Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Farewell KW.

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Farewell KW. Empty
PříspěvekPředmět: Farewell KW.   Farewell KW. Icon_minitimeTue Jan 31 2012, 19:58

Dlouho jsme hledal náladu pro tendle post a dlouho jsem se ho odvažoval napsat. Ale je to tak jak to je. Po 3 letech hraní Textových her Naruto se musím sváma rozloučit na dobro v tomdle směru. Naruto mě prostě přestal bavit a také vše kolem něj. Nerad se sváma sloučim ,ale je to tak.

Na tédle hře (nejenom na KW) jsme zažil spousty nervů ,ale zažil jsem také i opak toho a to také převyšuje byl jsem rád ,že jsem se stal od svých 13 let ,až do ted kdy mi bude 16 členem Naruto komunity a komunity zaměřující se na RPG tohoto prvku. Zažil jsem toho opravdu hodně a KW byl pro mě ten největší a nejvytíženější zážitek. Dostal jsem se ,až na post Admina tohoto skvělého fora a jsem rád ,že se tak stalo. Nyní ,ale opravdu nastal konec pro mě , nevím jak pro KW ,ale pro mě určitě.

Chystal jsem velkej příběh po Kumo a pár novinek celkově ,ale vůbec jsem se k tomu nedostal. A můžu si za to i já sám ,ale nad Narutem ,prostě vyhráli jiné koničky ,či zábavy.

Není to moc slov co bych napsal , není důvod vás zaplnovat detaili , které nejsou potřebné , tudíž se zde po 3 letech učinkování v tomto světě loučím .Vždycky jsem chtěl ,aby si mě lidi pomatovali a dělal jsem pro to hodně nebo alespon jsme se snažil. Nevím jeslti mi to tak uplně vyšlo ,ale budu rád když si vzpomenete ,kdo je vlastně ten a ten a nesmíte také zapomenout ,že když máte vůli ,aby KW žilo .... Tak žít bude.

Farewell prátelé.

Durum patientia vincit.

Ramaru.
Návrat nahoru Goto down
 
Farewell KW.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: