bazukyatto, abych věděl kde je, hned po té jsem udělal několik kroků dozadu, při čemž jsem si vytáhl pásku, kterou jsem si hned dal na oči. Fajn, zvuk proti zvuku. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 12:28

Nibori

Otřel sem si z koutku rtu krev a rozeběhl jsem se přímo na něj.. do obou rukou jsem si dal kunaie a na jeden znich jsem připevnil výbušnej lístek tak že byl omotanej kolem držátka.. když jsem byl u něj tak jsem zaútočil obyčejným kunaiem na jeho krk...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 12:38

Tachimaru

Pomalu jsem vyhrnul rukávy a měl jsem okolo rukou jakési závaží, teda spíše brnění. Ve chvíli kdy mě chtěl udeřit jsem se přikrčil a hned poté rukou, kde jsem měl brnění odrazil ten jeho kunai a protočil se kolem jehoku, při čemž jsem mu druhou rukou přichytil rolničku za tričko. Ve chvíli kdy jsem se chtěl postavit už jsem poskládal pečetě a najednou se tam rolnička přitavila.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 22:26

Nibori

Sice se mu podařilo poskládat pečetě ale když je dělal tak byl naprosto bezbraný..To byla má šance a já po něm mrštil svůj druhý kunai s výbušným lístkem který ho zasáhl hned poté co dokončil pečetě..Lístek následovně explodoval..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj o přijetí (Nibori) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o přijetí (Nibori)   Boj o přijetí (Nibori) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj o přijetí (Nibori)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: