Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Empty
PříspěvekPředmět: World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer   World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 20:26

Tak co tomu říkáte? Pandy sem měl rád už od w3 a navíc když tam bude brewmaster, tak myslím, že znovu začnu hrát wow.



O datadiscu


Naposledy upravil Methyl dne Sat Oct 22 2011, 22:44, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Empty
PříspěvekPředmět: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer   World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 22:04

práve som sa chystal to sem postnúť Cool laugh

po tom, čo opäť vznikol boj medzi hordou a alianciou,potom čo sme porazili temného pána Outlandu, zastavili pána nemrtvých, konečne zničili tyrániu Deadwinda prichádza nová kapitola....Kung fu panda: Mists of Warcraft

hádam ste pochopili, ako velmi sa na toto teším...nič zaujímavé som tam nevidel...Nová rasa..okej...nová classa...neviem ešte posúdiť...Ale nová herná instance by som bral max do lvl 10, nie miesto kde sa budú bude bojovať na lvl 90....

Vidno, že už nemajú nápady a cpú tam azijskú kultúru a tým si skôr hráčov z toho kúta odradia..keby chceli azijskú hru, nehrajú predsa WOW ale Metin atd.:Vôbec sa mi to nepáči....Už si viem predstaviť Tailonga s 8000M HP :/

PS: Najviac vtipné je to, čo volajú pet battle..im nestačí celý datáč o Azii, musia tam pchať aj pokémona...je to úplne na smiech...nebudem to hrať ani keby som bol vezeň v číne a bachary by ma k tomu nútili obuškom....
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Empty
PříspěvekPředmět: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer   World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Icon_minitimeSat Oct 22 2011, 22:40

Tak Pandareni byli aj ve warcraftu 3, já jen čekal kdy to tam přidaj, navíc oni už tam byli takový asijští. Sice jsem v tomhletom datadisku čekal Emerald dream, ale pandy jsou ještě lepší.
btw ty pet battles jsou jenom vedlejší featurka

/edit, přidal jsem stránku, kde je víc info
Návrat nahoru Goto down
Lyall
V.I.P
V.I.P
Lyall


Počet příspěvků : 404
Datum založení účtu : 30. 12. 10
Věk : 31
Bydliště : Kardanová Lhota!

World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Empty
PříspěvekPředmět: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer   World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 08:02

Možná si to zahraju.. no nevím.. Vcelku mě láká si zkusit novou rasu a classu, prozkoumat ten novej kontinent.. Ale to je tak taková ta prvotní náplň, vím, že to za chvíli omrzí (vyzkoušíš si, projdeš to a potom ti to bude připadat rasa, klasa a kontinent jako každý jiný) Cool laugh navíc by člověk musel jít na ofik, jelikož freečka budou čím dál tím horší, už jen ty freečka na Catu jsou hodně otřesný. To je tak můj názor.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Empty
PříspěvekPředmět: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer   World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 10:38

ja som zase čakal niečo s nagmi a Sargerasom, ale čo už...proste mne sa o nepáči, ale je to iba základ, uvidím, čo z toho vznikne...

Aj u Wotlk na začiatku to bolo také hrozné Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Empty
PříspěvekPředmět: Re: World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer   World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
World of Warcraft: Mists of Pandaria Preview Trailer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Naruto :: Hry-
Přejdi na: