Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Danzo Irinami - Vůdce organizace

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Danzo Irinami - Vůdce organizace Empty
PříspěvekPředmět: Danzo Irinami - Vůdce organizace   Danzo Irinami - Vůdce organizace Icon_minitimeFri Nov 23 2012, 10:38

Jméno
Danzo Irinami

Věk
35 let

Charakteristika
V celku uzavřený. Arogantní, ale pouze když to potřebuje. Dokáže se přetvářet a pro svůj cíl udělá cokoliv.

Rodina
Nemá nikoho. Jen svůj cíl a organizaci

Historie a Informace
Danzo Irinami je ve světě poměrně neznámí, protože pokud ho někdo zná tak ho zná pouze pro jeho rodinné jméno Irinami což byla rodina, která byla velmi rozsáhlá a mocná. Proto se také celá rodina povyšovala nad ostatní. Arogance byla v každým kdo pocházel z jejich rodiny. Rodina měla bohatou historii a spoustu členu, ale od doby co se narodil Danzo tak rok co rok lidé z rodiny umírali na různé nemoci. A od té doby členů ubývalo a v den kdy Danzo měl 18 narozeniny zemřeli jeho rodiče oba najednou, prý je dostihla podivná nemoc, která se podobá moru. Na smrtelné posteli, kdy si Danzo vyčítal všechno, co se stalo od jeho narození mu otec řekl pravdu.

„Danzo, i na nás přišla řada, až vydechneme naposled budeš ty posledním členem naší rodiny, naší památky a našeho poslání“ Danzo si promnul oči a jeho dlaní projela palčivá bolest, Pohlédl na ní a uviděl, jak se mu do kůže vpila tečka a 10 šlahounů jaké si tetování. „Naše smrt…“ přerušil ho otec a pokračoval až se na něj Danzo kouknul „..není zbytečná všichni co zde zemřeli, zemřeli protože nadešel čas, aby si splnil poslaní Irinami byl si naším dítětem a já jsem poctěn, že jsem tvým otcem“ Danzo byl z toho všeho zmaten „Jaký poslání?? Nechci, abyste umřeli, jste poslední, co jste mi zbyli“ Jeho otec se pousmál. „Je to poslání, které změní osud a navždy změní chod světa“. Danzo byl poněkud zmatený a zatřásl s otcem „Ale otče co je to??“ a pak si Danzo všiml, že jeho táta zemřel.

Tam vznikla cesta, ze které Danzo už nikdy nesešel. Nevěděl, jaký cíl ho čeká a tak studoval vše o svém klanu. Další jeho počin byl najít společníky někoho, kdo by mu pomohl jeho poslání vyřešit hledal ve všech vesnicích ve všech koutech a našel 5 lidí, kterým věřil a sdělil jim své poslání a tak před dvou mi lety založil organizaci Irinami, aby alespoň zachoval důvod svojí cesty ve jméně, a teď po 17 letech je připraven splnit své poslání.

Foto
Bez pásky na oku.
Danzo Irinami - Vůdce organizace IRhu6
Návrat nahoru Goto down
 
Danzo Irinami - Vůdce organizace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Organizace Irinami
» Sasuke123(Uchiha Sasuke) vs Raul(čísla)(Danzo)
» Vůdce
» Rai - Člen organizace
» Vůdce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Back in time :: Evil side :: Důležité postavy-
Přejdi na: