Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 1 - Chytání pětiocasého...

Goto down 
+7
Koketsu
Morgen
Srotak
Pein
Matsuri
Aspi
ObY
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:31

Yuki
Zase hádky?No čo už,dohovoril a vybral sa znovu za parťáčkou,no potom si spomenul jak dostan na hubu a tak tesne zastal a pokračoval dopredu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:33

Moroshi Karuki

už jsem na něj s*al prootže jsem věděl že tohle nepřestane.šel jsem dál a dával pozor.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:39

Yuki
No,asi budem museť zasiahnuť,povedal si v duchu a stále si pokračoval v ceste.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 14:58

Kisuke

Fajn, uznal, že je slabší. Řekl mi démon. Taky bych řekl, že to uznal. odpověděl jsem mu v myšlenkách.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:14

Mia

Kráča úplne vzadu. Cíti chakru démona. Vlk sa nespokojne zamrví. hai... sykne potichu, že to počuje len vlk.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:22

Yuki
Zastavil a počkal parťáčku.Predbehla ho a on sa jej spýtal:Meno?Moje je Yuki.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:45

Shisui

No jasné že úloha splnená, za odmenu mi môžeš kúpiť ramen zasmial som sa na Hiroshim. Ako to myslíš že ma počul celý les ? Aspoň nepreháňaj prosím ťa, jediný kto to počul bol Hiroshi a ty kedže sme stáli vedľa teba. A to že si lepší ninja ? Asi ťažko, kedže ninja nemá émocie zatiaľ čo ty prijam prekypuješ pohŕdaním a namyslenosťou... povedal som Kisukemu bez náznaku emócíí. A keby som bol neschopný tak by som nebol veliteľom týmu na to nezabúdaj delfínik.( delfínik preto lebo Gobi je spolovice kôň a spolovice delfín) Zasmial som sa.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:52

Kisuke

"Takže ti nebude vadit když udělám tohle?" Řekl jsem a máchl prsty a před břichem Hiroshiho se objevila katana, kterou držel Daisuke.
(Ty o pětiocasém nic nevíš omg. Jsi genin ty nemaj téměř ani páru, že démoni existují. Proto jsi mu "delfíne" říct nemohl... Rolling Eyes)
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 15:56

Shisui

A teraz sa mám akože zľaknúť alebo čo ? Takýmto pomalým vytaseným Katany zabiješ akurát tak študenta z akadémie. Zasmial som sa. Keby si nebol Jinchuuriky aspoň by som ti nechal na pamiatku jazvu, ale my nesmieme dopustiť aby sa veľkému pánovy Jinchuurikimu niečo stalo, zatiahol som posmešne. Pre istotu som aktivoval pečať na chrbte a siahol do vrecka po boxeroch do ktorých som vzápätí vložil chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:01

Kisuke

Ve skutečnosti jsi říkal uplné kraviny, protože Daisuke vytáhl katanu šíleně rychle, ale ty jsi měl asi hodně pomalé reflexy. Usmál jsem se. "Tak mi pojď udělat jizvu frajírku." usmál jsem se. "Nebo se bojíš a proto se vymlouváš na pravidla?"
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:03

Mia


Miya Wyuga-Gojo prvé meno schválne nepovie, nepoužíva ho. Zrýchli chôdzu.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:06

- jasne že ju vybral rýchlo doberám si ťa...

Shisui

Jednu jazvu ? Ako chceš. Urobil som pečate a začal. Vďaka pečati na chrbte a chakre v boxeroch som získal obrovskú rýchlosť takže si ma skoro nemohol vidieť keď som sa rozbehol oproti tebe. Schválne som pomalšie zaútočil na tvoju tvár aby si sa pokúsil odraziť ten útok a aby si ho videl a hneď som ti zaútočil zozadu na chrbát a škriabol ťa po krku, na to som trocha od teba odbehol a pokojne som stál.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:13

Yuki
Zrýchlil a ešte sa jej dačo spýtal:Je mi tvojho vlka lúto.Kam som ho zasiahol?Spýtal sa jej.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:16

Hiroshi Karuki

,, Shisui." prehovoril Hiroshi keď sledoval tú situáciu.,, Načo sa s týmto tu zahadzuješ?" opýtal sa ho.,, No dobre nechám to na vás, len sa mi tu pekne pozabíjajte ak sa vám to chce." povzdychol si Hiroshi a pokrčil plecami. Potom len odišiel trochu ďalej aby im nechal priestor.,,To sú, ale ..." pomyslel si Hiroshi pomedzi tým.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:31

Kisuke

Defakto jsi byl vidět uplně v pohodě, protože v 1. levelu uvolnění pečetě se ti sice rychlost navýší, ale né tak, aby jsi enbyl vidět, to se povede až v 2. uvolnění. A hlavně jsi tu pečeť objevil nedávno tudíž ji neumíš uplně ovládat a proto nebylo těžké to vybránit. (jsem autor klanu. Vim co si může uživatel klanu dovolit a co ne)
když šel první útok na obličej ze předu tak sjem jen vytáhl katanu z pouzdra a bloknul to tak, že jsem ti sekl do ruky. "Fajn, první ránu jsem dal já." Bloknout jsi to nemohl, protože boxerem na ruce se těžko blokne katana útočící z boku, kort když jsi útočil ze předu. Najednou však přišel útok ze zadu což jsem trochu čekal a proto jsem mávnul ukazováčkem a doskočil tak Daisuke, který ti odkopl útočící ruku a pak dopadl vedle mě. "Zatim to je 1:0 pro mě frajírku. Víš jaký je mezi námi rozdíl? Můj klan loutky používá od dětství, kdežto tvůj klan používá tu pečeť až o dost později. A proto já mám značnou výhodu v mé profesi." usmál jsem se a podíval se na jeho ruku ze které teklo trochu krve.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:34

Mia→Yuki

pche... Baltovi to vôbec nevadilo... lieči sa dosť rýchlo... zaškerí sa a otočí sa naňho. nič mu nieje...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 16:53

Yuki
Vytiahol svitko a zjavila sa mu lútka.Héj,žiadne bitky je to jasné?
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 17:10

Hiroshi Karuki

Hiroshi sa len začudovane pozrel.,, To snáď ten genin nemyslí vážne." pomyslel si Hiroshi a pozrel na Yukiho.,, Odlož loutku a pokračuj vo svojej ceste. Tento boj sa ťa netýka tam zmizni." odsekol mu pretože sa nemal miešať do boja.,, Boj sa týka len ich dvoch." dodal.,, Dúfam, že to pochopil." zamyslel sa a pozoroval súboj.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 17:24

Katsuro

Odstrčil som Shisuiho.Ukľudni sa! doslova som naňho zavrčal
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 17:24

Bojování ve hře...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - Chytání pětiocasého...   Tým 1 - Chytání pětiocasého... - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 1 - Chytání pětiocasého...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: