Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Temné setkání

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 16:45

Sai Supaiko

Stále som tých dvoch bláznou ignoroval a došiel ku svojej katane, z posvätnou úctou ju zdvihol do obidvoch rúk, rukoveťou v pravej dlany. Zovrel som ruku v päsť a lavú uvolnil pozdlž tela a čepel nechal vysieť len tak vo vzuchu. Krv, vystrieknutá z krku nepriatela, poškrvnila čepel mojej katany. V rýchlom slede som vystrel katanu oproti nebu a zahladel sa na špičku čepele. Potom som rýhlo máchol čepelou a krv, ktorá na nej vysela, sa rozprskla po okolí. Druhým rychlím pohybom som otočil čepel na tých dvoch, ale bol som príliš daleko, aby ich zasiahla. Démony bez mena. Bezmený..šialený reper a syn Jashina.Súboj.Koniec smrť..tma.. Tvár sa mi pod maskou skrývila do šialeného úsmevu. Opäť vo mne prevládol démon a moje horšie ja. Nechcel som zabíjať, len som chcel vydieť tých dvoch trpieť. A nemusel som ani zasiahnuť. Strýko,Iwa, bezhlavý démon. Klúčové slová v mojom osude, minulom aj budúcom. Prešiel som si jazykom v ústnej dutine, po vnútornej strane líc. Nahmatal som svoju spásu, poslednú obranu. Nechcel som si pretrhnúť stehy a tak som kráčal dalej, bližšie k tým dvom. Zasunul som čepel, ktorá bola ešte stále od krvy, ale teraz vyzerala temnejšie ako predtým. čo dokáže pár kapek krvy na čepely... Bol som iba divák, nikili účastník tohoto boja. Len som sedel a pozoroval. Pozoroval a čakal, čo bude dalej. 6ivot som si už vykúpil. Len dúfam, že bude stačiť...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 12:03

Yukio Washi

Pousmál jsem se jeho slovům, jelikož mluvil, jak kdyby toho měl bůh ví jak moc za sebou a při tom o světě vůbec nic nevěděl. Dostávalo mě to, že mu bylo sotva 15 nebo kolik a dělal, jak kdyby mu bylo 50 a ví toho o světě uplně nejvíc. Jenže v tu chvíli se na mě rozeběhl a vyskočil s úmyslem dát mi ránu, ale já se jen přikrčil a dlaněmi chytl jeho nohu, při čemž jsem se prudce zvedl a následně s nim praštil o zem a jelikož jsem měl v rukou dýky, tak jsem mu zároveň pěkně poškrábal nohu. Mezitím co on dopadl na zem jsem já uskočil o metr do zadu a sledoval ho. "Pořád si myslíš, že jsi lepší než já? Dokud nepochopíš, že ve světě nukenninů nezáleží na tom, jak hrozný zločin jsi udělal, ale na zkušenostech, tak nemůžeš přežít." Řekl jsem ti v klidu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 13:11

Mugen Kushin

Rychlej jsem vyskočil na nohy a odskákal od něj asi pět metrů.Zkušenosti z boje, nejvhodnější jsou, narozdíl od zločinů vám navždy zůstanou! Donjo mě to naučil, abych lidi jako jste vy hed zabil!řekl jsem a čekal jsem co udělá. Kdyby zase zmizel nebo se proti mě rozběhl tak rychle uskočím do strany.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:59

Seiji Supaiko

Už som nedokázal počúvať ten jeho "rap", nie len z toho dôvodu, že rap sa mi hnusý a nepokladám to za hudbu. Naštval ma z toho dôvodu, že dokázal to, čo som ja pokladal za nemožné. Zohavil rap a ja som si myslel, že sa to už viac urobiť nedá. Hej, Big Dog vyslovil som a natočil na neho katanu. Tvoj rap znie ako kocúr, ktorého priškrtia za gule. Roztočil som katanu tak, že robila dokonalé kruhy, z lava do prava (predstav si SW a pochopíš čo myslím ) Bez toho, aby som sa pozrel na nukenina, ktorý určite polahky odrovnal jeho chabý pokus o útok, som povedal. Možete mi ho nechať? Viem že sa na nom bavíte, ale ja proste nemožem vydržať takých idiotou a raperov, tento má v sebe oboje. mohlo to v tebe sposoniť strach, ale u teba to nebolo isté. Nukenin si už mohol všimnúť, že vo mne sú akokeby 3 povahy: Priatelská a strelená, bojazlivá, čestná a úctiva a nakoniec démon, ktorý nenávidí všetko okolo seba. Ešte raz som pokrútil katanou a mohlo t dojisť, že v rýchlostnom súboji sa mi nevyrovnáš.

Prosím, nekaž mi to..píš aspon takéto krátke ako tento Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 11:27

Yukio Washi

Zkaroutil jsem hlavou. Pořád něco žvaní, ale aby se dal do boje, tak to radši bude dál žvanit a uskakovat, jako nějaké malé dítě. Má strach a nevěří si, a proto už neútočí. Nebudu ho zabíjet, nestal by mi za námahu a já si připisuju na své konto jen ty dobrý ninji a tohle je jen nějaká imitace ninji, nic víc. Pomyslel jsem si a hodlal prostě odejít, při čemž se mi mé oči změnili opět na hnědo oranžové. Jenže v tom se ozval ten samurai a já si ho vyslechl. "Je tvůj." Řekl jsem ti, při čemž jsem si zastrčil dýky do pouzder nad zadkem u zad. Ten samurai je zvláštní, nikdy nevim co od něj čekat a to je dobré. Myslim si, že by z něj byl dobrý pomocník. Proběhlo mi hlavou a dál ho sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 14:15

Mugen Kushin

nechtěl jsem to udělat ale takhle bych prohrál...řekl jsem a udělal jednu pečeť. Deppari: Tsume!řekl jsem a vysunuli se mi zase moje drápy. jedním jsem se škrábl na ruce a začal z té ranky pít svou krev. Po pár vteřinách jsem přestal, utrhl si kousek rukávu a ovázal si ránu a pevně ji utáhl. Takhle jsem si zvětšil rychlost a reflexy ale jelikož to byla moje krev tak jsem se trochu pohupoval. Kybych se napil cizí krve tak se mi moje krev zase doplní a proto jsem musel rychle vyhrát jinak bych mohl omdlít. Tohle jsem vždy používal jako nouzový východ když memám krev. Nic jsem neřekl a hned jsem zaútočil na Samuraie. Byl jsem o hodně rychlejší než předtím a když jsem byl dost blízko u tebe tak jsem přidal do nohou trochu chakry a ještě trochu jsem zrychlil a zaůtočil na tvůj krk pomocí jedné ruky a pomocí druhé jsem zaůtočil na tvůj loket pravé ruky zavnitř(samurajské brnění taky musí mít mezery jinak by ses nemohl hýbat). Moje drápy byli tvrdé jako katana a nebyla v nich chakra jelikož ta se používá jenom na vysunován. Byl jsem už naštvaný že kolem mě je plno jídla a já se nemohu najíst.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 15:35

Aspire: a vraj samo-kanibali neexistujú Razz
Sai Supaiko

Pod maskou som mal výraz úplneho zhnusenia..Bože, on pije sám seba? ale odrazu sa vo mne ozvali dalšie dva hlasy, ako "Je to ekologické, žiadna strata.." a "On nie je kanibal..mäso neje." odrazu vyzeral ako bojová šelma z listovej. najprv som si myslel, že to,čo urobil, je nejaký rituál, ale v dalšom momente som si uvedomil, že mu to nejak zvýšilo silu a iné arttibuty. Rozbehol sa na mna, s krvavým výrazom na tvári. zodvihol som pravú ruku a lavú nechal vysieť pozdlž tela. Avšak, jeho útoky boli príliš snadno predvídatelné, bolo vidno, že sa umeniu boja nevenoval tak trvdo ako ja. Ked hýbal rukami, mykol zároveň ramenom do predu a ja som ešte dokonca pred tým uvidel záblesk v jeho otčiach. Bolo to jasné, jeho tréning taijutsu bol minimálny. Uhol som som krkom a prehol sa v oblasti pása do zadu, aby som oddialil našu vzdialenosť, a tak ma nezasiahol, uvidel som druhú ruku a útok nou polahky vyhol katanou. Avšak takú silu som nečakal. Katana sa trocha prehla pod jej náporom a tak som urobil polpiruletu do lava, katanou prešiel po jeho pazúroch. pri otočke som ho chcel seknúť do jeho pravej nohy, kedže tým smerom som sa otočil. Moj úder, s pomocou jeho sily a mojej pružnosti bol rýchly a mierený s najvätšou presnostou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 06:42

-ps zvýšilo mi to rychlost a reflexy, ne sílu Cool laugh

Mugen Kushin

Jelikož jsem si zvýšil reflexy a rychlost tak jsem měl už jasno. Teď ho překvapím. Já jsem se otočil docela a drápama levé ruky jsem vyblokoval katanu a chytl ji drápama aby se nemohla vysmeknout a ještě jsem se otočil a pravou rukou jsem zaůtočil na jeho pás kde byl další spoj v brnění. Bylo to sice nebezpečné neboť kdyby se mi katana vysmekla z drápů tak by mě mohl seknout ale já to hodlal riskovat. Měl jsem raději ve vesnici předtím vysát nějakou slepici nebo dobytek...bojovat takhle zesláblý...jestli ho brzo neporazím tak prohraji...řekl jsem si a jen doufal že mi útok vyjde.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 14:49

Ale to neznamená že som silnejší ako ty Wink, proste som napísal že ma prevapila tvoja sila. A dalje nechápem prečo si sa točil docela a ako si zablokoval rukou katanu mieraciu k tvojim nohám, ale hold, podriadim sa Cool laugh

Sai Supaiko

Tým, že urobil piruletu, sa dostatočne odkryl a bolo by až prilahké ho zasiahnuť, kedže žiadny bojovník sa nikdy neotočí k súperovi chrbtom. Ale mna to bavilo. Katanu, ktorú som zvieral v pravej ruke, mi zachytil
svojimi nechtíkmi a ja som ju nemohol vytiahnuť. Druhou rukou mieril na brucho. Urobil som uhýb do prava a z otočkou podliezol vo vzduchu svoju ruke, takže siahol do prázdna. Jeho rýchlosť sa mi ešte stále nemohla rovnať.Vo vzduchu som potiahol svoju katanu smerom k jeho kostiam, kedže odtiahnuť som nemohol. Mohol som mu prerezať aj nerv, ale nečakal som to. Popri tom som siahol lavou rukou na rukoveť Mozoshiho a aktivoval ho. Kedže som nebol pri plnom sústredený, neuvolnil som jeho silu a jeho kedysi dokonalé tvary sa zmenili na nesúmernú tyč z chakry, ale mohlo to zraniť. Chystal som sa seknúť na miesto, od pravého oka až ku lavému ramenu. Mohol to síce zblokovať, le popri zranení, ktoré mu asi urobila katana, nemohol urobiť nič svetaborné.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 13:38

Mugen Kushin

Jeho katana mě škrábla přes bříšky prstů ruky kterou jsem držel katanu. Když mě chtěl seknou mozoshim tak jsem mírně zatlačil na katanu čímž jsem se pořezal na dlani ale dostal jsem ji do polohy aby zastavila mozoshiho a mě nezranila. Mezitím jsem na nic nečekal a rychlým přímým kopem sjem zaůtočil zevnitř na jeho pravé koleno takže kdybych ho zasáhl tak se mu podlmí noha a pokud se tak stane tak se druhou nohou rychle odrazím od země a Sai to schytá do obličeje kolenem a tím ho dostanu na zem. v případě že se mi to povede tak mu rychle stoupnu na ruce a své drápy mu přiložím ke krku. NAS*R SI Z*DE ZAS*ANEJ!nadával jsem na něj vduchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 17:38

Yukio Washi

Sledoval jsem jejich boj pozorně, ale v tom jsem si dal ruku před pusu a hlasitě zívnul. "Eh, tak takhle jsem se při souboji nikdy ještě nenudil. Oba jste neuvěřitelně slabí a nedokážu se na vás koukat. Udělám něco co jsem ještě nikdy neudělal a dělám to opravdu nerad." Řekl jsem a byl následně ticho, při čemž jsem si rozmýšlel jestli jim to mám navrhnout a nebo nemám. "Nechcete se přidat ke mně a putovat se mnou? Potřebujete projít svět a hlavně nasbírat nějaké ty zkušenosti, jelikož jinak opravdu asi zemřete během následujících 7 dní." Řekl jsem vám krutě, ale pravdivě.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 13:44

/omg, mne ten post nepostlo xD A ja že prečo mi stále nič nové neukazuje..sry Cool laugh

Sai Supaiko

Obidve katany som potiahol k sebe a tým ho dorezal, ale vdaka tomu som nestihol uhnúť a on i podlomil nohu. Poklakol som pred ním a uvidel ako skáče. Spustil som sa na zem a ako pružina som ho chcel zasiahnuť nohami do brucha. Ak som ho nezasiahol alebo zasiahol, bolo to jedno. Nashromaždil som charku do noh a odrazil sa do zadu, šuchajúc sa po zemi. Napriahol som katanu a hodil ju po nom. Vtedy úrehovoril ten nukenin. čože? On chce byť náš majster? Prekvapene som si pomyslel a nič nepovedal. NAstalo trápne ticho, ja na zemi, sensei predomnou a kanibal asi zapichnutý s katanou v hrudi. Ano. povedal som rozhodnuto. Učte ma, prosím..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 14:25

Mugen Kushin

tím že k sobě potáhnul katanu mi pořezal oblast pravého stehna. Kydž proti mě vyrazil jako pružina tak jsem jednoduše uskočil díky nezraněné noze ale zasáhl mě do zraněné takže jsem se párkrát otočil a spadl na zem ale hned jsem se postavil zase na nohy. Když po mě ten zmetek hodil katanu tak jsem dal prsty obou rukou k sobě a tím jsem vytvořil menší šít. Katana do něj narazil jako když se srazí dvě katany a spadl na zem. Mě se drápy zase zasunuly a já chvíly přemýšlel. Nakonec jsem si povzdechl a řekl. No tak dobrá...učte mě...K mým cílům sem usí mstát silnější...a ty jsi tenhle boj vyhrál neboť jsem nebyl v plné síle! vysát aspoň jednoho z těch dvou tak už tu ležíš v kaluži krve!řekl jsem a povysadil si sluneční brýle blíž k očím.tohle bylo naposledy, co jste můj rap neslyšeli!zarapoval jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:16

Yukio Washi

Zakroutil jsem hlavou. "Neřekl jsem, že vás chci učit, jen jsem vám dovolil se mnou cestovat a budu vám radit, ale techniky a podobné věci se musíte učit samy. Každý jsme zaměřený na něco uplně jiného, takže vám dokáži pouze poradit." Řekl jsem vám tiše. "Fajn, ale mám pár podmínek. Jak jste si jistě všimli, tak dovoluji udělat pouze čtyři chyby a pak si vás podám. Takže se budete chovat jako ninjové a nebo samuraiové a né jako malé děcka, jelikož v našem světě jsme stále v nebezpečí a nikdy nevíme kdy jsme v bezpečí, proto je každý chyba, jakoby jste si usekli jednu končetinu a maté čtyři končetiny, proto čtyři chyby. A pro tebe upíre platí to, že pít krev budeš jako kultivovaný člověk, že se mu zakoukneš do ruky nebo do krku, ale na trhání částí těla zapomeň. Ikdyž jsme nukenini tak se můžem chovat jako čestní ninjové. Tak jak budem zacházet s mrtvolama my, tak jednou někdo bude zacházet s náma. Proto když vidíte nějaké tělo, které jsem zabil, tak si všimnete většinou jen šrámu na zádech od dýk, šrámu na jednom ze stehen a pak přesný úder katanou do srdce, jinak tě nejsou zohydněna. Chápete to oba?" Vysvětlil sjem vám to a mohlo vám být divné, že se chovám arogantně, ale zároveň mám ke každému úctu, což je hodně zvláštní kombinace.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temné setkání - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temné setkání   Temné setkání - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temné setkání
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Temné a svetlé cesty shinobi
» Velké setkání!
» Setkání synů Smrti
» Setkání s neznámím (Pro ty 2 kterým psal Ček)
» Setkání Raikágů (Check a Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Vyhnanství :: Cesty :: Aspireho místnost-
Přejdi na: