Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nezodpovězené otázky

Goto down 
+3
Morgen
Hysterio
Check
7 posters
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 15:42

Asi měsíc po soubojích byli všichni genini spolu s jejich senseii předvoláni před Vůdkyni Tanami.
Souboje skončily a tím pádem i turnaj. Nyní vás rozpošlu na mise. Budou to mise hodné vašim schopnostem. Sadame Dotsu, Inari Yuki a Ikeno Tachihara a Kumori Hokou, vy půjdete do vesnice asi pět kilometrů severně od pevnosti Tanami, údajně se tam ztrácejí lidé. Gray Chojuri, Siture Pai Long a Riuka Pai Long s Kazuyou Yuki půjdete do oblasti pět kilometrů vzdálené od pevnosti Tanami a uděláte tam tábor. Budete něco jako předvoj velkého útoku na pevnost. Teď už nemůžeme vyloučit, že je pevnost neobydlená. No a Jin Kazama a Shira Ookami, vy půjdete se mnou, musíme si promluvit.
Řekla Vůdkyně Tanami přísným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 17:01

Shira Ookami

Len som nemo a tak bez nálady prikývla. už prešiel niečo cez mesiac a Ichiro sa stále nikde neukázal, začínala som si myslieť že by mohol byť mŕtvy ale nechcela som si to pripustiť a silne som tú myšlienku z hlavy snažila dostať a odmietala som ju. V takejto blbej nálade som bola už vyše troch týždňov a sotva som zo seba cez deň dostala viac než dve súvislé vety.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeFri Mar 11 2011, 18:39

Jin Kazama

Přykývl jsem a vyrazil tam kam mi řekla Tanami. Byl jsem pořád naštvaný. Sebevražda a odpálení výbušného olístku jsou dvě odlišné věci. Ale nedalo se nic dělat. Věděl jsem že SHira je smutná ale nikdy jsem se nedostal do situace kdy musím někoho utěšovat atkže jsem s tím neměl moc zkušeností a nepřemýšlel jsem o tom.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 08:26

Inari

I měsíc po soubojijsem byl obvázaný, ale byla to jen drobná povrchová zranění a moc mě neomezovala. "Kso, hnet jak se jakštakš uzdravim hnetmě pošlou na misi. Potřebuju trénovat." Pomyslím si a podívám se na senseie. "Kdy vyrazíme?" Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 12:08

Riuka

Celý měsíc jsem věnovala tréninku. Za celou dobu jsem si ani jednou nevzpoměla na odmítnutý souboj. Až teď. Potřásla jsem hlavou, abych zahnala tyhle myšlenky a věnovala pozornost. Teď mám jít do nějaký pevnosti. Přikývla jsem, docela jsem se těšila.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 13:54

Gray

Pevnost Tanami?! No tak to jsem hodně zvědavý, ale o co sakra jde? Pomyslel sjem si trochu nechápavě, ale otázky si nechal až na potom v průběhu cesty. Teď jsem jen hlavou přikývnul a odešel ven, při čemž jsem si utáhl rudou stuhu, kterou jsem měl ovázanou okolo čela.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 14:11

Moje skupiny bude pokračovat v misích...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 21:04

Vůdkyně Tanami si odvedla Jina Kazamu a Shiru Ookami do soukromí.
Takže teď mi řekněte, co jste viděli v jeskyni předtím, než Ichiro Tamaki zmizel. Jeho bratranec totiž zmizel z vesnice a vůdce klanu Tamaki mi nedal o něm žádné informace a vůbec se o tom nechce bavit.
Řekla Tanami a čekala odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 21:15

Shira Ookami

Pozrela som sa na vodkyňu Tanami a sklesnuto som sa zapozerala do zeme, chcela som aj niečo povedať no nejak sa mi to zaseklo v hrdle a ja som sa pár krát musela nadýchnuť.. o.. on.. proste .. zmizol, v .. jednu chvíľu tak stál.. a v druhú.. k nemu priskoćil.. ten chalan a.. niečo mu spravil.. p..po tom ho len ... niečo v..v..vcuclo. a.. vyšlo zo mňa no bol to pre mňa taký nadľudský výkon a tak som už len ostala ticho a dúfala som že ma nebude chcieť spovedať nejak viac.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeTue Mar 15 2011, 10:48

Jin Kazama

Jako otec uklidňující svoji dceru jsem položil ruce na shiřiny ramena a utěšujícím hlasem jsem jí do očí řekl. tobude dobrý...ten blbec má tuhej kořínek,jen tak nechcípne...řekl jsem jí. Potom jsem přistoupil blíž k Vůdkyni Tamaki a s mírnou úklonou jsem jí řekl potichu tak aby to slyšela jen ona a ne shira. Ten kluk s Daishiganem na něj použil nějaké jutsu které ho vtáhlo do země... může být mrtvý ale i živý...nedá se to určit....řekl jsem jí potichu a zase se vrátil ke shiře.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeWed Mar 16 2011, 11:38

Tanami

Do země ho vcucnout nemohl, jelikož to byla uměle vytvořená jeskyně. Je to záhada...
Řekla jsem už příjemnějším hlasem, než tím přísným, který vzbuzoval respekt u všech geninů a někdy i jouninů.
Počkáme, až naše předvoje zaujmou pozice a pak budete v mém týmu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 19:50

Shira Ookami

Len som prikývla a zapozerala som sa do zeme, ruky som mala zložené na hrudi a z tváre mi vyžarovalo nadšenie krtka ktorý narazil na betón. Prehrabla som si jednou rukou vlasy a čakala som či nás vodkyňa chce ešte niečo povedať alebo nám dá rozchod a po tom si nás zavolá.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 20:34

Tanami

Můžete jít, pak si vás zavolám.
Řekla jsem zase tím svým přísným tónem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 21:40

Jin Kazama

Poslouchal jsem až dokonce a nakonec jsem se uklonil.hai...shiro.měli bysme jít...řekl jsem a podíval se na shiru. Ze slšnosti jsem nechal jít první dámu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 19:09

Shira Ookami

Len som prikývla a rýchlo som vyšla z miestnosti, vlastne som sa ani nezastavila pri Jinovi, ani som nikomu nevenovala pozornosť a rýchlo som vyšla z celel budovy. Trvalo mi iba chvíľku kým som sa dostala na jednu zo striech. Bol to krásny pocit, cítila som sa tak volne, nikto tu nebol, žiadne blbé pohľady, žiadny ľudia, nálady mi trocha stúpla aj keď nie zas tak moc a ja som sa bezvielne začala prechádzať.

/gomen nejak mi to neukazovalo nový príspevok xD
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 19:17

Jin Kazama

Pomalým krokem jsem vyšel z místnosti i budovy. Viděl jsem Shiru zmizet někde na střeše a věděl jsem že chce být sama a tak jsem pomalým krokem došel k lavičce a usadil se na ni. Promnul jsem si obliče a povzdechl si.bože...Všechno se poslední dobou nějak komplikuje...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 21:11

Shira Ookami

Chodila som po strechách domov a hodne som premýšľala, nie len o momentálnom stave týmu ale aj o bežných veciach, teda bežných pre mňa.. rozmýšľala som nad stavom svoriek, nejak som tušila že sa tie dve oponujúce znova niekedy pobijú a môj otec to bude musieť riešiť. Mať tak normálne problémy. Pošepla som si pre seba až som sa zastavila na celkom vysokom mieste a len som si sadla na zem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeWed Mar 23 2011, 19:51

Jin Kazama

Po pár minutách jssem se zvedl a šel na naši tréninkovou louku když jsem tam dorazil tak jsem si stoupl před jeden strom a začal do něj mlátit pěstmi.silnější!silnější!silnější!říkal jsem si potichu pro sebe při každém úderu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 20:23

Shira Ookami

Sedela som na mieste a pozerala som sa na oblohu, sem tam nado mnou preletelo niekoľko vtákov, trocha som sa zaškerila keď som ich videla a pri pomyslení na ich voľnosť ma na chvíľu opustili pochmúrne myšlienky. Postavila som sa s myšlienkou že by som mohla byť na Jina pre zmenu milšia, rozhodla som sa že mu pomôžem s nejakým tréningom, teda aspoň podla mňa mu moc nešlo triafanie aj keď silu mal slušnú. Zliezla som zo strechy a začala som obhliadať tréningové polia pri čom som vetrila či nezacítim jeho pach. O chvíľku som ho našla a trocha neisto som podišla o niečo bližšie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 12:14

U vůdce v kanceláři -> Najednou se ozval klepot na dveře a dovnitř vstoupila https://2img.net/r/ihimizer/img571/7232/1erm.png nečekala na povel vstupu a jen tak tam vešla. "Jmenuji se Itsuki Murasaki a přišla jsem ze Suichugakure s informací od Sendokageho. Svolává sněm kagů a ikdyž nejste kage, tak vás tam také povolal." Řekla tiše.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:26

Vůdkyně zrovna něco řešila s vůdcem klanu Tamaki.
Vypadalo to na nějakou mapu se strategickými plány.
Po otevření dveří se podívali na příchozí osobu.
Dobře tedy. Kde se bude sněm konat? Ale nepřicházíte v nejvhodnější dobu.
Odpověděla Vůdkyně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:49

Itsuki Murasaki

Zakroutila jsem hlavou, jelikož jsem už od mládí byla trochu drzá. "Každá vesnice má problémy, ale jedná se o Akatsuki a to se podle Sendokageho informací týká i vás." Řekla jsem, ale pak jsem oznámila kde a kdy. "Bude se to konat opět v železné zemi v hale kagů a Sendokage vyráží ještě dnes."
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 10:22

Jin Kazama

Věděl jsem že za mnou někdo je ale kdyby to byl nepřítel tak by už zaútočil.Silnější!zařval jsme a praštil do stromu takovou silou až se mi do něj probořila ruka až po zápěstí. Zhluboka jsem oddychl a ruku vyndal. Podíval jsem se na Shiru a čekal jsem co řekne. Už můj pohled jako by se ptal ,,co potřebuješ?".
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitimeSat Apr 23 2011, 10:33

Shira Ookami

Pozerala som sa ako trénuje až kým neskončil a spýtavo sa na mňa nepozrel. Eh.. ja.. nechcel by si si.. zatrénovať? v takom tom.. cvičnom boji? spýtala som sa ho neisto a dúfala som že na to nejak negatívne nezareaguje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nezodpovězené otázky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nezodpovězené otázky   Nezodpovězené otázky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nezodpovězené otázky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: