Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Svatba nebo pohřeb?

Goto down 
+4
ObY
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:08

Koketsu

Mne sa trénovať nechce ale mal by som ale keď tu nieje any Nii-chan any nikdo iný. Zapálil som si ďalšiu zápalku a pozeral som sa do plameňa.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:08

Tatsuya

"Kiteisochi, není Ti na něm něco podezřelý?" Kiteisochi zaštěkal. "Mám takovej dojem, že už jsem ho někde viděl... Nebo spíš cítil..." Spražil jsem ho dost vytýkavým pohledem. Kiteisochi na něj zavrčel. "Možná se mýlím, ale řekl bych, že jsi z vesnice... nebo znáš Shinju." Začal jsem mít v obličeji docela dost rozčílený pohled. "Nebo jsi nepřítel... Tudíž Tě budu muset, co... omráčit. Protože zdání někdy klame a ty tady nemáš co dělat."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:11

Montaro

měl by ses uklidnit .. řekl mu prátelsky ... shinju ani nevím kdo to je ... taky měl pravdu nic oní nevěděl jenom jméno nic víc ... tadle jeskyně je mnohem vetší v temných koutech kde ty is je nemohl prozkoumat ... jsem tu už dlouho ... řekl mu prátelsky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:16

Tatsuya

"Tsss," odsekl mu: "Jsi moc mladý na to, abys tu byl už dlouho a tvoje přesvědčování jen značí to, že jsi nepřítel... Nechtěj si se mnou zahrávat." Vycenil jsem na něj zuby, protože už jsem byl dost naštvaný, jeho výmysly mě dost štvaly.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:17

Iwashi

Je to iné vi ste vodca sukiffarda to niečo znamená stál som si za svojim
je to zaujímavý človek ale hovorí pravdu nabudúce už nebudem veriť nikomu povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:18

Montaro

a když si to myslíš tak to bych mohl říct to samé o tobě Si moc mlady ... bla bla ... já pomocí svích schopností mohu do takových míst narozdíl od tebe .... pak už je jenom na tobě jak mi budeš věřit nebo ne ... a navíc nevím co tu řešíš .. řekl překvapeně že ho furt obvinuje
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:23

Renji Suikafuurado

"Když už tak Suikafuurado. Řeknu ti kam jdeme. Jdeme do země čajů, kde musíme zničit jednu malou vesnici poblíž pobřeží." Řekl sjem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:29

Iwashi

Ospravedlňujem sa zle som to vyslovil povedal som a ticho som stál ďalej
prečo by niekto chcel zničiť dedinu v zemi čaju napadlo ma ale radšej som sa nepýtal vôbec som z neho nemal dobrý pocit
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:29

Tatsuya

Už jsem se nemohl udržet. Zabijeme ho? Jo... Zabijeme ho! Můj pohled se změnil, byl divoký až šílený, a probodával Montara přímo jako by ho chtěl zabít, jen tak, bez čekání. "Jak dlouho mě hodláš štvát?" Můj hlas se také změnil, byl hlubší, jako dospělého, ale takový... zvířecí a děsivý.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:31

Masaru
Dostal nějaký dopis, který psal, že má jít k bráně tak tam šel a když přišel, už tam byl Iwashi Gome se, že jdu pozdě byla tam ještě jedna osoba Zdravím řekl na adresu té postavy
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:32

Montaro

Ježiši ty si strašnej nervák někdo ti vleze na tvůj píseček a už se kněmu chováš takhle ?? ... jeho hlas zněl celkem překvapeně ... a nechápu o co ti de .. nic jsem ti neudělal .. řekl mu a vstal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:36

Tatsuya

Dělej, zabij ho! Zabij ho! Jo... zabít... Podíval jsem se na něj tak, že už bylo jasné, co mám v úmyslu. "Řekni, kdo jsi... Nebo víš co Tě čeká." Přitom Kiteisochi raději zmizel, nejspíš se mě taky bál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:37

Renji Suikafuurado

"Fajn jsme všichni. Masaru dej mi čelenku." Řekl jsem a nastavil ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:39

Montaro

neměl bys takhle děsit svoje zvířátka ... si divnej .. řekl .. já tě neznám ti mně nikdy neznáš a když mně uvidíš tak prostě začneš zuřit ... řekl mu ... jsem bezbranej tak utoč když myslíš ...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:43

Masaru
Čelenku? a můžu se zeptat proč jí chcete? Víte čelenka je pro mě jako má katana sundávám jí jen když du do sprchy, spát, nebo při zvláštních okolnostech Podíval se prozíravě, ale pak mu ji podal, protože věděl, že je z váženého klanu a muže mu věřit Ale co když je to henge.....ale co, kdyby byl udělám skoro vše abych jí získal zpět
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 17:59

Tatsuya

"Když myslíš," uklidnil jsem se. Proč ho nezabiješ? Proč bych měl? Ty jsi idiot... To se Ti vymstí. "Tak co tu děláš?" Vypadal jsem teď dost přátelsky, dost rychlá změna mohla být docela podezřelá, ale myslel jsem ti upřímně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 18:00

Shinju

Ze začátku jsem moc nechápala proč najednou utekli...
Poté jsem se ale vydala za nima.
Přišla jsem přesně v tu chvíli kdy Kiteisochi začal před Tatsuyou couvat...
Chytla jsem ho do náruče a vzala k sobě.
Tatsuyo co se děje?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 18:06

Montaro

toje asi shinju jo ? .. řekl jsem si když jsem uslyšel její hlas ... asi jsem zabloudil nebo spíš mně jsem táhla zivědavost když jsem todle oběvil .. řekl mu přátelsky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 18:09

Tatsuya

"Nevěř mu Shinju..." Vypadal jsem docela podrážděně, protože pořád neodpověděl na moji otázku pravdou... Lže... Možná jsem ale moc paranoidní... Ne... určitě lže... Vypadá trochu nervózně... I když já jsem nervózní taky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 18:14

Renji Suikafuurado

Vzal jsem si čelenku a dal ji do kapsy. "Fajn, jdeme vyvraždit tu vesnici. Každopádně až to uděláme tak máte zákaz o tom mluvit." Řekl jsem a pomalu vyšel.
-> Pokračování v misi v South territory.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 18:49

Shinju

Byla jsem terochu přepadlá...
Kde se tu vzal ten cápek.. zeptala jsem se sama sebe v mysli.
Neboj Tatsuyo... řekla jsem a nervózně podrbala Kiteisochiho za uchem...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 18:54

Koketsu

Zachviľu zápalka zhasla a ja som sa rozhodol trénovať. Predstavil som si kruh s démoniov chakrou a sústedil som sa na štvrtinu. Potom som zložil pečaťe. Hakisekshou. Vykríkol som a sústredil som sa na dym.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 19:02

Tatsuya

"Dobrá, věřím Ti," řekl jsem s klidem a otočil jsem se na Shinju. "Ty mu taky věříš, ne Shinju?" Zeptal jsem se s úsměvem, ale měl jsem divný pocit.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:03

Shinju

Nejsem si moc jistá jestli je dobré věřit mu... řekla jsem dost nejistě.
Stále jsem pevně svírala Kiteisochiho u sebe...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:09

Montaro

udělal jsem jeden krok kním ... ubohé že ste mi uveřili .. řekl arogantně a stím i KAITEN ... řekl a začal se rotovat tímž nečekaně dostaly ránu protože to nemohly čekat a hlavně byly v uzavřeném prostolu takže ani vyhnout se nedalo tím si při odletu daly i o zed(skálu nevím co tam je) potom co jsem zasáhl shinju jsem vytáhl kunai a zautočil naní pár sekama (hned jak jsem se dotočil a ona si dala o zed(skálu))
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svatba nebo pohřeb?
Návrat nahoru 
Strana 10 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Pohřeb významné osoby
» XBox360 nebo Playstation 3?
» Přítel nebo nepřítel?
» Zkouška nebo poprava? (Ryuu)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: