Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Kage Wars upoutávka

Goto down 
+8
Nero
Páťa
Rhaegar
chappi
Check
Shika-san
Lyall
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 20:32

Bože, vážne sa začína robiť hádka xD
Tak to skrátim...

Morgen: prepáč že som ža nazval vlezprdelkou. Myslel som to z vtipu. A zdá sa mi, že ty si to aj pochopil, no nie? Wink

Nero: Ak by si si všimol, tak ja som kopíroval iba vetu,čo písal Morgen Wink, ved hádam každému doplo, že je to kritika. A ešte k tomu si to aj vyznačil, takže urážky na mna prosím, vynechaj Wink

Mia & Check: er..Ahoj Cool laugh

Aspire: Ved ja som to pochopil, ale hádam múžem trocha "štuchnúť", no nie?
A k tomu videu: Je jasné, že sa nikdy nič na prvý krát nepodarí, ale ja by som niečo také neurobil, ani po hodinách strávenych v návodoch Cool laugh Takže podla mna je to dobré Wink

a niečo k mojej osobe....
Ak niekoho urazím, nikdy to nemyslím vážne. Prosím, ani vy to tak neberte Cool laugh

____________________________________________________________________________________
Koniec OT: Prosím, riešte vážne iba video xD


Naposledy upravil adop1011 dne Mon Jan 17 2011, 20:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 20:34

Adopův post byl poslední hádkový, protože byl takový omlouvací, a proto další hádkový budu mazat.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 21:34

raději už nic psat nebudu T-T jen jednu věc T-T good video T-T
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:15

Tak jsem na sobě zapracoval a naučil se pár nových věcí Smile A hlavně mám kvalitnější videa, jenže mám hodně písniček a potřebuju vybrat.

https://www.youtube.com/watch?v=MDi_niGldA4&translated=1

https://www.youtube.com/watch?v=-Rpx0VgpTLY

První, druhou a nebo obě? Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:21

Danuvius je to nejlepší, co jsem kdy vůbec slyšel. Takže pro mě je to jasná jednička... =)


Taky jsem byl přece ten, kdo ho poprvé na ten náš "chat" poslal. =D


Naposledy upravil Lyall dne Tue Jan 25 2011, 21:28, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:24

Obojí..Smile
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 25 2011, 21:28

1. Jasná volba, nejvíc epic Smile
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 14:15

Cafte, dnes aj včera som sa nudil tak som vytvoril toto:



Nie je to dokonalé je tam veľa chýb, ale chcem niečo spraviť pre KW Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 14:59

Snaha byla Smile Jenomže tam rozhodně nesmíš zapomenou pokukázat že to je pro čechy a slováky , že to je FORUM Smile takhle to vyznělo že existuje hra Kage Wars Smile Ja jsem přemýšlel že bych též udělal video na KW , ale točil bych ho v jinym stylu a to ve stylu fora .... Smile
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 15:14

Nooom, ja vždy keď robím nejaké video tak vždy na niečo zabudnem. Možno keď sami raz bude chcieť tak to prerobím ,ale teraz už asi né. A to ako myslíš v style fora? čo tam dáš? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 17:30

Uvidíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 17:52

Shika pekné celkom. Súhlasím aj s Ramim a ešte by som vytkla len to že mi nesedí tá hudba Razz Vieš pri súboji Naru/Kyuubi vs. Pein išla taká spomalená a tam by sa hodilo skôr niečo s rýchlejším tempom Razz ale ja na tvorbu videí tiež moc nejsom takže pre mňa to je pekné
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 21:10

A ja som nad tým uvažoval, ale poviem ti to takto resp. napíšem Cool laugh Ja mám jakýsik blbý program na vytváraní videi. PRotože vždy keď sem chcel nasadiť ten správny moment videa s hudbou tak som si to video musel celé pustiť od znova, aby mi to vyšlo, a keď som sa ntrefil tak odznova a odznova, a keď už to malo ale cez minutu tak ma to nebavilo stále púšťať tak som to už rýchlo dokončil nejako a bolo Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 21:23

Sorry nechcu urazit, ale nesnáším, když v tomhle typu videií (AMV nebo něco na ten styl) jsou k scénám přidaný anglický nebo jakýkoliv jiný titulky.. to pak to video podle mě celkově ničí. Být tam RAWy (čistá videjka bez titulků), tak to vypadá líp.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 03 2011, 08:17

No to sa ani mne nepáči, ale keď mi po ďaľšíkrát nájdeš nejaké také videa z naruta bez titulkú tak informuj, lebo mne sa nechce hladať video, ktoré musí pasovať k hudbe, video, vktorom je niečo zaujímavé a bez titulku. Po druhýkrat sa spoléham na teba Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 13:26

Na uloz.to něco málo je, ale zeptám se a pak ti nějakou stránku s Naruto RAWy pošlu.. =) Jen informuj až budeš chtít udělat nějakej další kousek. xD
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 17:15

Lyall - JAsnee Cool laugh Díky
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 21:14

Plánuju v záři zamakat na nové upoutávce KW a tentokrát to udělám lépe než předtim, tak snad to bude ok. Smile
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 21:42

NJ drýím palce, ale ktovie či sa niekto na to chytí, protože nikoho asi nenpadne si dať na YouTube KAGE WARS a najt si o je to za hru Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 22:00

čo tak to uložiť pod Naruto-Kage wars
alebo na Konohu? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kage Wars upoutávka   Kage Wars upoutávka - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kage Wars upoutávka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» KAGE WARS MAFIA
» KAGE WARS YAKUZA
» Největší souboj Kage wars
» Nový kabát Kage Wars!
» Kage Wars Jutsu database

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: