Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prichádzajú

Goto down 
+6
Rhaegar
Caldar
Methyl
sfrit
Páťa
Juto
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 18:45

Kumori


Po chvíle ticha som sa odhodlal k ďalším slovám. Tak mi povedzte kto ste ináč vás zabijem! odpovedal som chladno no nepovedala mi nič a tak som hodil po nej ten kunai a rozbehol som sa oproti nej. Keď som dobehol k tomu ,,anjelovi" tak som jej dal pesťou do brucha a uskočil som.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 18:51

Kanzaki

Kumori... Vybodni se na to... Nikdy ho nesejmeš.... Zařval jsem na něj.
Vytáhl jsem z kapsi kunai a hodil to po té holce srudými křídli.
Už si to začal... Nenechám aby tě zranili. pomyslel jsem si a poskládal pečetě.
Bakuyaku karasu zašeptal jsem a rozeběhl se obloukem kolem té holky. Poto mjsem máchl křídli od sebe a vystřelil na ní černého havrana... Ať uhne kamkoliv havran jí bude pronásledovat dokud ji nezasáhne ne bo ho já neodpálím.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 19:06

Kumori


Kanzaki nepleť sa do toho! Toto je moja šanca! Silno som zreval na Kanzakiho a siahol som po kunai a hodil som ho po Kanzakiho havranovi a trafil som ho priamo. Uteč Kanzaki ! Dúfam že to pochopíš! Dal som Kanzakimu znamenie aby ustúpil.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 20:08

???

Žena sa dala do ukrutného smiechu a zrevala na ťa. Ja sa mám akože báť teba? a začala okolo teba krúžiť, z jej krídel sa začali presúvať malé platničky a začali jej pokrývať celé telo o chvíľu dola celá posiata trblietavými platničkami červenej farby, toto bolo jej špeciálne kekkei genkai, každý člen ich klanu mal svoju vlastnú špeciálnu zložku. Smiala sa, smiala sa akoby zošalela. Tvoju päsť vôbec necítila áno platničky na jej tele pôsobili ako také brnenie, no všetko má svoje hranice a nič nieje neprekonateľné. Sledovala vás ako sa škriepite ako si jeden druhému neveríte či skôr sa chránite. Rozosmievalo ju to. Skríkla na teba Ešte jeden taký pokus a tak ako sa volám Eimi, tak ti prisahám že ťa zabijem. a zaujala svoj bojový postoj čakala či si na ňu trúfneš.
//Naga pls. čakaj čo sa bude diať a nepokúšaj sa ovládať všetky postavy naokolo Cool laugh

Gray->
Neznámi si zatiaľ nevšimol tvojej prítomnosti no jeho letová hladina stále kolísala ani na jeden okamih sa nepohyboval priamo jeho let boľ kľukatý a plný zmien výšok. letel akoby mal niečo zo zrakom, akoby videl viac miest na raz a dobre sa v nich neorientoval. Zatiaľ nenašiel čo hľadal, nebol k tomu ani blízko no mohol si si všimnúť že hľadá len v dedine nie mimo nej.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 21:26

Inari

Kuší jsem opět namířil na toho šéfa, věděl jsem že ten kterej šipku zastavil poprví to udělá znovu, ale o to mi přesně šlo. Výbušný lístek namotaný okolo šipky nebyl vidět. A ikdyby ji nezastavil tak by zasáhla šéfa který byl zaměřen na Tsukikage.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 11 2011, 22:47

Gozu

Boj už začal, všichni zaujali své pozice. Musel jsem se taky nějak zapojit. Jenomže jsem měl dilema, jestli se stáhnout dozadu a léčit zraněné,což bych dělal raději, anebo se zapojit do boje, kde bych byl asi účinnější. Léčit zraněné můžu po bitvě. Teda pokud to přežiju. řekl jsem si pro sebe a hodil jsem na ní své senbony. Mezitím jsem stále shromažďoval plasmu do svého okolí a chtěl jsem použít svou nové naučenou techniku. Doufám, že to aspoň trochu bude připomínat kouli a že to tam aspoň doletí. pomyslel jsem si a vypustil jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 12 2011, 13:36

Gray

Kdybych neměl tu pásku na čele, tak by mě vlasy zřejmě mlátily přímo do očí, tudíž bych vůbec nic neviděl, ale měl jsem to už vymyšlené. Místo toho jsem za běhu přemýšlel jak poznat tu osobu nebo věc, kterou právě hledá. V tom mě něco napadlo. Má kekkei genkai je mluvení s ptáky, ale dokážu se domluvit a ovládat jen asi 6 ptáků najednou a hlavně hodně malých. Nikdy jsem však nezkoušel přivolat více ptáků. Vesnice je v ohrožení, takže musim udělat vše pro jeji záchranu, proto musim přejít přes své hranice. V tom jsem se prudce zastavil a podíval se očima přímo k nebi. V tom z lesů přiletělo dalších 5 ptáků, kteří se ihned rozletěli po vesnici a pomáhali mi s analyzací. Byla to jen chvilka, co jsem se zastavil, takže jsem okřídlence neztratil z dohledu a navíc tu už létalo mých 11 ptáků, které mi podávali informace. Ani jsem si nevšiml, že mi z použití Kekkei genkai vytekla krev z nosu. Bylo to poprvé, co jsem přivolal víc větších ptáků, takže se to ukázalo i na mé fyzické stránce.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 12 2011, 14:39

Kumori

Nahlas som preglgol a váhavo som pozrel na Kanzakiho. Prepáč priateľ môj. Musím vás ochrániť! Aj za cenu svojho života! Poslednú vetu som povedal nahlas a začal som hrozne vrieskať. Takže prečo ste tu ?! A čo od nás chcete? Opýtal som sa krikom na to čudné dievča a čakal som jej odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 12 2011, 15:04

Kanzaki

Blázne! řekl jsem potichu a zastavil se. Tvůj kunai co probodl vránu byl v tu ránu zničen explozí a jeho kousky odletěli pryč. Pak jsem se zastavil a sledoval jeho útok.Nemáš šanci ale jak myslíš. pomyslel jsem si a vytáhl kunai s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 12 2011, 20:41

Azrel

Síce som sledoval Kage no mal som prehľad o všetkom čo sa okolo mňa deje. Bol to môj dar, dar vnímania, bystrejších zmyslov a rýchlych reakcií. Vedel som že na mňa letí ďalší šíp, no vyčkával som akoby naschvál. Leinth na prekvapenie nereagoval, akoby vedel čo mám na mysli, Každý máme svoj dar, každý sme originál. v hlave som si stále opakoval tieto slová. Keď šípu chýbal k zásahu len zlomok sekundy na prekvapenie všetkých som sa prepadol a uvoľnil cestu šípu ktorý teraz letel priamo na Tanami. Áno to bol môj dar, dar vnímať všetko na okolo.

Gray->
Postava si absolútne nevšímala čo robíš stále bez únavy hľadala svoj cieľ, no márne. jeho let bol čím ďalej tým divokejší a stále viac nepredvídateľný.


Eimi

Gozuove senbony sa od mojej spevnenej pokožky len odrazili, zasmiala sa a pozorovala ako vytváraš svoju techniku. Udivene na teba pozerala a hltala čo sa stane. Vypustil so svoju plazmovú guľu, teda ako sa to dalo guľou nazývať, vyzeralo to skorej ako nejaká pokrútená krivá malá loptička letela pár centimetrov a zo syčaním zmizla. Neverila som vlastným očiam, chvíľu som pozerala na to miesto a čakala že na mňa niečo ešte vyletí ale nič, sklamane som prehovorila To má byť všetko? Ale to ma už späť do reality strhol "statočný Kumori" a jeho otázka mňa popravde zarazila pozrela som naňho a z výsmešným tónom spustila Decko? ty si nepočúval čo vravela vaša vodkyňa? a dala som sa do šialeného smiechu. Rýchlo si vytrhla z krídel tri perá a hodila ich, keby ste boli schopný vnímať spomalene mohli by ste si všimnúť že perá rozsekávajú samotne kvapky. Jedno pero letelo na Gozua jedno na Kumoriho a to tretie ne Kanzakiho.

Ľudia na okolo akoby sa chovali každý inak niektorý hystericky pobehovali a robili paniku, iný zasa len tak stály a ticho podliehali svojmu strachu no však všetkým sa honilo hlavou to isté: Čo s nami bude?
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 13:52

Kumori


Rýchlo som sa uhol peru a rozbehol som sa na to dievča. Pozrel som na Gozua a na Kanzakiho a položil som si v duchu otázku. Máme šancu vyhrať? A ak áno koľký z nás to neprežijú? Tieto dve otázky mi celý čas spytovali svedomie a do reality som sa dostal až keď ma niečo pichlo v hrudi. Zastavil som sa a chytil som sa pri hrudi. Bližšie k srdcu. No po chvíli ma to prešlo a ja som pokračoval v útoku. Útok bol niekoľko pästí za sebou a keď som odskočil bol som udychčaný ako nikdy pred tým.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 15:59

Gray

Díky ptákům kolem jsem měl jasnou vizi o tom, co ten poletující neznámý právě dělá, takže jsem ho skoro ani nemusel sledovat a věděl bych kde zrovna je. Divim se, že mu není divné, že tu poletují ptáci v tomhle dešti, to není zrovna normální. Pomyslel jsem si, ale jak jsem přemýšlel, tak jsem zakopl o malý komín a se štěstim jsem přelétl přes díru mezi domy a dopadl na střechu jiného domu. "Aah, sakra." Řekl jsem si tiše naštvaně a pomalu se zvedl. Musim si dávat větší pozor, přeci jen když přší, tak nebudu takový přesný běžec, jako jindy. Pomyslel jsem si a běžel dál.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 16:03

Inari

Dost překvapivě se oba dva mé šipce vyhnuli, ale i přesto pořád představovala hrozbu, když jen těsně míjela Azrela výbušný lístek se začal odmotávat ze šipky a explodoval.




(->Nemaj lejzrový oči, že ne? Smile )

edit by Juto: Nie nemajú iba má každý niečo speciálne Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 18:43

Kanzaki

Viděl jsem jak na mě letí pero a prot jsem udělal dva kroky do strany.OK... poymslel jsem si a hodil po té andělské holce kunai s výbušným lístkem.Kumori jí nesejme ani kdyby chtěl. Pomocí těch křídel má pervektní obrantnos, obranu a útok jak na dálku tak na blízko. Podle všeho co víme, zatím nemá žádnou slabinu. Déšť těm křídlum nevadí a bůh ví vůči čemu jsou ještě odolná to ovšem nezjistíme protože oba zde máme fuutonovou podstatu. zapřemýšlel jsem a rozeběhl jsem se za kunaiem... Mím cílem bylo chytit Kumoriho a zdrhnout s ním do bezpečí.Poskládal jsem pár pečetí.Karasu Kawarimi no jutsu. zašeptal jsem a skrčíl se. Rukou jsem se dotkl země a tím si nastavil kawarimi. Zároveň jsem tam nechal dýmovou kuličku.Cíl byl jasný.Hodit kumoriho ke kouřové kuličce nechat se jakoby seknout a zdrhnout do kouře pomocí Kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 15:18

Gozu

Uviděl jsem, jak na mě lezí pero. Normálně bych uhnul, ale nebyl jsem tu sám. vedle mě, a hlavně za mnou byli další lidi. Nemůžu je nechat umřít, normální vesničané tomuhle neuhnou. přemýšlel jsem, ale mezitím se pírko začalo až nebezpečně přibližovat. Nebyl čas na přemýšlení, ale už na čin. Takže jsem uskočil dozadu a přitom jsem strhnul spolu se mnou několik za mnou stojících vesničanů.
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 16:18

Kin

Boj už prebiehal hodnú chvílu,a ja som dalej nemohol len tak sledovať,ako niekto ničí našu dedinu.Vyskočil som na strechu najbližšej budovy a rozbehol sa k bojisku.Cestou som videl ako niektorý histericky kričia,panikária a iný zase bojujú z posledných síl.V ruke som si začal tvarovať plazmovú gulu.Videl som ako na Gozua letí niake pierko.ALFA 4!..Rýchlo som tam hodil tú plazmovú gulu a dúfal že tam aspoň doleťí a niečo spraví.Je to Kayuka,krv môjho klanu..nenechám ho umrieť aj ked sa poznáme len krátko,sme tým.Potom som pribehol k nemu a postavil sa pred neho a tých ostatných ľudí.Musím to risknúť.Tá gula to možno nezničí.ALFA 6! Vytvoril som pred sebou štít z plazmy,zaťal zuby a čakal čo sa stane.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 16:50

Kumori


Stále som preskakoval zo strany na stranu a hovoril som si. Musím dostať Kanzakiho do bezpečia aj za cenu svojho života! A opäť som zaútočil na to dievča proti ktorému sme nebojovali dlho ale snažili sme sa spolu s Kanzakim odhaliť jej schopnosti a nejako ju poraziť. Videl som ľudí ako sa boja o vlastné životy a o ich majetky ale keďže stále pršalo a zem bola mokrá tak sa mi pošmikla noha a udrel som si hlavu o zem a na chvíľu som sa dostal do bezvedomia.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 17:31

Eimi

Kumoriho útok sa mi zdal smiešny To decko sa ešte nepoučilo? pomyslela som si. No však niečo sa mi zdalo na ňom divné akoby mu dochádzal dych. Pozorovala som ho ešte chvíľku a potom som si všimla ten kunai z ľahkosťou som sa mu vyhla no v tom som si všimla na ňom už syčiaci výbušný lístok. rýchlo som švihla krídlami a nastavila ich pred seba ako štít. Výbuch som prekvapivo ustala bez jediného škrabanca. Zasyčala som na vás Keď mi chcete ublížiť budete sa musieť snažiť viac. Moje perá ktorým ste sa vyhli akoby zázrakom netrafili ani jedného dedinčana, akoby boli na nejakej nitke a niekto ich ovládal Nepleť sa mi do toho! naštvaná som si pomyslela. Môj pohľad spočinul na Kanzakiho a čakala som čo urobí ďalej jeho plán zatiaľ vychádzal, ničoho som si nevšimla. V tom však upútalo niečo moju pozornosť, niečo na mňa letelo no vyhla som sa tomu. Predo mnou sa zjavil ďalší chlapec a nechystal si štít, uštipačne som poznamenala Schádzate sa ako šváby na pivo. pozrela som na toho nového chlapca a spýtala sa ho Čo? chceš vedieť koľko toho vydrží tvoj štít? a dala som sa do smiechu. Ale v tom som si všimla ako sa Kumorimu pošmykla noha a ako padol do bezvedomia. Z plných pľúc som sa začala smiať a mohlo sa vám zdať že okolní svet nevnímam, mohlo sa to zdať ako dobrá príležitosť.

Gray->
Postava bola zaslepená tým čo hľadala mohol si si všimnúť že jeho let sa ustálil a zosadol na zem. Stál uprostred ulice ako kamenný stĺp, akoby na niečo čakal.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 19:15

pokud se neco stalo tak to omluvte... musel sem neco delat a nemohl to dopsat...

Kanzaki

V tu chvíli co ta holka blokla můj výbušnej lístek jsem se rozeběhl za kumorim a chytl ho za záda. Jedním pohybem jsem se dostal před něj a uděl mu štít. Dal jsem mu pěstí do břicha a hodil ho k místu kde je kouřová bomba. Udělal jsem jednu pečeť a bomba vybuchla. UDělal se kolem něj dým.Já nastavil svoje tělo jako štít a čekal až mě ta holka sejme.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 10:51

Kumori


Náhle som sa prebudil a vyskočil som z dymu a siahol som po kunai a hodil som ho po tom dievčati. Nemohla to očakávať, takže som bol vo výhode prekvapenia. No na kunai bol výbušný lístok a keď bol pri tebe tak vybuchol. Kanzaki uteč toto je môj boj! Znovu som zopakoval svoju vetu a čakal som. Čakal som na to aby ustúpil dym. No zatiaľ som sa snažil vysvetliť Kanzakimu môj plán a šúchal som sa od bolesti po hlave z toho fingovaného plánu z bezvedomím. Ehm....mno vieš.... to bol celý čas môj plán. Bol o tom ako ju prekvapene zasiahnúť. A preto to bezvedomie, ale iba som ho predstieral. A teraz uteč! Ustúpil dym. Ale nevideli sme čo sa s tebou stalo.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 11:59

Eimi

Miesto zaplnil dym, Kumoriho letiace kunaia som si nevšimla no v hlave sa mi ozval hlas Dávaj si pozor Eimi letí na teba kunai z výbušným lístkom. Neváhala som a počúvla varovanie vedela som od koho prišlo. Vzlietla som do vzduchu a kunai vybuchol kdesi podo mnou. Začala som nad vami elegantne krúžiť ako jastrab a čakala som na vhodnú príležitosť, na okamih kedy by bol pre mňa najvýhodnejší nálet. Decká, stále tie ich kunaie z výbušnými lístkami, sú húževnatejší a odvážnejší ako som si myslela pomyslela som si a môj zrak bol zameraný na tých štyroch či piatich.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 12:19

Kumori


Uvidel som studňu. Vytiahol som jednu zo svojich 3 katán. Jednu som si pripol na chrbát ale uvolnil dom ju tak aby som ju mohol rýchlo vytiahnúť. No teraz som nemal dosah na nepriateľa. No videl som kde pozerá. Máme jednu výhodu, že vieme niečo o nich. Akurát musíme odhaliť ako prekonať ten štít. Pozrel som na Kanzakiho a chytil som ho a utiekol som s ním. Ale ja som sa vrátil na bojisko a čakal som že zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 16:23

Kanzaki

Pořád jsem stál zády. Kumori... Nehýbej se a nic nedělej. řekl jsem mu potichu.
Potom jsem se otočil a vytáhl kunai. Čekal jsem až na mě ta holka udeří aby ch její první útok odrazil a druhým se nechal zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 17:06

Gray

Chtěl jsem běžet dál, protože už to měly nohy vsugerované, že bezmyšlenkovitě běžim a jen měnim stranu kam zrovna běžim. Když v tom se osoba snesla k zemi, kde na někoho čekala. Prudce jsem zastavil a mírně se přikrčil, při čemž se schoval za komín a jen vykukoval, abych viděl na co nebo koho čeká a jestli je to muž nebo žena. Čeká na někoho přímo z vesnice kvůli informacím nebo čeká na posili, které se teprve do vesnice blíží? Pokud jde o někoho z vesnice, kdo mu chce podat informace, tak ho musim hned zabít, aby nepředal žádné informace. Pomyslel jsem si a při tom už váthl z promočené kapsy kunai, na kterém byl přivázaný výbušný lístek. Zatim jsem to měl pod koleny, protože jsem seděl klasicky na "bobku", takže pod koleny mi nepadaly kapky deště, a proto zde nemohl lístek navlhnout. Byl jsem připraven zabít každého kdo by chtěl prozradit vesnici. Čekal jsem, že mi i ptáci, kteří byli zrovna nad osobou, řeknou až někoho uvidí, abych s tim počítal dříve než ta osoba s křídli.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 18:42

Eimi

Stále som ich pozorovala, krúžila som nad nimi ako sup nad mršinou. Môj pohľad sa uprel na Kumoriho Čo má za lubom. sformovala sa mi v hlave myšlienka. Zastavila som sa a vznášala sa vo vzduchu ich vzťah bol zaujímavý, zaujímalo ma ako sa snažia jeden druhého chrániť, priam ma to fascinovalo, niečo sa vo mne akoby pohlo a vyplavila sa aj moja dobrá stránka milo som sa pousmiala a pomyslela si Možno ich nezabijem začínajú sa mi páčiť. a mne samej pripadala moja myšlienka smiešna. A však čo najprv sa s nimi pohrám a vyskúšam si ich. moje myšlienky sa zmenili akoby sa znova vrátilo moje predchádzajúce ja. Prudko som zamávala krídlami a vyletelo z nich niekoľko červených krídel pripomínajúcich kunaie, leteli priamo na vás a na dedinčanov.

Inari->
Azraelov pád nebol celkom obyčajný, akoby padal priveľmi rýchlo akoby ho niečo ťahalo k zemi. pár centimetrov nad zemou spomalil a zostal visieť vo vzduchu.

Gray->
Osoba čakala, no mohlo sa zdať aj že sa modlí no v skutočnosti zhromažďoval chakru. Začal skladať pečate, skladal ich akoby sa nikde neponáhľal. Mohol si si všimnúť že to sú pečate na Kuchiose. Dokončil sériu no ešte stále niečo chýbalo chýbala krv. z rýchlosťou sa porezal na prste a rýchlo celkom potichu povedal Kuchiose a jeho okolie zaplnil dym. Vyštartoval z neho ako riadená strela. a po chvíľke sa z dymu vyvalili štyri postavy v dlhých čiernych plášťoch a z veľkými kapucňami prekrývajúcimi im hlavy, mali dve nohy, dne ruky, žiadne krídla boli to obyčajný ľudia každý z nich sa vydal na jedu svetovú stranu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prichádzajú  - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prichádzajú    Prichádzajú  - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prichádzajú
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: