Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Bclick

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Bclick Empty
PříspěvekPředmět: Bclick   Bclick Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 13:06

Ano je to tak, i já jsem podlehl klikačkám, před nedávnem se tu objevila klikačka Ermail kterou tu zveličil Aspire ale já hledal a našel jsem další, podle mě ještě lepší klikačku.

Jmenuje se Bclick jak jste z názvu topicu možná vyčetli a je na stejném principu jako Ermail ale já ji věřím víc a mám ji radši. Ptáte se proč?
-Žádné otravné Emaily neboť to na co klikáte nejsou Emaily ale reklamy které naleznete v menu.
-Sice dostáváte za klikání menší částky ale tím to je jistější protože kdo by vám dal za kliknutí na email 5 Kč? Prostě mi to připadá pravdivější.
-Denně dostanete v průměru 10 reklam!
-Za jednu reklamu dostanete 0.01€ (nebo tak nějak)což je vzhledem k počtu reklam na den za krátký čas dost velká částka.
-100% to funguje v česku i na slovensku.
-Pokud seženete lidi přes svůj odkaz (můj je níže, prosím podpořte mě) tak se vám výdělek znásobí(seženete 1 člověka=dvojnásobný výdělek za klik)!
-Za přihlášení dostanete 0.05€(Alespoň myslím, já to ještě nevyzkoušel)"
-Peníze dostanete buď přes PayPal, Poštou(složenka) a nebo přes banku.
A to je pouze to hlavní, je tam ještě dál parších věcí které se mi na tom líbí víc než na Ermailu ale nad těmi se mi teď nechce přemýšlet.


Prosím, zaregistrujte se tam přes moji adresu níže, tím mi přispějete do mé pokladničky, všem kteří tak učiní z celého svého srdce děkuji.
http://bclick.eu/?r=mizorath
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Bclick Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bclick   Bclick Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 11:30

Možete aj mne : Cool laugh

edit by morgen: smazáno z důvodu přebírání zákazníků Cool laugh

Hajzle! Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
 
Bclick
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: