Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Obnovenie Forka

Goto down 
+7
Caldar
anthraxik
Aspi
Juto
Kharg
Morgen
DarkLezdgar
11 posters
AutorZpráva
DarkLezdgar
Genin
Genin
DarkLezdgar


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 11. 01. 12
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeTue Aug 07 2012, 10:10

Ja chcem aby sa forko zase rozbehlooooo :DDD
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeFri Aug 10 2012, 12:24

To mi všichni Darku, Ti mi všichni...Ale nejsou hráči
Návrat nahoru Goto down
DarkLezdgar
Genin
Genin
DarkLezdgar


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 11. 01. 12
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeWed Aug 22 2012, 12:11

Tak a nemôžu to tu prevzať hráči ktorý zostali ? Podľa mňa sa to rozbehne. Len treba aktivitu a hlavne presvedčiť Juta nech to tu otvorí a dá niekoho adminom. Ja by som dal napr Meikiho alebo Shiku. Alebo možno aj teba. Cool laugh .
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeWed Aug 22 2012, 17:03

Meiki sa na KW už dávno vykašlal Smile Hraje LoL Wink Ja tiež ale aj napriek tomu som postoval Cool laugh Keby sa to tu niak oživilo tak by som asi začal vpohode hrať.. Lenžee načo to stále tak umelo držať pri živote keď zase sa niečo udeje a zas bude nulová aktivita ? Proste už to není také aké to bývalo.. kopu ľudí odišlo a kopu ďalších s nimi. Keby sa fakt našli niaky ľudia ktorý by boli aktívny a nesrali na to tak by to možno aj šlo. Ale myslím že nikto zo starých Adminov a dokonca ani hráčov o to už nejavý niaky velký záujem. Pre mňa KW skončilo a pochybujem že sa tu niekedy v najbližšej dobe bude konať reštart. Možno si tu na to niekto raz spomenie.. za rok, za 2, ale o tom tiež pochybujem.
Návrat nahoru Goto down
DarkLezdgar
Genin
Genin
DarkLezdgar


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 11. 01. 12
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeMon Aug 27 2012, 11:30

Ja viem o ľuďoch ktorý by možno začali hrať. Sú to Admini s toho fórka kde teraz hrávam aj so Sydom. Keby som ich poprosil tak by možno začali hrať a dali by to tu späť dokopy. A stačí len chcieť. Keby ste chceli tak sa dá toto forko znovu spraviť a aj aktivita by bola. Treba len chcieť. Smile
Návrat nahoru Goto down
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeMon Aug 27 2012, 12:27

Ehm.. Dark? Cool laugh No mne sa to niak nezdá. Mám taký pocit že Sydo ich už ťahal sem no nakoniec oni "pretiahli" jeho k nim. Iba preto že mu ponúkli post Kage tak hneď po tom skočil ako po teplých rožkoch Cool laugh Cool laugh Cool laugh KW bývalo fakt dobré fórko ale s niakymi piatimi hráčmi je fakt blbé hrať Wink A ešte k tomu hlavne keď niesu Kagovia. Majú Fórko ktoré sa im už trochu rozbehlo, a myslíš že keď ich poprosíš tak sem fakt prestúpia? Mne sa to teda zdá ako blbosť... Ale skúsiť to môžeš Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeTue Aug 28 2012, 12:29

máte to marné.
najprv by ste museli ukecať nejakého Admina aby sa KW pokúsilo vrátiť.
Takže veľa šťastia Wink
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeWed Aug 29 2012, 22:36

Admini, kteří jsou budou jediní, kteří zde budou a nikdo jiný se dávat nebude. Admin nemůže být každý, není to tak lehké, jak si všichni myslí a málo kdo to psychicky unese. Kage Wars tu bylo aktivně dva roky, pokořili jsme všechna ostatní forka a vlastně jsme nejznámější co se tohoto typu týká. Ale všichni admini jsme zestárli a začali se start víc o osobní budoucnost. Proto pochybuji, že by se KW mohlo ještě rozběhnout - ani na to nespoléhejte. Všechno jednou končí a KW skončilo taky, nechme ho odpočívat. Smile
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSun Sep 15 2013, 13:32

Zdravím vás o pár let později. Celou dobu sem chodím a pozoruju vaší práci v běhu času. V jednu chvíli jsem i přemýšlel o návratu na pozici kage. I když mám poměrně dostatek času, věnuji ho nejvíce svému projektu (dnbportal.cz). Na vedení bych čas určitě neměl a svoje zodpovědnost bych nemohl dodržet, ale na druhou stranu by nemuselo mít špatné zase si založit jednu postavu a trochu procvičit psaní a fantazii. Další hráče seženeme propagací, jen jich bude na začátku hodně a bude trvat než zůstanou ti, kteří to myslí vážně. Bylo by potřeba mnoho lidí, kteří by se o to starali a ti už tu nikdy nebudou. Jak říká Aspi: "KW skončilo, nechme ho odpočívat"

BTW: Ale klidně bych si pohrál s ostatkama. Wink  Udělat si team a připravit misi jen tak v pár lidech co pořád nemohou zpřetrhat svoje citové vazby. Taky mě to stále láká. Navíc manga č. 646 o časech před Rikudo Senninem dává celému Naruto světu jinej rozměr.

Tak či onak, myslím na vás přátelé.....
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeTue Sep 24 2013, 23:26

Zdary taky bych si zase zahrál jenom tak s jednou postavou, tak kdyby se něco rozehrálo tak se přidávám Wink
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSat Sep 28 2013, 14:44

No nevím jestli si tohle někdo přečte ale prostě to sem musím fláknout. Kw musím říct bylo ve své době jedinečné forum. Navíc vydrželo i tak dlouho. Ale všechno jednou končí jak už tu bylo přede mnou řečeno.
Už je to nějaká doba, lidi zde zestárli a posunuli se vpřed. Je to hrozné jak ten čas ubíhá, že? Je to jako včera když jsem přišel na toto forum (a že to už nějakých pár let je) a potkal tu moc fajn lidí jako třeba Lyalla , Patu a další. Kw pro mě bylo místem, kde jsem se zabavil, kde jsem si trochu odpočinul po škole a vybil své fantazírování. Vzpomínky na toto místo jsou tak nostalgické, že chci prostě vrátit čas.
Nic není nemožné a proto bych po všech kteří si toto přečtou (hlavně admini a moderátoři) chtěl aby se zamysleli nad znovuoživením tohoto forka. Vím, že spoustu věcí se změnilo.. máte školu, někteří i práci i já sám už pracuji ten rok a vím, jaké to je z práce přijít vyždímanej s pocitem prostě zalehnout do postele a chrnět až do rána. Ale proč opět nevyzdvihnout tohle forum až na samý vrchol a ukázat všem těm amatérům , jak vypadá doopravdické forum a né jako ty jejich náhražky s otřesnou grafikou a ještě více otřesnějším dějem.
Jsem pro to, aby se tento projekt zvedl jako fénix z popela. Všechno to ale je ale o hráčích. Těch je ale podle mě dost, pokud se udělá správná reklama na správných místech. Nemusí tu být milion vesnic, stačí třeba tři, které budou vést více lidí a starat se o příběh. A myslím , že i několik pomocníků by se našlo.
No, je ještě toho co bych chtěl napsat hodně ale kdo by to pak četl, že? Cool laugh Snad někdo si tohle přečte, snad se to dostane ke správným očím a věci se dají do pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSat Sep 28 2013, 15:27

Takhle. Pro mě KW bylo něco, co mi celkem změnilo dětství a jen díky KW jsem pak třeba dostával jedničky z diktátů atd.. Cool laugh Takže mně Kage Wars udělalo velkou zarážku do života. Už jen to, že jsme vybudovali něco, co sblížilo lidi z dvou republik a všichni na to hezky vzpomínají, až na ty co se se mnou dostali trochu do křížku. Cool laugh Proto i když to tu skončilo, tak jsem pokračoval dál, akorát na Konoha.cz. Jelikož potřebuji takové to slabší odreagování od reality. Smile

Zde jsem se hodně spřátelil s jedním adminem (Hlavním adminem hry) a asi jsem ho hodně zaujal svým pohledem na hru a tím, co do ní přináším, jelikož tam nejsou tolik zvyklý na vztahy mezi postavami, jaké jsme měli vždy zde. Proto jsem byl před pár dny jmenován adminem místnosti Shinobi Svět, což je vlastně místnost, kde se hraje za nukeninské postavy a já nabídku přijal, což znamená, že s tím budu mít trochu více práce. Ale...

... Jsem ochotný to tu dát zase trochu do pucu a klidně se do něčeho pustit, avšak úplně mimo děj Naruta. Nechce se mi pokračovat v tom samém, že je Naruto hrdina a kdesi cosi. Posunul bych děj o stovky let dopředu, aby se na Naruta a děj okolo něj zapomnělo a hrálo se bez jakýchkoliv vesnic, protože byli zrušené. Klidně dám pár lidem práva na Kage práci a můžeme rozjet hru na bázi týmů, které se prostě potulují po světě, jelikož osobně již nejsem schopný vést celou vesnici kvůli tomu, že povedu tu na Konoze. Takže bych si pod svá křídla vzal třeba dva hráče. Ramaru by podle mě chtěl hrát taky. Ale nebudu ty hráče shánět, protože už jsem to dělal několikrát a nebaví mě to.

Takže je to vlastně ve vašich rukou, aby jste se rozhodli co a jak. Smile
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSat Sep 28 2013, 15:44

Ufff tak že bysme to tu na starý kolena ještě rozjeli? Cool laugh Myslím že by bylo dobrý kdyby se sešla rada adminů a kage a něják se to pořešilo protože bejt admin starat se o vesnice a o hráče je časově docela náročné. Úplně se stotožňuju s tím co napsal Aspire taky mi KW hodně pomohlo co se českého jazyka a především slohových prací týká Smile Ale tak zázraky se dějou a třeba se nějáký zázrak urodí i na KW
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSat Sep 28 2013, 15:56

Tak nějak jsem těd burcoval lidi i na fb a celkem dost se jich ozvalo. Mimo to není pro mě problém udělat menší reklamu a dotáhnout staré hráče sem.
Co se týče příběhu a systému hraní samozřejmně souhlasím. Chce to něco originálního:P Jsem rád, za to, že se někdo ozval a doufám, že i další ze členů admin týmů se ozvou a vyjádří se k tomu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSat Sep 28 2013, 15:57

Sranda na tom je, že ja som sa ku hraniu vrátil pred mesiacom a teraz nerdím na tom fóre, ale rovnako ako vyššie, donútilo ma to rozvíjať svoju formu písania a za to som vďačný, dokonca som sa aj naučil na fóre písať viac ako riadkové posty, spoločne s dĺžňami a Mekkčanmi, to si dosť vážim a nezabúdam. Lenže v tej dobe ako aj teraz som lenivý panchart, a neviem či by som vydržal hrať ďalšie dva roky na tomto fore Wink Dúfam však že sa to vráti a ja budem môcť ukázať svojho Samuraja ako postavu, nech som na seba hrdý Cool laugh

Takže ja som ZA, len čo a ako Wink
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitimeSat Sep 28 2013, 16:58

Snažil jsem se to tu trochu jenom vypucovat co se týče světa nukeninů a nakonec to zase přešlo a ani ty lidi nebyli. Pokud by jste opravdu chtěli tak se dá něco udělat, ale dá to práce dát znova dohromady.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obnovenie Forka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obnovenie Forka   Obnovenie Forka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Obnovenie Forka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: