Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ichiban Ushiro no Daimaou

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:42

Seznamte se s Akuto Saiem, chlapcem, jehož cílem je stát se součástí nejvyššího řádu mágů jeho země a přispívat k rozvoji společnosti. V den, kdy je přijat do Constant Magical Academy, je mu během přijímací zkoušky předpovězeno, že se stane Démoním králem, v překladu že se stane záporákem a zničí společnost, po čemž Akuto ani za mák netouží. A tak začíná jeho obtížný středoškolský život, ke kterému rozhodně nepřispívá, že nedokáže pořádně kontrolovat své magické schopnosti, většina školy se ho bojí, dochází k nedorozumění mezi ním a dívkami z jeho třídy a že je střežen krásnou androidkou. Navíc každá předpověď se vždycky vyplnila…


anthraxik:
Tohle anime má 12 dílů a prvních osum je naprosto oddechovejch, čistě zábavnejch až skoro stupidních. Pak najednou přijde změna a během posledních pár dílů se do vás snažej nahustit strašnou spoustu zmatenejch informací.

Teď se můžete ptát proč to sem dávám, když sem zatim jmenoval jen negativa. Jde mi hlavně o otázky, které se mi vynořili v hlavě, když jsem shlédnul poslední díl a zůstal jsem sedět před černym monitorem s otevřenou hubou. Otázky o nazývání věcí jinými jmény, ovlivnitelnosti společnost, předurčenosti osudu a podobný věci.

Závěrem vám můžu slíbit že i když to třeba nepochopíte, tak se budete bavit. Doporučuju zkouknout dvakrát. Celé anime je online.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 14:46

Ichiban Ushiro no Daimaou Ichibanushironodaimaou
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 19:51

Anime je to zajímavé, to ano, ale jeho konec je takový až moc otevřený, chtělo by to rozhodně nějaké to pokračování.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 19:57

Řekni mi co ty si neviděla :-D Ješťe sem budu dávat různá anime.

Já osobně si myslim, že je to schválně takovýhle aby nad tim mohl člověk přemýšlet.
Zachovat ukazování prsou a kalhotek, a k tomu pár stupidních vtipů by nebylo těžký, ale navázat nějak smysluplně na příbeh už bylo docela složitý.

Mě by se třeba líbilo kdyby udělali remake na víc dílů, aby to člověk mohl pobrat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:33

Já jsem bohužel, k tvému možnému zklamání, neviděla. Já to anime viděl. lol! Je to ale divné, jak si mě tolik lidí plete s holkou, když se mnou předtím ještě nepřišli do styku, ale že zrovna ty, vždyť se už známe Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:39

Aha, tak to si musim taky říct lol!

Njn, se podivej na svuj nick, avatar a podpis. A hlavně já si pamatuju že Mia měla nick ookami Mia tak to mě nejspíš zmátlo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:42

Účel světí prostředky, i když nevím, co zrovna toto má společného s tímto, ale to je vlastně jedno, hlavní je to, že je tato věc vyřešena, ale nemohu si odpustit nepoužití: "Něco proti mému avataru a sigu?"
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:44

Rozhodně nic špatnýho, mě se holky líbí :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:45

No, tak to trochu pozdě, no, už jsem si změnil avatar zpátky na původní Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiban Ushiro no Daimaou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiban Ushiro no Daimaou   Ichiban Ushiro no Daimaou Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiban Ushiro no Daimaou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: