Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Staří odcházejí a noví vládnou

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Staří odcházejí a noví vládnou Empty
PříspěvekPředmět: Staří odcházejí a noví vládnou   Staří odcházejí a noví vládnou Icon_minitimeSun Jun 17 2012, 18:44

Nebudu chodit kolem horké kaše a mnozí z vás v tom musí mít bordel a ted to chci všechno objasnit.



KW je nejúspěšnejší textové rpg co se týče Naruta i anime celkově. O tom není pochyb k tomuto jsme se dopracovali po rokách skoušení a zdokonalování a i když jsme se hodněkrát rozdělili jak v názorech tak plánech. Nakonec jsme stvořili KW. Nebudu tu ted rozebírat názory jiných a nebo jak to vlastně vzniklo ty co to chtějí vedět by to už dávno vedět mohly. Nepostradatelnou vlastností, kterou si spousty lidí neuvědomuje je , že Kage Wars je vynikajícím forkem na naučení slohového psaní , skladby vět a rozvíjení fantazie i takhle se to dá popsat, ale vše se nenaučíte samy od sebe musí te do toho něco dát a učení se platí trpělivostí a časem, každý zde do toho dal nějaký čas a každý zde udělal jiný kus práce vytvořili jsme kolektiv a bavili jsme se nejenom o Anime ,ale poznali jsme spousty lidí z koutů Česka nebo Slovenska, každý byl jiný a to dělá KW skvělím místem. Někdo chtěl hrát za někoho zlého, někdo zase za někoho hodného. Postavy se mezi sebou seznamovali ,ale zároven se i ty lidé mezi sebou seznamovali. Poznal jsem zde spousty lidí a jsem rád ,že jsem tímdle prošel. Nyní je, ale čas skončit a tím myslím opravdu skončit, předat todle žezlo dál a doufám, že to co jsem zde prožil to co zde prožili ostatní se zdědí dál dalším hráčům a nově přicházejícím. Spoustu krát jsem se snažil se vrátit ke hraní a o tom ani nevíte protože je můj projekt skrytý a čekal už na poslední část ze skládačky ta můj projekt potopila, ale to rozebírat nebudu. Hledal jsem někoho, kdo se o to bude správně starat místo nás a našel jsem Juta. Juto tu není od začátku, ale vidím v něm někoho kdo jako jediný dokáže opravdu stím něco udělat. Takže tímdle se stává Adminem a má plnou moc zde na Kage Wars. Děkuji a sbohem Smile

I tak by se to dalo nazvat
Tempora labuntur tacitisque senescimus annis.
„Čas plyne a tichými léty stárneme“



Naposledy upravil Ramaru dne Thu Jul 12 2012, 13:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Staří odcházejí a noví vládnou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staří odcházejí a noví vládnou   Staří odcházejí a noví vládnou Icon_minitimeSun Jun 17 2012, 18:54

Juta respektujte, jako jste kdysi respektovali nás a snažte se mu i pomáhat, protože vést forum není nic lehkého a obnáší to velkou trpělivost a kus práce. V Jutovi vidíme tu pravou naději, v Konoze by tomu řekli Ohnivá vůle, ale u nás tomu můžeme říkat Chuť do hry. Prvně jsem nechtěl dávat Juta vůbec kagem, ale Mia se za něj přimluvila a dotáhl to až sem, což znamená, že je jedno jak dlouho hrajete, jak dlouho nás znáte nebo jestli nám trochu podlejzáte - Jde jen o vaše schopnosti. V Jutovi vidím sám sebe, ale opačný pól. Jako je Jin a Jang. Já byl jako Jin -> Arogantní a neústupný, ale dovedlo to KW až sem a Juto je jako Jang -> Hodný a starající se, ale hlavně mu na KW strašně záleží a nenechá ho spadnout, což máme stejné a to je to co je potřebné k vedení něčeho tak "velkého".

S Ramim jsme plánovali velký návrat v jednom zajímavém projektu, který měl ukázat jinou stranu hry, ale na jisté věci to ztroskotalo. Možná pod vedením Juta se ten malý háček vytáhne a my se k vám vrátíme. Smile

Hodně štěstí Juto! Smile
Návrat nahoru Goto down
Sydorain
Chunnin
Chunnin
Sydorain


Počet příspěvků : 282
Datum založení účtu : 28. 12. 11
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Staří odcházejí a noví vládnou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staří odcházejí a noví vládnou   Staří odcházejí a noví vládnou Icon_minitimeSun Jun 17 2012, 20:11

Zbohom.. boli ste veľkou oporou a predali ste svoje skúsenosti a schopnosti nám ďalším.. Vždy budeme spomínať na tých ktorý boli pred nami a založili túto vec na ktorú sa každý deň tešíme.. na Nesmrteľné KW! Juto si tu hodnosť Admina zaslúžil.. to určite Smile Dúfam že aj my raz takto čestne a chrabro ukončíme našu púť a poberieme sa do odpočinku. A tiež si neodpustím jedno latinské príslovie

Fīnis corōnat opus
"Koniec korunuje dielo"

Farewell brothers..
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Staří odcházejí a noví vládnou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staří odcházejí a noví vládnou   Staří odcházejí a noví vládnou Icon_minitimeTue Jul 10 2012, 19:48

Nebudem kecať okolo. Je pravda, že potom ako odišli všetci z old school tak som premýšlal o tom že odídem tiež, avšak všetci z vás ma začali presviedčať že to tak nie je, že to ešte stále má nejaký zmysel. Až teraz som pochopil že nemá. Všetko stojí a každý sa len vyhovára, že zajtra sa to zmení, že keď prejdem jedno hru v LoL alebo kým sa trocha ochladí lebo je strašné vedro. to by ma až tak neštvalo, pretože chápem, že sú prázdniny a ja ich tiež netrávim za PC viac ako hodinku denne. Avšak ako som už povedal, naštvala ma jedna jediná vec: Že si to nedokáže priznať že vás to už nebaví, že nenapíšete ani ospravedlnenku a že sa furt jeden na druhého vyhovárate, že "teraz je na rade on" alebo "ja nemám čo napísať, čakám na ostatných" Po tom čo odišiel Aspire som si ešte myslel, že to nejak dáme, boli sme dobrá parta a vždy aj budeme. S každým z vás som si vedel pokecať aj keď nie tak často ako kedysi. KW bolo moje druhé forko a prišiel som na neho v deň, keď bolo prvé zrušené. A ten čas strávený na ňom neľutujem. Spoznal som výborný kolektív, ktorý sa obmieňal a s tým stále nové tváre. Proti nikomu z vás som nikdy nemal zášť a dúfam že to bolo rovnaké aj z druhej strany a aj keď viem, že forko skončí a nebude žiadne "Forever together" dúfam že nikto z nás nebude ľutovať čas strávení hraním príbehu, ktorý bol smutný, radostný, nabitý akciou či rozsiahlymi detailami a ukážkami čo je na našej detskej závislosti Narutovi to najlepšie "predstavivosť". nebudem sa už viac rozpisovať, kedže som vám už povedal dôvod prečo končím a že vás mám všetkých rád. S Iwou si robte čo chcete ak to bude pokračovať. Ja sa tu už z najväčšou pravdepodobnosťou nevrátim Wink
Forever together, Kage Wars



PS: U Iwy mám len jednu podmienku...nedávajte ju Sidovi xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Staří odcházejí a noví vládnou Empty
PříspěvekPředmět: Re: Staří odcházejí a noví vládnou   Staří odcházejí a noví vládnou Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Staří odcházejí a noví vládnou
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: