Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 FT RPG (Fairly tail)

Goto down 
+3
Aspi
Lyall
Rhaegar
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 17:25

adop:bude teda něco z toho tvého forka?protože jestli ne tak bych si rád udělal vlastní (ale jestli si ho uděláš tak tam půjdu jako admin a to moje forko si dělat nebudu protože bych nestíhal dvě forka naráz) abych dokázal aspiremu že lyall néni jediný kdo dokáže vést rpg Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 18:29

Aké moje forko? písal som, že niečo také vytváram? xD
Keby som chcel, tak by som sa predsa nepýtal, či "niekto" niečo "také" urobí..
Ale možno to predsa len skúsim xD
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:03

Jako kdyby Aspire nic neříkal ...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:15

adop1011 napsal:
Asi tak pred 2 týždnami som začal pozerať toto anime a dosť ma baví..
Nenájde sa niekto ochotní, kto má chuť niečo také vytvoriť?? Cool laugh
Pretože ja to neviem a som lenivý Cool laugh Cool laugh

Asi si nepochopil xD
Dôležitá je posledná veta xD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:30

Btw.: Morgen řeknu ti to otevřeně a bez žádných překážek, protože dneska budu upřímnej. Ty na to, aby jsi vedl forko ještě ani z daleka nemáš. A to ber jako fakt a né urážku. Pravý přátele ti řeknou pravdu, falešní tě podpoří ikdyž ví, že to dopadne katastroficky.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:33

Aspire:zapoměl jsi na hlavní věc...učíme se z vlastních chyb...a jak víš že na to nemám?copak jsi někdy viděl moje forko?kdybych teda nějaký měl...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:33

Morgene, máš na to xD
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:35

Morgen: Stačilo se podívat na tvůj blog Wink My jenom chceme, abyste nikdo nenarazili a zabili tím nějakej čas, kterej pak bude stejně zbytečnej. Beze srandy: nevydrželo by to ani měsíc.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:36

check:mám to brat jako sázku?Cool laugh

adope:ha-ha-ha Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:37

Morgen: ber to jak chceš, ale byla by to pravda.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:45

Morgene, už od osmé třídy mám sen se stát psychologem, přečetl jsem o tom tolik knih, kolikt ty jsi ani neviděl, takže lehce poznám chování lidí a většinu věcí mi o tobě řekne tvé psaní, takže vim, že na to nemáš. Porovnej svoje psaní a moje, až budeš z poloviny psát jako já, tak se můžem bavit o vytvoření forka. A ano učíš se ze svých chyb, ale ne z chyb, které jsou předem rozhodnutý. Jak chceš, udělej si forko, ale pak za mnou nechoď, že něco potřebuješ, protože teď jsi mi jen dokázal, že rady starších a zkušenějších hodíš jen za hlavu a prostě si uděláš co chceš.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:56

Vést at už jakoukoliv stránku nebo forko vyžaduje hodně trpělivosti, usílí a hlavně času. Není to věc , kterou zvládne každý.
Je to ale tvoje věc, dělej jak myslíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 19:59

Aspire to plně vystihl... Už nemám co bych k tomu dodal.....
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:03

Aspire: Mohol by si aj mne povedať ako sa správam? Docela by ma to zaujímalo Wink
Ak to nechceš povedať pred všetkými, môžeš poslať PM Wink
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:05

Neboj se Aspire. Já za tebou nepřilezu jen tak, mám svoji hrdost. A mimochodem já dokážu psát když chci. Když jsem klidný. Ale když tě otravují retardi jako např. Lyall tak vážně nedokážeš být v klidu. A víš proč házím rady starších za hlavu? Protože se všichni staří k nám mladším chovají jako k méněcenným bytostem. Ty Aspire jsi ještě docela normální a nekecáš furt (Jako ty Lyalle) ,,Já jsem starší, Muhahaha jsem chytřejší jak ty, pokloň se mi!". Sice to Lyall neříká přesně těmihle slovy ale je to na stejném principu. Uznávám. Nejsem nejchytřejší, nejhezčí ani nejsilnější a nikdy nebudu. Ale vím, že nikdy nebudu taková svině jako tady Lyall, který se umí jen posmívat utrpení ostatních.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:07

nechcem byť nejako zlý, ale zase to vyzerá ako OT, takže, chodte si kecať na skype/chate, toto bola iba otázka, na ktorú by mali byť iba 3 posty xD
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:09

Zamykám to tu. Přesně o tomhle mluvim, už by se tu zase vytvořila hádka. Já ti řekl jen názor jak to je a už jsi se pomalu začal hádat, začal jsi se citově méněceňovat a dělat, jak ti každý ubližuje. V zápětí by Lyall zareagoval a začla by hádka. Morgene udělej si forko, já pak budu mít možnost říct "Já ti to říkal."

Adop nebudu ti to psát, o každém mám nějaké mínění a to je určené jen pro mě Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: FT RPG (Fairly tail)   FT RPG (Fairly tail) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FT RPG (Fairly tail)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: