Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Vysvětlení

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Vysvětlení Empty
PříspěvekPředmět: Vysvětlení   Vysvětlení Icon_minitimeSun Dec 18 2011, 20:01

Tak zamořilo se to tu prachem.

Kumogakure je jedna z nejstarších vesnicí ,ale počtem přízpěvků a aktivitou je jednou ztěch nejhorších vesnicí to víme všichni a já to vím a přiznávám to , ale kvalitou není zas tak špatné , nedávno jsem si prohlížel moji první starou vesnici Sorogakure , do té vesnice jsme dal svoje srdce a ta opravdu byla aktivní v čem byl ,ale problém ? Já jsem byl nezkušenej a když se kouknu jakým způsobem jsem hráčům podával přízpěvky ,tak bych sám u sebe přestal hrát , tech chyb , těch překlepů. Žádná citová závaznost všechno svižně jelo ... no ,ale ono to kupodivu brali , lidi u mě hráli a vesnice měla opravdu 8 hodně aktivních hráčů. Vesnici jsem ,ale zrušil nepohodnul jsem se ,se spousty lidma a uprostřed děje v boji najednou lidi odešly. Vesnice tu nebyla dlouho , ale rozhodně byla hodně aktivní na Suichu to jistě nemělo ,ale Přízpěvky/den apod. Jsem byl hned Suichu v patách. Pak jsem založil Kumogakure jako odezvu a zdokonalení mého psaní a chápaní všechno jsem rozepisoval a snažil jsem se ,aby to co nejlépe fungovalo , snažil jsem se zdokonalovat i hráče , aby vše rozepisovali , svoje pocity a vnímání postavy a to byl ten kámen urazu , Kumogakure měla krásnej začátek , spoustu lidí ,ale ty lidi nevydrželi nápor mých požadavků , nezvládli psát tak tak jsem je o to žádal a tak klesla jejich aktivita a po tom krásném měsíčním rozjezdu , ubyla první vlna hráčů. Možná jsem chtlě ponich moc ,ale todle má bejt RPG vy máte psát co si postava myslí a o čem přemýšlí , jaké má pocity , jak přemýšlí. O tom to je a pro mě to bude vždy to nejpodstatnější ,ale ostatní pomalu odcházeli a nový přicházeli. Děj jsem udržel napevno jen u 2 postav a ty nechci zklamat ,ale nemůžu dál pokračovat když nebudou pokračovat ostatní a nebo se do toho nezapojí nikdo další.

Nevím co ted odemě očekáváte ,ale ted hrajou jenom 2 postavy v kumogakure. Daisuke a Methyl obadva s přehledém zvládají pocity svých postav a jsou aktivní , rozmyslete si jestli někdo chce u mě hrát a nebo pokračovat. Do vánoc obnovím a jak už jsem sliboval aktualizuju celou vesnici pokusím se do kupy dát nějaké hráče a chci spustit kumo 1.2.

Děkuji , Ramaru.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Vysvětlení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení   Vysvětlení Icon_minitimeMon Dec 19 2011, 17:22

This is... KUMOOOOOO!!! Písala som na FB O:)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Vysvětlení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení   Vysvětlení Icon_minitimeTue Dec 20 2011, 15:15

Daisukeho se nevzdám Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vysvětlení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení   Vysvětlení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vysvětlení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Diskuze-
Přejdi na: