Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cesta na západ: Tým Akagami

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 16:37

Akagami

Spíš se bojím, že nějaké krveprolití právě skončilo
zašeptal jsem a očima propátrával okolí, cesty, které tvořilo převážně vysoké stromy a keře.
Zůstaňte tady a dávejte pozor, může tu být nebezpečno...
s tím jsem se vám před očima rozpustil ve vzduchu a zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 31 2011, 20:25

Ami

S kunaiem v ruce jsem se rozhlížela po okolí a čekala až se vrátí sensei.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 12:33

Genini

Sensei se stále nevrací a už je to několik minut od jeho odchodu, když v tom se napravo od vás, ze skupiny stromů, ozve prasknutí větvičky, následované zaklením. Ještě než se stihnete daným směrem otočit, letí na vás celý houf kunaiů.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 15:02

Ami

Díki tomu že jsem dávala pozor a také díki té presklé větvičce jsem nebezpečí zaregistrovala včas. Podle toho jak kunaie letí vysoko jsem se buť skrčila nebo rovnou lehla na zem, ale ještě přettím jsem do křoví odkud vyšel zvuk té větvičky hodila kunai co jsem měla v ruce. Poté co nademnou přetěly kunaie jsem se rychle zase postavila, vytáhla jednu Wakizaši a snažila se najít nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 00:27

Boj na cestě

Ami se podařilo bez problémů vyhnout kunaiům a zároveň poslat dárek do keře, ze kterého se zprostým zaklením vyletěl asi metr padesát vysoký, obézní, plešatý ninja s přeškrtnutou čelenkou nějaké nepodstatné, malé, vesnice.
Hmmm, nejsi špatná
zavrčel podrážděně a začal se sápat oteklou prackou, co vypadala spíš jako tlačenka než jako ruka po dalším kunai.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 15:54

Ami

"To bede zábava." Napadlo mě když jsem uviděla tlouštíka. Shunshinla jsem se přímo před něj a Wakizaši mu vrazila do břicha dřív než mohl vytáhnout kunai. Vytáhla jsem i pro jistotu druhou Wakizaši kterou bych ho mohla v případě potíží seknout do krku.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 14:59

/ sry za nepřítomnost měl jsem toho hodně ve škole

Kira
Když jsem uviděl kunaie lehl jsem s k zemi a potom zase vstal. Sakra budu celej od prachu. Zaklek jsem a když jsem viděl toho tlouštíka, a potom jak mu Ami vrazila tu Wakizaši do břicha, rychle sem se dostal za něj v případě že by chtěl něco provést.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 28 2011, 22:30

Tlusťoch

Wakizashi překvapivě zasáhl svůj cíl, místo toho aby jej ale zranil, tak prošel skrz, takže Kira měl co dělat aby to neschytal zbraní své parťačky, zatímco tlouštík se vynořil Ami za zády a pokusil se jí praštit pěstí do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 29 2011, 18:20

Ami

"Nepleť se mi do boje!" Křikla jsem na Kiru ve chvíli kdy sem se co nejrychleji otočila a druhou Wakizaši se snažila zabodnout tlusťochovi do útočící ruky, byla jsem připravená ji vytáhnout už přettím tak to bylo dost rychle. Celý souboj jsem chtěla ukončit zabodnutím té první Wakizaši do tlusťochova krku.
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 07 2011, 19:44

Kira

Jen tak tak sem uhnul ale stejně mě to šráblo. No tak dobře když chceš. Křikl jsem na Ami ale pro jistotu jsem se šel porozhlídnout kolem ale pořád sem nezpuštěl jedno oko z toho boje.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 10:09

Tlouštík

Jako by ta malá snad měla být dost dobrá na to, aby prohlédla přes Jutsu. Wakizashi opět jen prošlo skrz, jako by se jednalo o pouhou iluzi, načež to Airi schytala z boku silným úderem pěsti a proletěla se několik metrů vzduchem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 17 2011, 16:12

Ami

Tvrdě jsem dopadla na zem a chvíli jsem zůstala ležet jako omráčená. "Jak to dělá, nevěřím že ovládá takovéhle ninjutsu. Pak tedy... GENJUTSU!! nebo nějaká iluze a skutečnej útok přišel od někoho jiného." Postavila jsem se zpět na nohy a podívala se co dělá Kira. "Někdo z klanu Yami by měl být schopen prohlédnout genjutsu."
Návrat nahoru Goto down
MathiesDareau
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 75
Datum založení účtu : 26. 02. 11

Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 19 2011, 09:16

Kira

Když jsem viděl že Wakizashi znovu prošla nepřítelem tak sem začínal mít podezření jestli to není genjutsu. Moje matka byla v genjutsu velmi dobrá a také mě naučila jak genjutsu rozpoznat a jak ho zrusit. Abych mohl zrušit genjutsu musím nahromadit svou čakru do mozku a pak uvolnit nebo mi musí někdo vložit trochu svojí čakry do těla. Zamyslel jsem se jak to udělat až nakonec sem vyběhl přiskočil k Ami a položil na ni ruku.Přes ruku sem jí poslal čakru což ji muselo vytrhnout z genjutsu jestli v nějakém byla.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta na západ: Tým Akagami   Cesta na západ: Tým Akagami - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta na západ: Tým Akagami
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cvičiště číslo 6: Tým Akagami
» Cesta do Amegakure (jáá)
» "Trnitá cesta" (Mia)
» Cesta do Suichugakure
» Cesta za slávou tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Mise-
Přejdi na: