Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Co bude dál?

Goto down 
+8
Páťa
Morgen
Caldar
Ramaru
Juto
Check
Blackness
Aspi
12 posters
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 14:59

Nemusim říkat, že Kage Wars prostě umřelo. Zastavil se tu čas a nic nešlo dál. Všiml jsem si, že když přestanu fungovat já, tak prostě Kage Wars nejede dál a zastaví se, jakoby beze mě nemohlo fungovat.
Já přestal psát z následujících dvou důvodů: 1. měl jsem problém z rozchodu s holkou, který se mě držel tři měsíce a nemohl jsem se z toho dostat.
2. KW tým není takový jaký potřebuju. Potřebuju všechny aspoň trochu aktivní a kreativní, jako byl základní tým.

Kage Wars je kousek ze mě a kousek z vás, beze mě a vá to je jen řadová stránka zaměřená na hru. Fungujeme už rok a půl a nemůžeme jen tak přestat fungovat, musíme se aspoň pokusit o druhý rok! Nemůžeme nechat Kage Wars, aby se proměnilo v prach a skončilo někde na konci vyhledávání na Googlu. Nemůžeme nechat Kage Wars umřít, když už jsme pro to udělali tolik.

První důvod už je vyřešený, postavil jsem se na nohy a jdu dál. Nemohu hledět na minulost.
Druhý důvod je složitější a budu to muset důkladně promyslet co s tim udělat, ale něco s tim udělám.

V hlavě se mi vyrýsovalo několik příběhů a hlavně postav, takže fantazie se mi opět vrátila a zase to Kage Wars můžeme postavit na nohy.

A já se jen ptám: Pomůžete mi?
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 15:13

No ja by som hral ale keď v Iwe čakám na adopo post stále cez týždeň nebaví ma to Smile Takže prve treba vyriešiť aktivitu Kage a až potom aktivitu hráčov keďže my keby sme mohly postovať nebola by tu neaktivita, lenže ak si kage nenájde čas aspoň na 1-2 postov za deň a čaká sa na post tyýždeň je to ťažké...
BTW v Iwe čakám na post už 10 dní Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 15:26

No já se s vámi mohu podělit pouze o pár nápadů na příběh a pár postav, jako kage už bohužel figurovat nebudu.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 16:00

Aspire napísal si to pekne, a ja síce tu som len pár mesiacov by som určite nechcel aby KW padlo. Kage Wars sa stalo mojou súčasťou, stretol som tu skvelých ľudí a hlavne KW mi toho dalo strašne moc dobrého. To že kage nenisú aktívny ma docela mrzí ale niekomu to fakt nevychádza Sad což je strašná škoda ako pre hráčov tak aj pre celú hru. Ako som už napísal fakt by som nechcel aby táto skvelá hra plná skvelých ľudí padla. Ja len môžem povedať že na KW si nájdem vždy čas ak bude stále pokračovať v což dúfam. A budem postovať stále keď budem mať kde aj keď z chodby alebo parku mne je jedno hlavne nech sa to tu celé pekne krásne zotaví a nabehne na tú správnu koľaj. Aj keď nie som nič moc tak som vždy ochotný podať pomocnú ruku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 16:24

Black: Ano právě toho se týkal ten můj druhý důvod. Akatsuki story měl skončit koncem prázdnin a nejsme ani v polovině toho příběhu. Takže to musim rozproudit ve všech vesnicích, jinak to nejde.

Ček: Zvládl bys třeba senseie jednoho týmu?

Juto: O tobě vim, že ti na Kage Wars záleží a přesně kvůli takovým lidem mám Kage Wars tolik rád.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 16:27

Aspe: To fakt nevím, navíc kvůli škole bych byl mohl odepisovat od čtvrtka do neděle, pondělí, úterý až středa mám pilnej rozvrh. Ale tak snad by to nějak mohlo jít. Smile
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 16:37

Asi takhle , jak jsem ti psal do vesnice ti můžu psát ,ale s kumo nevím , nechci ,aby KW umřelo ,proto jsem se minule stal Adminem ,ale já nevidím vychozí cestu z toho jak to mam zvládat ....

Montara nedám ,i kdybych měl psát jednou za 100 let. a Kumo taky nechci dát jelikož jsme se dostali do faze ,kdy jsem to chtěl konečně rozject , ale místo toho se předemnou oběvila tlustá zed školy. Fakt nevím jak to mam celou dobu zvládat ,jelikož jsem dlouho ve škole no a pak prostě není chut na to KW. Ale to neni hlavní problém ,hlavní problém je ,že jsem lidi v Kumo sklamal ,přestal jsem psát a kdybch ted postnul tak bys do 2 týdnu maximálně postnul ty Aspi .... a já opět ztratím chut , nechci nic znova rozjíždět ,at už to je nová vesnice a nebo nnový cháři to já nechci ! ... V mý vesnici jsme se daleko nedostaly a pokládám tomu a vinu spíše mě a za tu dobu co jí mam se vní vyměnilo strašně moc lidi ,jelikož jsem je zklamal svojí aktivitou a přestali psát. Nevím jak z toho mám vybočit ,aby lidi psaly
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:46

Sem rád že už se něco napsalo o nastalý situaci. Já osobně chci hrát dál i když teť kvůli škole na to nemam tolik času jako o prázkách.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 18:53

Já bych taki klidně nakopl (možná ž trochu moc=impotent) ale zdržuje s příběhem protože čekám na chappiho, on a tvoje postava hrajete v nadcházející dějové linii dost velkou roli a bez chappiho to prostě nejde udělat...Neptej se mě co to je, to by bylo na dlouho, jen mi řekni jestli mám čekat na to líný prase dál a nebo pokračovat bez něj
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:33

Tákže... Priznávam že som dlho na KW nevkročila a v kontakte som bola asi len s Juťasom, ten mi aj povedal o tomto topicu ale len vďaka nemu som sa sem konečne priplazila...

Povedzme to tak, že ma prešla chuť hrať... Nechce sa mi, neviem sa prinútiť... Mám pred sebou 4 dôležité roky v škole... Moje známky boli super, kým som to nezačala flákať a dôvodom bolo práve KW... A ja sa chcem od teraz učiť a makať! To mi zaberá dosť času... Čím viac času trávim učením, tým menej mám na KW.... A potom tu je ešte môj chalan... Dnes je presne týždeň čo som s ním a on je ďalší z dôvodov prečo sem nechodím... Chcem byť čo najviac s ním... On a škola sú pre mňa teraz tak nejak dôležitejší prepáčte...Chcem sa sústrediť najmä na realitu. Beriem vás ako veľmi dobrých priateľov, Fíďovými slovami "ako takú malú internetovú rodinku", ale predsa len sa nepoznáme osobne a viac zážitkov mám s tými skutočnými priateľmi... Nechcem však odísť, chcem tu zostať len proste nemôžem nonstop visieť za počítačom tak ako doteraz...

Preto som to s Jutom tak trošku rozoberala... A chcem ťa poprosiť Fíďa, ak by si dovolil... Chceli by sme s Juťasom viesť Getsu spolu. Mali by sme rozdelené svoje úlohy, s Jutom spolu vychádzame dobre a vieme sa na všetkom v pohode dohodnúť, takže by som ti bola veľmi vďačná ak by si nám to povolil... Ja mám príbeh pre pár postáv, jeho napadajú nové príbehy, plus píše omnoho lepšie než ja... Takže to prosím zváž, ďakujem... To je asi tak všetko, ňuf~
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 21:40

Jasně Aspi, že ti pomůžu kdykoliv a kdekoliv ale je tu jeden problém, nepatřím mezi nejlepší a nejkreativnější hráče. Čekáni na posty od ostatních mě nebaví, ale přesto kontroluji kw každý den s nadějí, že už tam někdo konečně ten post dá.

Btw, změň si konečně tu fotku, mateš mě tím

/edit: Jo a jsem tak trochu línej.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 21:46

ja za to..že som neaktivny síce môžem, ale tí čo chápu zmenu z 9 do 1 ročníka asi chápu, ako je toho odrazu vela.. Samozrejme, že to nie je velmi dobrá vyhorka, ale nejak som nevládal, proste som si dal cca týždeň pauzu od KW a odreagoval sa aspoň trocha.....To s Akatsuki...Aspi, tým že sa menil tým to jasne spomalilo, kedže mi sme do toho takmer nemali čo kecať a tý čo mali (vätšine) prestali existovať...proste spomalenie bolo jasne....
Som dneska dosť utahaný a nebudem tu písať dlhý post, ale zajtrajšok mám naštastie volnejší a ak ma nechcú ostatný ukamenovať alebo degradovať, postnem až vtedy......
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 22:11

Ze tažkýprechod Cool laugh Adop adop Cool laugh No ale k veci pokiaľsa Lyall nevráti (neviem čo s ním je) zruším postavu u Aspiho a nechám si len Hizashiho v Iwe, ja by som síce stihal postáv hocikoľko ale bez Lyalla a jeho postavy nemá ta moja význam... A Adop buď to v Iwe rozbehni alebo to niekomu prenechaj, trebárs tak ako to urobila Mia... A ja som cez prázdniny nemal čas lebo som bol v robote 10-12 hodin denne a stejne som stíhal byť aktívny tak mi nevravte že kvôly škole nieste schopný napísať 1 post za týždeň ako to doteraz bolo... Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 09:42

Fajn, Juto se ode dneška stává Kagem a vede Getsu společně s Mio Smile

Zřejmě se i možná otevře nová vesnice, kterou by mohl vést Šroťák. Už dřív mi psal, že by mohl, ale teď je fakt potřeba to rozjet, takže je velice pravděpodobné, že Šroťáka opět uvidíte v barvách Kage. Smile

Morge: Ne Chappi hrát nebude.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 15:00

Srotákovi sa vráti "kick no jutsu" Cool laugh bude happy Cool laugh

black: ja viem že predtým som postoval častejšie, ale fakt som teraz strašne utahaný...Ale kedže sám nechcem aby to skončilo, budem sa pokúšať postovať minimálne jeden post denne...Chápem že som vás naštval, ale aj v normálnej práci máš právo na dovolenku Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 15:51

Morgen: Tady je názorná ukázka toho, že by se děj neměl točit okolo jedné postavy ... Pak ten hráč skončí a tvůj příběh je v řiti. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 16:16

Presne moja postava v Taki je úplne zamrznutá pretože Morgen nechce postovat a ja nemam čo robit akurat celý den čakat na sfirta aby postol do Getsu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 17:25

check: blbě jsi to pochopil a já nevím jak to více rozepsat :d

nagashi: tebe bych tak rád hladil a hladil a hladil...dokud bych tě nevyhladil...nauč se číst a potom sem piš Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 18:44

Morgen: tak to promiň, já jsem to tak pochopil z toho co jsi napsal. Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeMon Sep 26 2011, 19:26

Nedivte se, že nepostuju do Suichu, ale musim si nejdříve zase všechno osvěžit o postavách, protože jak jsem dlouho nepsotoval, tak jsem lehce ztratil přehled. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeTue Sep 27 2011, 16:38

Právě jsem si dočetl pár posledních postů, abych se dostal do obrazu a nyní si v počítači vypracuju pár postav, které se v průběhu hry brzy objeví a pak už začnu s postovánim. Takže posty čekejte zřejmě zítra. Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeWed Sep 28 2011, 14:46

Všechno už tu tak nějak řečené bylo, ale chtěl bych se zeptat, co bude s Yamigakure? Bude se uzavírat anebo ji někdo převezme? Nebo se Kakuza-chan vrátí?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitimeWed Sep 28 2011, 17:59

Kaku-chan by sa mal vrátiť Wink len má toho teraz nejak veľa...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co bude dál? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co bude dál?   Co bude dál? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Co bude dál?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: