Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nerad se vzdávám

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 18:23

Ahojte...
Nebudu tu bečet na rozlitým mlíkem... Je to moje vina, že sem poslední dobou neměl vůbec čas... no dobře chuť... Z nenadání mi zase funguje KW v Chromu... tohle se mi už stalo snad 3x a dicky se to zhoršilo, hlavně chuť hraní.. Teď to ale zas funguje, pokud se to stane znova vyhodím ten program do věčných lovišť mého koše.
Času mam pořád málo... ale chuť sem zas dostal... né nijak extra velkou... rád bych pokračoval v Suichu s Masarem.. je to taková moje citová záležitost a nechtěl bych ho stratit.. Snad mi Aspi odpustíš a necháš mě zas hrát. taky bych chtěl dat ještě šanci mému charakteru z Iwy, Adope určitě seš dobrej Kage a nechci ti to brat(stejně nemám šanci xD), když už tě tam nasadili Smile Je to na vás Kagech těch místností...
Kage Wars je pro mě jedna obrovská kapitola v životě a nemohl bych jí jen tak opustit né to fakt nejde... A vzdávání mi taky nějak extra nejde... Rozhodl sem se, že budu na KW chodit každej den od 6:00 do 7:00, kdy mam snad jedinej čas, který jen podřimuju a nic nedělám... ideální.
Tak ... du si to tu celé pročíst Razz nějak se mi tu znova zalíbilo.


edit: uplně sem zapoměl na Exile... ta postava se mi hrozně líbí a taky jí mam celkem propracovanou, byl bych rád, kdybych v tom mohl pokračovat (nemusím mít nějakej extra status žádnýho kage ani tak...)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 19:18

V Exilu klidně pokračuj, ale stejně to tam nějak chcíplo.

V Suichu také pokračuj, jsem rád, že Masaru bude žít dál.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 19:45


Neuvěřitelně dojemný až se mi z toho chce brečet,jak nemáš čas,určitě si žádnej nenajdeš.Seš neuvěřitelnej charakter.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 20:14

Ale no tak Raule ... Někdy i když je chuť hrát veliká, tak prostě není čas a pořád do toho přicházejí nové a nové věci ...
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 20:18

Já to myslim úplně vážně,i s tim že v našem věku si určitě nedokáže nikdo najít chvíli čas proto aby sem napsal,takže to myslim opravdu vážně a sem z toho na dně jaký má šroťák problémy,omlouvam se jestli to vyznělo tak že to myslim ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 20:21

Ne, ironicky to opravdu nevyznělo ... Já jen říkám na Srotákovu obranu, že kolikrát je hodně těžký si čas najít ...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeTue May 24 2011, 22:02

Šak si slepý? psal sem, že nemam chuť. (nauč se číst souvětí celku a né jen části)
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeWed May 25 2011, 04:24

lol to ak to nebolo ironické, tak už neviem čo je Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeWed May 25 2011, 06:13

upřímné?...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeWed May 25 2011, 07:54

Šrote, on asi reaguje na Raulův post. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeWed May 25 2011, 08:21

Srotaku ty vole nevim u tebe podivej se na jednu z těch tvejch poslednich vět,kde píšeš že máš čas jenom od šesti do sedmi,tak se už rozhodni dem_nt_.

-Samozřejmě sem to myslel ironicky,kdyžtak pro ostatní,nesnášim když někdo kdo je v našem věku že si nenajde žádnej volnej čas,ale Šroťákje asi trochu jinej nevadí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitimeWed May 25 2011, 10:17

Tak zase dobrý, Šroťák byl kage, což je na čas mnohem náročnější než normální hráč, tudíž zde nadávky a výtky nejsou na místě.

Zamykám to tu raději.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nerad se vzdávám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nerad se vzdávám   Nerad se vzdávám Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nerad se vzdávám
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: