Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Anketa o nejlepšího Admina/Kageho

Goto down 
+5
Shika-san
Check
Páťa
Morgen
sfrit
9 posters
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 20:38

Prostě sem pište jako když hlasujete o hráče měsíce. Adminy ani kage nerozdělujte, prostě sou to ty , kteří vedou vesnice. a tak si jednoho vyberte a pokud chcete tak klidně i dva maximálně.Každýmu se přičte bod.

Já hlasuju pro:

Aspireho
Ramaru
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 21:30

Já pro Aspireho a........(dlouhé ticho).................(ještě delší ticho)........(nejdelší ticho v historii)..........pro.....(další 20 let ticha)....kašlu na druhého...checka nemám rád protože je zlý a srotak a ramaru jsou oba neustále off Cool laugh

Edit by ObY: Ehm...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeThu Mar 10 2011, 22:04

Mhm...
Škoda že to nieje normal anketa že kliknem a dotyčnému sa pridá hlas...
Takto hlasovať nebudem, asi by som hlasovala skôr anonymne Cool laugh
Alebo by som sa zdržala hlasovania... a to robím aj teraz...
Ja ich mám rada všetkých, pekne sa starajú o KW a každý z nich tu má svoju úlohu, aj keď niektorí z nich na KW fičia viac ako tí druhý...

ale ako som povedala každý má svoju úlohu a tú si aspoň občas plnia Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 13:48

Není tohle téma trochu zbytečný??
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 15:23

Tiež si myslím, že je to zbytočné, takže sa zdržujem hlasovania. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 15:58

Tady nejde o to, kdo se zdržuje hlasování a kdo ne ... Tady jde zkrátka a dobře o to, že je prostě předem jasný, kdo tuhle anketu vyhraje. A jelikož ji založil zrovna Sfrit, tak se mi trochu zdá, že si chce trochu přilepšit s Aspem
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 16:13

Praděda Obito. Sarutobi
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 17:34

Mhm... Ček tak na tvoj post môžem len prikývnuť *nodding*

(to ale neznamená že mám niečo proti tebe Friťák Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 22:42

Mio neřikej mi friťák a neni to kvuli aspimu.... já mu řikal ať to založí a on mi řekl A´t to založim sám. Tak jsem to založil !!!!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 23:25

Proč by si Sfrit měl jako přilepšovat? To nechápu, vedem to tu rok a zatim jste si asi nikdo nevšiml, že mi může klidně někdo koupit stroj, který mi bude lízat prdel a stejně nikomu nepřilepšim. Facepalm
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 23:47

Sfrit: tak Gin budeš XD nechcem ťa volať sfrit -w-" Cool laugh

Jasom prikyvovala teda skôr na to že je jasné kto vyhrá Cool laugh
Ale podľa mňa toto forko funguje vďaka tomu že pracujete spolu do kopy, aj keď treba uznať, že Aspi maká najviac Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 09:18

No ale fakt to tak vypadá Smile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 09:57

Check: Že je to Sfrit, ani bych se tomu nedivil.. <- Teď už jen čekám kdy mi na tohle napíše co proti němu zas mám a jak sem na něj zasedlej Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 12:12

No Sfrit tady z vás ví nejlépe, že mu nijak nepřilepšim Cool laugh Už jen kdyby mě o to poprosil, tak si to s nim venku zle vyřídim. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 13:05

No stačil mi ten post v "Neakitivtách" Cool laugh "Chodíme totiž s často s Aspirem ven".. Teď už si nejsem jistý ani jeho sexuální orientací.. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 13:29

Aspire napsal:
Proč by si Sfrit měl jako přilepšovat? To nechápu, vedem to tu rok a zatim jste si asi nikdo nevšiml, že mi může klidně někdo koupit stroj, který mi bude lízat prdel a stejně nikomu nepřilepšim. Facepalm

A takový stroj by se ti líbil? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 14:06

Nero: To si nejsme jisti ani my venku. Cool laugh

ObY: Ani takovým strojem nepohrdnu. Cool laugh Bazinga!
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 14:24

Sem spíš přemýšlel že bych si u tebe přilepšil tím že bych ti domluvil rande s Kaley Cuoco, ale když by ani to nepomohlo...

( Cool laugh Cool laugh Cool laugh Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 18:42

Ehm ehm... prosím tati? o.O

Inak nejak sme odišli od témy... Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:05

Ikdyž je to OT, tak musim reagovat na ObYho. Cool laugh Kdyby jsi mi tohle domluvil, tak ti snad začnu říkat Obito Cool laugh Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:48

Do mojí orientace se nepleť.... Můžu tě ujistit že sem na Holky ale u tebe si nejsem jistej. Jelikož vo mě furt tak mluvíš tak jediná bukva tady budeš asi ty..... a vy ostatní si najděte někoho jinýho na buzerování.... Buzerujte se mezi sebou a mě nechte bejt....
Mia: klidně
Obito: Ty mě nech uplně bejt.... Nikdy jsem se s tebou nebavil a ty se tady do mě navažíš. To je ale vrchol...
Si podejte s Nerem ruce!!!!

A máme partu takže chodíme ven.... Nemůžu na to že ty myslíš furt jen na chlapy.... Si jako Goli.... ten taky ten taky neřeší nic jinýho než: Kluky,Prde*e, Ho**a a pe*i*i.... Nechceš se s nim seznámit Nero????
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:05

Klídek Sfrite jo? Smile
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:26

Nebudu to raději komentovat protože bych se tu začal už fakt smát Cool laugh Jak někdo může bejt tak blbej to mi mozek nebere Cool laugh
Takže jedním slovem: "Vychladní Wink"
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitimeSun Mar 13 2011, 11:43

Pokud by mu někdo chtěl dát varování, tak ho nedostane, protože jsme se tu do něj opravdu naváželi a jeho reakce byla očekávatelná.

Lockuju to tu. Nechápu proč se to tu tak zvrtlo, když to byl uplně normální topic.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Empty
PříspěvekPředmět: Re: Anketa o nejlepšího Admina/Kageho   Anketa o nejlepšího Admina/Kageho Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Anketa o nejlepšího Admina/Kageho
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: