Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Měsíční svit

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 15:54

Ayame

Hnedle jak si uskočil jsem po tobě plivla druhej tesák a tanto mě minulo jelikož jsem už padala dolu.Vytáhla jsem to moje tanto a rozeběhla se proti tobě.Hezkej pokus! řekla jsem ti chladně a uhnula doleva.Levou ruku jsem měla volnou tak jsem jakoby udělala stojku ale levačkou jsem se odrazila do vzduchu.
Z kapsi mi vypadl kunai a já ho nakopla tak aby po tobě letěl špičkou.Dopadla jsem za tebe a ohnala se tantem.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 15:59

Katashi

*Ten její oheň mě už pěkně štve...budu to muset skoncovat rychle* pomyslím si a uskočím doprava.Z pochvy vytáhnu katanu.Wakizashi mám v levé ruce a Katanu v pravé.Kunai jsem odrazil Wakizashim a otočil jsem se o 180 stupňů a tvůj útoky zablokoval katanoul.Hezký řeknu a jakoby se usměju a Wakizahshim zaútočím na její pravou nohu.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 17:04

Ayame

Když jsem si všimla že zaútočil na mojinohu bylo pozdě na to to nějak to odrazit.Prostě jsem se otočila bokom k němu a jeho zbraň projela kolem.Mojim tantem jsem mu sekla po krku a jelikož si musel myslet že to je hlavní útok tak jsem ho kopla do boku tou nohou kterou jsem se musela vytočit.Útok tantem byl totiž nejnebezpečnější z těch co jsem udělala.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 17:10

Katashi

Útok Tanta jsem vyblokoval znova katanou ale kop jsem nestihl vyblokovat.Hele....Já už nebojuj....já totiž holkám nechci ublížit...jsi ale hodně tvrdá...to musím uznat , ale nechci ti něco udělat řeknu jí a zbraně schovám.Pak se k ní otočím zády a jdu k tantu které je ve stromu ale ruku držím raději na Wakizashi.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 17:15

Ayame

Jenom blb*c něco takového řekne!V boji na život a na smrt není rozdíl holka kluk!Mesmíš mít žádné slitování!
Řekla jsem mu pravdu a zandala tanto.Posbírala jsem kunaie a šla k tomu chlapíkovi od jezírka.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 17:21

Katashi

No.....Já prostě slitování měl řeknu jí a tanto si schovám.No....Tak se tu mějte...Já jdu dál řeknu jim a vydám se do lesa někam na klidné místo si odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 05 2011, 17:32

Ayame

Nebudud vás otravovat!
řekla jsem a odebrala se nadruhou stranu jezera.Vytáhla jsem čtyři kunaie.Stoupla jsem si proti třem stromum.Tři kanaiose sem hodila na jeden strom.Vyskočila jsem a tim dalším trefila ten pravej kunai.Ten zahnul doleva a přitom ještě škrtnul tan prostřední tak že ho nasměroval doprava.Kunaie se zapíchli tam kam měli a já byla zpokojená.Potom jsem přistoupila k jedné větvi, vy\skočila jsem na ní a chytla se jí.Chvilku jsem tam vysela a potom se začala přitahovat.1.2.3.4...15.16....45.46...89.90...100.Stokrát jsem se přitáhla a potom se spustila dolů.Sedla jsem si pod strom a vyndala myšku z kapsi.Dala jsem jí kousek tvrdého chleba na hlodání a pozorovala nebe!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 06 2011, 00:15

Karaki Onkei

Fajn .. poznamenal jsem si když ten souboj který svojí urovní dokázal vydeprimovat i kámen .. Vypadato , že jsem tady skončil .. řekl jsem si a hlasitě jsem povzdechnul oba se rozběhly na obě strany a tak jsem šel k těm mrtvolám a cestou jsem prošel kolem Katashiho nic jsme mu neřekl a přišel jsem k první mrtvole kté jsem se sehnul a přivřel jsem jí oči ,byl to jeden z těch zahalených mužů a pak jsem se dotkl jeho hrudi a něco mu zní vytrh a něco cinklo podle všeho nejspíš nějaký amulet ... Pak jsem ho chytnul za ruku a pomalu jsem ho táhnul k další mrtvole a takhle jsem to udělal až jsem všichni položil na jednu hromádku
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 18:37

Ayame

Když o tom tak přemýšlím tak ten chlapík byl docela zajímavej. pomyslela jsem si a podívala se myš které mi vylezla z kapsi.Ta jen zapískala a vylezla mi na hlavu.Rozešla jsem se k jezírku a přešla ho po vodě.Potom jsem doběhla toho chlapíka a pomalu šla vedle něj.Promiňte ale musím se vás zeptat, Co jste zač?Bez váhání zabijete čtyři chlapy a oni k tomu útoku měli určitě důvod.Takže, co jste zač? zeptala jsem se ho a šla vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 20:07

Karaki Onkei

Těla byla na hromadě ... A já jsem vytáhnul cigáro a zapalovač zapálil jsem si cigárko a pak jsem si prohlídnul zapalovač... ten jsem rozevřel a hodil jsem to na kupu těl ,které se okamžitě rozhořeli a celkem to zapáchalo ,zapalovaš byl levný a bylo to s udivem že se ubec zapalálil .. Šly po mě už pár dnů ... Nic jsem jim neudělal ... řekl jsem v klidu a potáhnul jsem z cigarety ... Ale tím hůř pro vás ... Viděli jste mě ... řekl jsem vážně a vyfouknul jsem kouř
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 20:14

Ayame

Co s námi zamýšlíte? zeptala jsem se ho a podívala s na to cigáro.Měl by jste přestatkouřit jelikož vás to může zabít. dodala jsem a usmála se.Myš na mé hlavě si začala čistit nos jelikož jí to bylo asi nepříjemné.Nátáhl jsem pro ní ruku a ona seběhla do vnitřní kapsi u plášťe.Pokračovala jsem dál s tím chlápkem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 21:24

- čekal jsem na Toma ,a on nic .. tak jedu

Karaki Onkei

Lehce jsem pozvednul obočí a to už nás zachvátil silný a mraziví vítr a najednou se předtebou zjevola osoba což jsem byl ja a Tys i s Katashim jsem upadli do těžkého bezvědomí ...

O mnoho hodin později

Pomalu jste přicházeli k životu a něco vás škrtilo na rukou byly to silné provazi pevně ovázaně až jste měly krvavé zápěstí které vás pálilo .. Byly jste rukama přivazaní k nějakýmu kmenu stromu každej na jedný straně poblíž vás byl uhašený táborák a jinak nic zajimavýho
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 21:42

Ayame

Co to?? Proč jste to udělal? zeptala jsem se a potom jsem zaostřila na táborák a toho chlapíka nikde neviděla.Myš vyběhla z kapsi do kabátu a rozběhla se k provazum.Tam se začala mýt a potom do provazu kousla.Zase zaběhla zpět do kabátu kde byl poslední kousek tvrdého chleba.Ten začala okusovat.Já jsem tam jen tak seděla a sledovala vše okolo.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 23:31

- srry...zdálo se mi že jsem post poslal ale asi ne tak srry za zpoždění

Katashi

*Co to??* pomyslím si a pak upadnu do spánku.Po několika hodinách se probudím a jsem přivázaný k nějakému stromu a ruce mě pálí.Drápy na rukou jsem se snažil přeříznout lano.Pokud to nešlo tak jsem tam jen seděl a pozoroval okolí.Pak jsem zpozoroval táborák který byl uhašený.*Hmmm...takže nás uspal a někam zmizel* pomyslím si a zahledím se do nebe.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 15 2011, 15:36

Ayame

Pokud jsem byli svázáni rukama a zád k sobě mohla jsem šáhnout tomu klukovi do váčku se zbraněma.Jestli mi to vyšlo tak jsem mu tam šáhla a vytáhla kunai.Pak jsem se mu snažila přeřezat pouta aby se odsud dostal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 15:07

Bylo vidět ,že to měl promyšleny sebral vám všechnu vyzbroj a všechny kunaie lano přeřezat nešlo jelikož při každym doteku sním a drápama jakoby to lanko zajiskřilo a ty si poznal že bylo nebité tánkou umělou chakrou .... To už jste ale slyšely kroky směrem od táboráku ale zatím jste nikoho ještě neviděli
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 16:49

Ayame

Podívala jsem se směrem ke zvuku který od někud vycházel.Hej... ty tam!!! řekla jsem naštvaně...Proč si to udělal!? zeptala jsem se přísně.Potom jsem se snažila zaostřit na někoho tam...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:32

-Tom druhé upozornení pár dnů neaktivity a vyměnuju tě ...

Karaki Onkei

Vyšel jsem z poza stromu a sledoval ty 2 povedený .... Proč ? ... řekl jsem směšnějí .. Viděli jste jak jsem je oddělal nestojím o další ubožáky co se mě snažej najít .. akorád nevím co ještě svámi udělám ... řekl jsem prohrábnul jsem si vlasy a přitom jsme mohly uslyšet jak jsem posledni vetu zdůraznil
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 17:44

Ayame

Děláš si srandu??
řekla sjem naštvaně. Jestli sis nevšiml všichni co jsme tady jsme Nukenini a nepotřebujeme někoho udávat, alespoň já! řekla jsem v klidu a podívala se na něho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Měsíční svit - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Měsíční svit   Měsíční svit - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Měsíční svit
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Měsíční chodci

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Vyhnanství :: Cesty :: Ramarova místnost-
Přejdi na: