Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tvoření legend

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 17 2012, 16:53

Ikai

Chvilku jsem se vzpamatovával a zmateně se rozhlížel, protože na přenesení jsem opravdu připravený nebyl.
Všiml jsem si té konstrukce a hned jsem udělal rychlých pár kroků k ní, abych tento svitek získal já.
Poté jsem se ovšem zastavil a trochu se zamyslel. Co myslíš že se bude dít s tímhle svitkem, když se ho pokusíme vzít? Zeptal jsem se Sameona a čekal na jeho názor.
Připadá mi upevněný celkem napevno, ale to by bylo moc jednoduché, určitě v tom bude nějaký háček.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 18 2012, 16:23

Sameon

Zrazu som uvidel svetlo a mi sme sa ocitli na inom mieste. Heh... To bolo docela ľahké, čakal som, že senseiove úmysli budú zložitejšie. V tom som uvidel ďalší zvitok na strome. Pokročili sme o krok ďalej, takže teraz to nebude už len primitívny plán. Ikai sa rozbehol no hneď zastavil, lebo mu asi tiež prišlo na um to čo mne. Myslím, že sa nestane nič. Pousmial som sa, pretože čo sa tíka senseia, jeho úlohou je nás viesť dopredu, takže budeme mať z toho len určité ponaučenie. Pozrel som sa na zvitok poriadne a stále som nechápal prečo tam sú tie tyče okolo neho. No nič, budeme musieť nejako začať. Ak na mňa niečo vyskočí, buď v strehu. Mrkol som na teba a rozutekal som sa priamo preň. Vlasy mi viali vzduchom a ja som len s údivom hľadel čo sa stane...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 19 2012, 14:01

Kirou

Jakmile se jeden z těch kluků konečně rozhodlal svitek chytit a sundat, cukl jsem s lankem a zrazu s sebou cukl i svitek a Sameon ho minul. Říkal, že ho nemám na pevno připevňovat, ale o pastech se nezmínil... Co kdybych jim to trochu stížil? To lanko by přeci jenom mohlo vést elektrický proud. Na další pokus jsem měl ale lepší nápad, než lankem ucuknout. Připravil jsem se, že jim pustím trošku proudu přímo do svitku, ale byl v tom háček. Lanko proud možná vést dokáže, ale ten svitek určitě ne... Takže asi zůstaneme u cukání anebo taky ne. Přemýšlel jsem, čím bych jim to stížil, ale byl jsem moc daleko na to, abych se je pokoušel trefit nějakou technikou, stejně tak jako svitek určitě nevedl raiton. Asi si s nimi ještě chvíli pohraju, unavím je a pak za nimi dojdu. Přeci jenom pokud budou ten svitek chytat dlouho, mohl bych je unavit na tolik, že bych jim mohl stížit další postup a už určitě něčím prošli, takže... Soustředil jsem se na to, abych jim zabránil v chycení svitku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 21 2012, 17:51

Sameon

Zvitok sa posunul čo mi zároveň neumožnilo ho chytiť. Heh... trochu som nad tým rozmýšlal, že prečo sa z ničoho nič posunul. Neviem prečo, ale jediná možnosť, ktorá ma napadá je, že je ten zvitok na lanku a niekto sa nás snaží zmiasť. Nenapadá ma žiadna iná možnosť. Bohužial mi to ale pripadá ako dosť jednoduchá myšlienka. Zvitok na lanku. Veď to by napadlo asi každé dieťa. V tom som sa otočil a prišiel k Ikaiovi. Neviem či ti to došlo, ale mám pocit, že sa tu snaží s nami niekto manipulovať. Zvitok nesmieme zničiť, preto túto schému necháme na pokoji a chytíme si toho, kto to má zaľubom. Potom uvidíme či som mal pravdu, ale nič iné ma nenapadá. Keď poviem hai! Vyletíš, a budeš sa ho snažiť chytiť zo zadu. Ja pôjdem zpredu. Nepriateľ by sa mal nachádzať v miestach za zvitkom a bude s nami asi naďalej manipulovať, preto sa skús niekde skryť, aby ťa nevidel. V tom som sa otočil. Hai! Vykríkol som a v tom som vydal prvý krok k zvitku, aby sa nepriateľ sústredil naň a zároveň na mňa. Nemal by tušiť, čo mám za ľubom...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeSat Dec 22 2012, 12:41

Kirou

Tohle nějak nehraje... Takhle ten svitek v životě nechytí, když nebudou spolupracovat. Tohle opravdu nehraje. Bylo jasné, že když se budou snažit po jednom, nemají šanci svitek chytit, i kdyby jsem jim to ulehčil. Měli by přeci spolupracovat a nahnat ten svitek... já nevím, třeba do rohu. Proč je ten druhý neustále... Podíval jsem se na místo, kde měl stát ten druhý, ale zdálo se, že oba měli něco v úmyslu. Rychle jsem složil pečetě a namířil techniku do blízkosti lanka: "Raijū Semai Hashiri no Jutsu," objevil se psovi podobný tvor tvořený z blesku, z rudého blesku. Ne, že by byl inteligentní, ale bude to muset stačit. Připevnil jsem k bestii lanko pomocí Toufuu'in a zamířil jsem skrze stezku k nim. Svitek se mezitím začal pohybovat zcela chaoticky, protože se ho bestie snažila ze sebe dostat, repsektive se snažila ze sebe dostat lanko. Hádám, že už na mě přišli. Nehodlám jim ten svitek dát zadarmo.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 27 2012, 14:00

Ikai

Jakmile jsem se chtěl vydat na pomoc Sameonovi, začal sebou svitek bláznivě škubat.
To nebude jen tak samo od sebe, ten svitek někdo musí ovládat, určitě to bude přes chakra lanka. Začalo se mi pomalu rozsvěcet. Vytáhl jsem Shinju a napustil jí trochou chakry. Začala tmavě zářit, kvůli Ku-Dotonu.
Uhni. Řekl jsem jen Sameonovi. Chvilku jsem pozoroval pohyb svitku a snažil jsem se v tom najít nějaký systém, ale nepodařilo se. Pohyb byl naprosto chaotický. Asi budu potřebovat jeho pomoc. Došlo mi.
Hele, je jasné že je ten svitek ovládán pomocí chakra lanek, když si zbraň napustíš trochou chakry a párkrát mávneš kolem svitku, musí se nám podařit ho přeseknout. řekl jsem mu, a začal rychle sekat kolem svitku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 28 2012, 17:43

Sameon

V hlave sa mi to počas chvíli všetko akosi pomiatlo a ja som sa v tom akosi strácal. Lanká budú hrať určite hlavnú rolu. Ikai sa snažil lanko preťať no nevidel som žiadny výsledok. V tom som si spomenul na vlastnú pečať. Pozrel som sa naňu a dôveroval jej. I keď to je priskorá reakcia, nemám čas sa tu s niekým hrať. V tom som dlaňou narazil do zeme, keď v tom mi začali viať vo vetre vlasy a vy ste mohli uvidieť len žiaru. Zatvoríl som oči a v duchu si predstavoval danú techniku, z pečate začala vychádzať chakra v tvare vody a formovala sa do stenovej bariéry. Výška bola 15 metrov a šírka 8. Pozor Ikai! v tom som si stúpol pred tenku bariéru a povedal kai. Ruky som napriahol do vzduchu. Všetci ste sa divili o čo sa snažím. 3 - fáza uvolnená. V tom sa bariéry začali formovať obdlžnikové vodné tenké sklá, ktoré čakali na môj povel. Vytvorili sa dve sklá a ja som ukázal na smer, kde sa nachádzal zvitok, no mojim cielom nebolo zasiahnuť zvitok ale roztrhať pomocou skla lanko. V tom sa skla rozleteli a smerovali medzi stromy, sklá boli tenké a pevné, takže čo im stálo v ceste to rosekali...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeSat Dec 29 2012, 12:25

Kirou

Schovával jsem se ve křoví, tentokráte nedaleko nich. Chvíli jsem vyčkával a pak si všiml, že jeden z nich se soustředil na přeseknutí lanka a hned na to i ten druhý, ten ale rovnou použil ninjutsu, poměrně zvláštní, ale rozhodně ninjutsu. Sám jsem složil pečetě a namířil na něho (Sameon) dlaň: "Raijuukei!" a ve stejný okamžik na něj vyletěl výboj elektřiny. Neočekával jsem, že by se uhnul, protože byl ke bokem a navíc o mě ani nevěděl, tudíž jsem rovnou přešel do útoku ve chvíli, kdy ho výboj držel na místě: "Raijū Semai Hashiri no Jutsu," složil jsem několik dalších pečetí a po Sameonovi vyběhl rudý pes z blesku, přičemž ve stejnou chvíli se svitek přestal pohybovat.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 04 2013, 13:54

Ikai

Svitek se přestal pohybovat. Rychle jsem ho utrhl a schoval do jedné z mých kapes.
Všiml jsem si, že se Sameon nemůže hnout a že na něho útočí nějaký bleskový pes.
Rychle jsem složil ruce do jednoduché pečeti a zasoustředil se. Nechal jsem kolem Sameona vyrůst kolem dokola zeď, přibližně Někam po jeho krk abych ho ochránil před útokem, ale zároveň jsem mu nechal dost místa pro jednoduchý pohyb. Aby se mohl vyšplhat ven nebo složit pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 04 2013, 19:49

Kirou

Zdá se mi to anebo ten druhý použil zemi proti blesku? Zbláznil se? Když se před bestií objevila stěna ze zeminy, zrychlila ještě víc, aby skrze stěnu prorazila a naplnila svůj úděl zasáhnout svůj cíl Sameona, já se ji ale rozhodla přesměrovat, což nebyl až takový problém, když jsem ji měl na dohled. Bestie jen stěnu mrštnými skoky minula, nebyla přeci jenom ani tak vysoká a ani tak široká, a vrhla se po Ikaiovi. Míříce mu na břicho, aby výboj, ze které byla tvořena, způsobil co nejrozsáhlejší škody. Já sám jsem se ale soustředil na další úder. Jsou dva, takže potřebuji posilu... Složil jsem rychle pečetě na bunshin a vytvořil dvě své kopie a ihned jsem uskočil trochu dál, přičemž kopie udělaly to stejné.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 05 2013, 19:23

Sameon

Bol som tam zatvorený ako myš v kleci. Bič sa už rozplynul počas vytvorenia steny, ale problém bol v tom, že blesky a zem sú svoji spojenci. V tom som rýchlo vyskočil na stenu a uvidel ako sa snaží ísť Kirou po Ikai-ovi svojou silou. Čo to robím? Veď som Sameon z rodu Kunreovcov a vlastním pečať KATSIRE. A ja sa tu schovávam ako nič. Mal som to všetko len v mysli, aby si nemysleli, že som nejaká najivka. Zrkadlovo vodná stena sa rozpadala a ja som sa sústredil práve na ňu. Pleskol som dlaňami a sústredil chakru na ňu. V tom sa začala znovu formovať a postupne dostávala svoj celok. Zatvoril som oči a snažil si predstaviť ostré sklá. Keď som sa na ne pozrel, uvidel som, že už nie sú také aké boli, ale sú dokonalešie. Uvedomil som si, že sa moja sila zlepšuje. Dve sklá mali svoje hrany ostrejšie a pevnejšie. Čím má chuť človek na väčšiu pomstu, tým je jeho schopnosť vzácejšia a užitečnejšia. Nabral som väčšiu odvahu, moja tvár bola vážna a vlasy mi začali viať vo vetre. Zrazu som oči otvoril a sklá sa rozleteli priamo na nášho "nepriateľa". Počas letu som spevnil chakru, aby bol účinok efektívnejší...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 17 2013, 15:05

Ikai

Všiml jsem si že bestie změnila směr a nyní útočí na mě. rychle jsme složil pečetě a vykřikl Doton: Dochuu Senkou. A "zmizel jsem v zemi" Poodjel jsem několik metrů za tu bestii a znovu vyklouzl nad povrch, protože byl můj pohyb pod zemí spatřitelný a proto to nebylo dobré krytí.
Tu bestii musí ovládat ten tajemný neznámý, takže když se mi povede rozptýlit jeho, mohl by to bestii přestat kontrolovat. napadlo mě. Rychle jsem složil další pečetě Ku-Doton: Bakuhatsu-tekina kurōn
Poslal jsem klona na jednoho ze dvou chlápků. Na toho na které neútočil Sameon.
Sám jsem se připravil dál čelit té bestii.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 21 2013, 20:05

Kirou

Pod zem? On zajel pod zem? Ach můj bože, to si ze mě děláte srandu... Měl jsem ale jiné starosti, mnohem větší, než to, že jeden z nich zmizel pod zem. Ta vodní skla se mi nelíbí, vypadají... nebezpečně. Útok ale přicházel hned na několika frontách. Nejenom ta vodní skla, ale také dokonce, no, nedalo se říct, že by byl až natolik hloupý, aby vběhl do palby z vlastních řad, takže buď jen kopie anebo klon, rozhodně ale potenciální nebezpečí. Nemám zbraň, nemám štít, jediný způsob, jak ta skla zastavit je získat nějaký štít... V tu chvíli jsem ale nedomýšlel dál a rozeběhl jsem se směrem ke klonu, kterého na mě Ikai vyslal. Složil jsem pečetě a svázal ho pomocí Raijuukei na místo, kde byl, přičemž jsem nakonec skokem zakončeným kotrmelcem dopadl za klona tak, aby byl mezi mnou a skly. Jedna z kopií začala však utíkat zcela pryč a třetí naopak začala Sameona obíhat, jako by se na něho snažila zaútočit ze zadu. Pes mezitím hrabal na místě, kde byl Ikai viditelně naposledy.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 17 2013, 10:50

Sameon

Stále som sa pozeral na výsledný efekt, no to už som začul koho si ma obiehať. I keď bola sklená stena, z ktorej som vypúšťal menšie sklá rozmazaná, tak som v nej videl pohyby za mnou, pretože som stál asi dva metre pred ňou a asi tak meter vedľa nej. Nemal som už veľa sily čo sa týkalo chakry, ale úlohou bolo zničiť alebo odzbrojiť neznámu osobu. Musel som sa na to všetko poriadne sústrediť a vytvoriť ďalšie sklo ale už len jedno. Nie z prednej strany steny, ale keďže sa nepriateľ začal pohybovať i za mnou, musel som vytvoriť sklo zo zadnej strany. Musel to byť nenápadný pohyb, aby si nevšimol že som ho videl. V tom som sa pozrel na stenu a vytvoril malý obdĺžnik skla, ktorý nie celý vyčnieval zo steny. Kebyže vyčnieva celý, nepriateľ by si všimol, že mám niečo zaľubom. Preto som formoval chakru postupne až kým bol nepriateľ bližšie a bližšie, vtedy bol ten správny čas vystreliť malý obdĺžnik skla na smrteľné miesto so smrteľnou rýchlosťou. Čím menšie sklo, tým ide formovať doň väčšia sila a rýchlosť....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tvoření legend - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tvoření legend   Tvoření legend - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tvoření legend
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Back in time :: Good side :: Hra-
Přejdi na: