Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 I já budu slavná (Shinju Kentiri)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jun 22 2011, 09:52

Shinju

Rychle jsem složila pečeťe na Kawarimi a na poskední chvíli uhla před paprskem, objevila jsem se o pár metrů dále, a podívala jsem se co to udělalo s kamenem, kterým jsem se nahradila.
Poté jsem aktivovala druhý stupeň suinataru a počkala až se Kanojo objevý.
Jen co se objevila rychle jsem jí začala popisovat co se děje.
Máme tady nepřítele, který by měl používat nějakou loutku, a z nějaké tyče na mě střílí bílé chakrové paprsky, nevíš co by to mohlo být?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 25 2011, 12:18

Kanojo

Podívala jsi se na ten kámen a ten se rozletěl na malé kousky. Poté jsem se objevila já a sledovala tu postavu s tou tyčí, která má střílet ty paprsky. "Mohlo by se jednat už o tu loutku. Kdysi dávno v Sunagakure byl loutkař Kisuke, který měl v loutce přístroj, který mu umožnil skrz loutky posílat elementární jutsu. Ten pak zemřel a svět odhalil ten přístroj, takže je možné, že je i v téhle loutce, do které uživatel posílá chakru, která pak projde skrz tu tyč a vystřelí na tebe silně nahromaděnou chakru velkým tlakem, a proto to způsobí takový výbuch." Snažila jsem se ti to vysvětlit co nejlépe jsem zvládla.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 18 2011, 08:24

Shinju

Jasně chápu. Odpověděla jsem jí a pořád jsem pohledem lítala všude kolem sebe, připravené uskočit před další chakrovou střelou. A jak je možné ten přístroj zničit? Musím zničit loutku?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 25 2011, 16:04

Kanojo

Kývla jsem hlavou. "Ano, tu loutku musíš zníčit, ale nezapomínej. Pokud bys dokázala do té loutky dostat vodu, tak by se voda přes ty chakrové lanka dostala k majitely loutky a ty bys pak věděla, kde přesně je a on sám by nevěděl, že ty to víš. Což by ti výrazně pomohlo." Vysvětlila jsem ti, ale v tom se na nás rozletěl silný paprsek a já nečekala a vytvořila vodní štít, který paprsek pohltil. Štít byl dost silný, takže mi to sebralo dost chakry, ale aspoň jsme zjistili, kde přesně loutka je. Je přímo před náma, asi 7 metrů.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 12:48

Shinju

Rychle jsem složila pečetě. Suiton: Mizu muchi. Z ukazováku pravé ruky mi vyjel vodní bič, v levé jsem mála 2 kunaie, Usiku připravenou na zádech.. Rychle jsem bičem sekla po loutce a pokusila se loutku krapet naříznout a dostat do ní vodu. Šlehla jsem větším obloukem po loutce z prava a do obou kunaiů jsem nakoncentrovala trochu chakry. Pokud loutka někam uskočila, hodila jsem po ní oba kunaie, ve kterých byla chakra/suinatarská voda.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jul 26 2011, 13:56

Loutka samozřejmě uskočila, ale jeden z kunaiů ji zasáhl. Avšak nedostal do ní tolik vody, aby jsi vystopovala majitele loutky. Místo toho už se na tebe loutka rozeběhla a jakoby máchala rukama. Loutka totiž vypadala skoro jako člověk. Jenže ty sis všimla, že kolem rukou má jakési větrné ostří. V tu chvíli loutka i promluvila "Nexory!" A zaútočila na tebe větrnym Chidori na své pravé ruce.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 29 2011, 09:52

Shinju

V rychlosti jsem zareagovala. Suiton: Suinatar keimusho! Pokusila jsem se chytnout loutku do vdního vězení. Jak mile se mi povede, jestli se mi to povede, jí chytit, okamžitě budu díky vodě vědět kde se nachází její majtel. Pokud se mi to nepovedlo pokusím se ještě uskočit, i když už to bude skoro beznadějné že bych se uhla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 30 2011, 15:18

Chytla jsi sice loutku do vodního vězení, ale byla to kravina, protože jsi nemohla uplně zabránit její dráze letu, takže než ji uplně obalila voda, tak probourala vodní bariéru. Zeslabilo ji to jutsu, ale né na tolik, aby ti to nic neudělalo. Mířila ti přímo na srdce a asi by ti ho prorazila, ale v tu chvíli sis všimla jak Kanoji něco udělala a loutku to uplně odrazilo a dopadla asi 6 metrů od tebe, ale Kanojo pak zmizela. Zachránila ti život, ale stálo ji to veškerou chakru, takže už u tebe nemohla zůstat. Teď jsi v tom byla sama, ale věděla jsi aspoň co máš dělat.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 07 2011, 10:39

Shinju

Bez váhání jsem si do ruky dala Usiku, která se téměř okamžitě rozzářila modře. V duchu jsem si pomyslela Děkuji ti Kanojo. Poté jsem sprintem vyrazila na loutku s úmyslem jí co nejdříve seknout Usikou, abych do ní dostala vodu. Za běhu jsem ještě špitla Usika. Hned poté se mi moje zbraň rozdvojila. Pokusila jsem se oběma na jednou seknou přímo loutce po hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08 2011, 17:22

Jenže v ten okamžik se ze země vyřítila druhá louka ve formě dřevěného krokodýla. Chtěla tě kosunout přímo do nohy a pak ti ji utrhnout. Všimla sis však té loutky, takže jsi ještě dokázala uskočit, ale tamtu ležící loutku jsi nemohla zasáhnout. Ale teď už to bylo jedno, protože jsi uslyšela tleskot a dupání nohou o zem. Blížila se k tobě v černém plášti zahalená osoba, který ti tleskala. "Bravo." Řekla osoba a došlo ti podle hlasu, že je to muž. "Dokázala jsi takhle dá se říct, že porazit dvě mé loutky, to se moc lidem nepovedlo." Řekl ti a pak ukázal na vzdálené místo, kde byl další malý ostrůvek a v tom sis všimla oranžové záře. "To je asi to po čem jdeš i ty, že?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 08 2011, 17:32

Shinju

Zadívala jsem se na toho muže.
No spíše než po tom jdu po vás, ale to je jenom menší detail. řekla jsem mu ale neopouštěla jsem bojovou pozici. Ještě dnes se vrátíte do vězení, to vám garantuji. řekla jsem odhodlaně a postaila se do bojové pozice. Čekala jsem až on udělá první krok.

__

Jestli to není ten vězeň tak jsem se dobře ztrapnil. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 16:19

Chlápek

Zasmál jsem se docela dost nahlas. "Já si myslim, že ne holčičko. Kolik ti je prosim tě? Je ti tak 15 a myslíš si, že mě porazíš. Já se učil od mistra. Jediný mistr, který ze Sungakaure kdy na svět přišel, ale pak ho v Kumogakure zabili a zbavili ho 5ti ocasého, takže si vezmu liščí diamant a všechny v Kumogakure pozabíjim! A ty mi nebudeš stát v cestě." Řekl jsem naštvaně a rozeběhl se přímo do vody, při čemž jsem rychle plaval k tomu ostrůvku, kde je diamant. Tobě došlo, že mi je jedno jestli budeš žít nebo ne, ale chtěl jsem diamant a tak jsem se k němu chtěl dostat co nejdříve a pak bych neměl problém s tim tě zabít.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 16:53

Shinju

Ta voda ničí všechno co je z chakry. Kdyby se mi podařilo přinutit ho použít chakru, nebo ho uzavřít například do suinatarského vězení,kde by byl v chakře celý, možná že by ho to zničilo. Ale kdybych se pokusila například o vodní vlnu, zničí jí to dřív než se k němu dostane. Musím zkusit to suinatarské vězení.
Napadlo mě. Rychle jsem složila pár pečetí než bude daleko od břehu. K vodě jsem se ani nepřibližovala.
Suiton: Suinatar keimusho!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 22:58

Jenže to takhle nešlo, byla jsi moc daleko od něj a zase tak na dobré úrovni jsou Suinatarské vězení neměla, aby jsi ho do něj dostala na dálku. Takže chlápek plaval dál a docela dost rychle. Bylo jasné, že se hrozně bojí, protože kdyby dobře neovládl svoji chakru a jen lehce ji dá průchod, tak ho ta voda hned zabije a on by si ani neškrtnul. Jenže ten liščí diamant byl pro něj výzvou a on ho chtěl tak moc, že hodlal vše riskovat.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 07:47

Shinju


Pak už teda zbývá jen jediná možnost. Pomyslela jsem si a složila pečeť.
Mizu bunshin no jutsu! zavolala jsem a po mém boku se objevili čtyři kloni.
Všichni začali rychle zasypáva vodu, kde zrovna plaval ten zloduch kunaii a shurikeni.
Cílem bylo ho co nejvíckrát trefit a způsobit mu vážná zranění, nebo ho přonutit použít chakru na obranu.
Kdyby se mi podařilo ho trefit, rychle poplavu za ním, směr ostrůvek, dokud je omezený zraněním.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 13:15

Byl jsi zde proti uživateli loutek, takže když se do něj všechny kunaie a shurikeny zasekaly, tak se ve vodě zastavil a strhnul si plášť. Vypadal takto:
http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/066/0/b/quick_sketch__banken_yamaguchi_by_afo2006-d3b51my.png
Jakmile strhnul plášť, tak sis všimla, jak měl na zádech přivázanou jakousi dřevěnou tenkou postavu, do které se všechno zabodalo a on to jenom rozvázal a spadlo to ke dnu toho jezera. Začla jsi za nim plavat, ale bylo pozdě, protože on se zrovna vyšplhal na ostrůvek, kde už se postavil k tomu diamantu a jen se zle usmíval.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 12:22

Shinju

Snažila jsem se co nejrychleji plavat dál. Dostat se co nejrychleji na břeh.
A jsem v pytli. Teď už s ním nic neudělám. On už získal ten diamant. Kéž bych tak mohla znovu vyvolat Kanojo. Pomyslela jsem si a rychle vylezla na ostrov. Připravila jsem si Usiku a špitla Usika.
Díky tomu se mi katana rozdvojila. Obě se modře rozzářili, až z nich "šlehali modré plameny."
Tak. Co budeš dělat teď? zeptala jsem se ho a snažila se, aby můj hlas zněl co nejklidněji.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 20:53

Chlápek se pousmál a svoji pravou rukou uchopil diamant a pozvedl ho. Chytl ho i druhou rukou a silně do něj tlačil, jenže v tu chvíli z diamantu vyletěly dva paprsky, připomínající dva oranžové ocasy. Jeden odrazil mě, že jsem diamant upustil a druhý udeřil tebe a oba jsme odletěli do vody, při čemž diamant se vrátil na své místo. Omdlela jsi z toho.

...

"Shinju! Shinju prober se!" Uslyšela jsi a když jsi otevírala oči, tak jsi chvíli viděla rozmazaně, ale po chvilce sis všimla, že ti z ramene vylézá opice tvořená z vody. Už jsi nebyla v jeskyni, ale před jeskyní, která byla zatarasená obřími kameny. Když jsi se postavila na nohy, tak se Kanojo uklidnila a lehce se pousmála. "Máš štěstí, ten diamant by tě zabil, kdyby jeho útok nepohltily tvé oči." Řekla Kanojo.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 07:33

Shinju

Chvíli jsem byla zmatená. Nechápavě jsem se podívala na Kanojo. Co se stalo s tím zločincem? Kde je diamant? Kdo mě dostal ven? Zeptala jsem se jí, abych si mohla v hlavě udělat pořádek. Pamatovala jsem si jen oranžový ocas a potom probuzení. Bylo mi jasné že jestli lupič utekl i s diamantem, budu ho muset pronásledovat dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 14:43

Kanojo

Když jsi se na mě pořádně podívala, tak sis všimla, že nemám modré oči, ale zlaté. "Dostala jsem tě ven já a neboj, ten chlápek tam zemřel, protože jeho před útokem diamantu nic nebránilo. Kdežto tebe ochránily oči. Sama to nechápu, nikdy jsem nic takového ještě neviděla. Zřejmě nejsem skutečná schopnost tvého Suinataru." Řekla jsem ti, ale možná ti to spíše jen ještě více zamotalo hlavu. "Možná by jsi se měla vrátit do vesnice a až tam zjistit, co se vlastně stalo."
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 16:54

Shinju

Pozorně jsem jí poslouchala a když dovyprávěla postavila jsem se na nohy. A co se ti stalo s očima? Jakto že změnili barvu? zeptala jsem se na poslední otázku a pomalu vyrazila měrem vesnice.
Doufám že Kage nebude naštvaným že nemám ten diamant, ale riskovat už to nehodlám. pomyslela jsem si mezi tím než mi Kanojo odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 19:03

Kanojo

"Protože mám něco jako tvé oči a tvůj Suinatar změnil také barvu, a proto i ty mé oči maj teď jinou barvu. Je to složité a sama to moc nechápu, třeba ti to vysvětlí někdo z klanu, kdo se v Suinataru vyzná víc."
Řekla jsem ti a pak jsem uplně zmizela a ty jsi měla za úkol se vrátit jen do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 21:09

Shinju

Pokývala jsem hlavou a rozeběhla jsem se směrem do vesnice. Sice jsem nezvládla to co jsem chtěla. Nemám ani lupiče, ani diamant. Ale ani jsem nic nepokazila Přemýšlela jsem za běhu...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: I já budu slavná (Shinju Kentiri)   I já budu slavná (Shinju Kentiri) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
I já budu slavná (Shinju Kentiri)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Co to mám za oči? (Shinju Kentiri)
» 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)
» I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Tým 1 a 2 v Akci - Saburo Shinju

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: