Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajemství

Goto down 
+4
Juubi
Aspi
Meiki Ookami
Morgen
8 posters
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 17:35

Ne, opravdu se nejedná o nějaké mé temné tajemství (ty bych vám stejně neřekl Cool laugh ) ani o jiné tajemství někoho z fóra. Když jsem tu byl těch pár dní off tak má nuda přešla do bodu sebevraždy ale naštěstí mi v pátek došla jistá kniha. A ano jmenovala se ,,Tajemství" a napsala ji Rhonda Byrne (ps. pro ty co nevědí co to je za knihu...Ujišťuji vás že nejsem teplý a že nečtu romány XD). Podle mě to je úžasná kniha která člověku doslova otvírá stovky nejrůznějších dveří v životě a to nemyslím jen obrazně. Přečetl jste si někdo tuhle knihu? Nebo vy co neumíte číst (že checku?XD)viděli jste alespoň fim? Líbila se vám kniha/film? Jakýna to máte názor? Zkusily jste už použít ,,tajemství" v praxi? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 17:56

xD The Secret - Tajemství - Le Secret - Il Segreto - El Secreto - Sekret (xD to je polský název, ten mě prostě dostal) - Hemligheten a už ani nevím, jak se ta knížka anebo film jmenuje jinde, ale v dost jazycích se jmenuje stejně jako originál, což je myslím že lepší, protože jenom Tajemství je poněkud divné, kdyby aspoň To Tajemství, znělo by to určitě líp jako jméno pro knihu anebo film. Gravitační zákon ale asi známe všichni, ne? Morgen-kun, jeho rovnice také není nijak extra složitá. Ale k filmu a knize: "No, možná, kdyby to mělo více fantasy kontext a ne jako satiricky laděný dokument, protože se mi to chvílemi zdá až jako výsměch těm, kteří nejsou v životě šťastni, než-li pomoc. Mně osobně se tedy tento dokument vůbec nelíbil a ani kniha není nijaký odvaz. "Vyzkoušet v praxi" xD Morgen-kun, spíš zkus se od gravitace oprostit, pak to bude něco xD.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 19:41

Já osobně čtu knížky jen typu "Strategie pro no-limit hold em turnaje", takže pokerové knížky Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 14:33

Morgen? Cool laugh tak 1. ja som si istý že SI teplý Cool laugh 2. Secret som čítal už asi pred dvoma rokmi... 3. pochybujem že si plne pochopil o čom sa v tej knihe hovorí... mám akosi pocit že je to trochu nad tvoju mozgovú kapacitu Cool laugh Cool laugh Cool laugh

Ale nie tak chcel si počuť názory.... v prvom rade Meiki: netreba brať celú knihu ako doslovný návod ako zbohatnúť či dosiahnúť iný úspech. Určite tam nieje žiadny satirický podtón a už vôbec nieje táto kniha myslená ako nejaký žart či výsmech. Je to skôr spôsob ako obrazne ľuďom vysvetliť (obrazne teda skôr formou ktorej pochopí hádam každý (aj morgen xD)) význam a silu pozitívneho myslenia. Neponúka návod ani riešenie ale ponúka cestu ktorá môže človeku priniesť šťastie. Formou istého "zákona príťažlivosti" je vysvetlený jednoduchý fakt: človek pozitívne mysliaci má väčšiu šancu uspieť a niečo dokázať. Neznamená to že stačí ležať a myslieť a všetko k nám príde to nie. Avšak pozitívne myslenie nám môže pomôcť v ťažkej práci ktorá je na ceste k úspechu potrebná. Kto to pochopil inak.. alebo vzal doslovne tak pravdepodobne nepochopil zmysel a myšlienku knihy.

Film som videl a ten sa mi už nepáčil. Toto už bol totiž komerčný pokus vytiahnúť z úspešného projektu čo najviac peňazí, tým že sprostredkujú jeho myšlienku ľuďom ktorí sú príliš hlúpi a leniví čítať knihy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 15:10

xD V tomhle by jsme asi spolu zrovna společnou řeč nenašli, protože já v tom žádnou cestu nevidím, čistě z psychologického hlediska vnímá pozitivní člověk štěstí jinak, než negativní. Je to způsobeno tím, že negativní myšlení a uvažování většinou nese i takový vedlejší efekt a to přesvědčování sebe sama o neštěstí a nepřejícím osudu, zatímco pozitivní člověk jako štěstí vnímá takřka cokoliv. Trošku pochopitelněji - negativní člověk nebude šťastný, když najde na zemi dvoukorunu, pozitivní člověk ano - čím je to způsobeno? (Neříkám, že je to tak u každého, ale je fakt, že to tak většinou je - já sám bych se rád někdy podíval k moři, ale lidi co znám, tak většinou říkají, že je to stejně jenom velká slaná louže a přesto tam jezdí každou chvíli. Pointa je v tom, že mně stačí jen ta představa moře, je neuspokojí ani to, že tam jsou.) Možná je to dost ovlivněno i tím, jak jsou lidé chamtiví a hrabiví xD.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 15:18

Alebo ty máš príliš živú predstavivosť xD

Tu sa vedú debaty na vysokej úrovny a ja by som vám iba prekážal Wink čo sa týče tej knihy, moc ma nenatchla no..a film som zase nevidel. Ja som skorej palča, Tolkien, a kroniky královraha (ak mi to niekto urazí, vrazím mu druhý diel "strach múdreho muža do prdele má cca 1000 strán Cool laugh)

Ps: Morgene, u románov si sa riadne sek..čo má spoločné buzik s románmi? Cool laugh Román je velmi hrubá knižka s príbehom (stručne pomenované) ja čítam "romány" a buzik rozhodne nie som Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 19:44

adop vidíš a morgen je buzík a nečíta romány lol Cool laugh

meiki: počul si už výraz "placebo" alebo "hypochonder" ? na akom princípe myslíš že toto funguje ak je pravda čo tvrdíš? ale ak nechceš odpovedať neodpovedaj a ber to akoby som nič nenapísal vidíš sa mi celkom inteligentný a nerád by som sa s tebou hádal Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki Ookami
Genin
Genin
Meiki Ookami


Počet příspěvků : 192
Datum založení účtu : 27. 02. 11
Věk : 102

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 19:48

Placebo efekt funguje do té doby, dokud to někomu nepovíš a jasně neosvětlíš. Omlouvám se tedy všem, co tady na fóru četli knihu/viděli film a nejsou hypochondři xD Pravda pravdoucí, Juubi, na ně jsem úplně zapomněl xD
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 20:17

Já teda taky čtu romány, teda spíš četl jsem. A byly to pouze Star Wars.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 20:22

Tu ide o to, že Morgen si myslí, že román je "knížka pre baby" aspoň tak to vyznie Wink

síce to je OT ale..kto čítal meno Vetra (name of the wind)?
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 20:25

Ja som prečítal mnoho románov ale najmä fantasy. Niekedy historické romány.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 06:44

Kdybych ěl shrnout vaše blbé názory do kuličky tak by vznikl druhý měsíc Cool laugh Víte i já mám inteligenci tak ji laskavě neurážejte -.-" jsem pouze línej ji používat Cool laugh a juubi...pro tvoji informaci jsem pochopil o co jde ale jistý opičák jménem juubi nepochopil že to i já mohu pochopit
Návrat nahoru Goto down
Juubi
Academy student
Academy student
Juubi


Počet příspěvků : 46
Datum založení účtu : 06. 03. 11
Věk : 29
Bydliště : Zlaté Moravce

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 13:39

morgen a keby sme tvoj mozog zhrnuli Cool laugh aj poldecák by bol veľký Cool laugh a to čo si napísal je tak odveci že si to nepochopil ani ty sám Cool laugh teda ty si to pochopil len ja som nepochopil že si to pochopil Cool laugh blb Cool laugh a to že sa ti nechce používať inteligenciu je taká **** že až Cool laugh asi ťa to myslenie bolí že? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 15:24

Nečetl jsem, neviděl jsem a tak nedokážu posoudit. A abych pravdu řekl, vůbec mě neláká tak učinit. xD
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitimeThu Apr 21 2011, 01:26

Román nemusí byť romantický Cool laugh
A takéto prkotiny nečítam...najviac sa zmôžem na mangu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajemství Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajemství   Tajemství Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajemství
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: