Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ryuu Emiro

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Valar
Academy student
Academy student
Valar


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 26
Bydliště : České Budějovice

Ryuu Emiro Empty
PříspěvekPředmět: Ryuu Emiro   Ryuu Emiro Icon_minitimeMon Apr 13 2015, 21:11

Ryuu Emiro 2ufczm9
Ryuu Emiro 155nf4z
-Nikdo není opravdoví. Vše je pouze přetvářkou, která přechází v skutečnost.-


Ryuu Emiro 2lm6mq1
Oblíbené
Jeho oblíbenou vlastností je spánek. Spí kdekoliv a kdykoliv. Usne u věcí, kterého nebaví. Nebo když je prostě ospalí. Další věci kterou má rád je teplé jídlo a hlavně dobré jídlo. Žádnej fast food. Poslední věcí z jeho oblíbeného listu je déšť. Když padá déšť a kapky dopadají na jeho tělo, je to pro něj obrovskou úlevou. Hlavně po perném dni. To že má rád spánek neznamená že nepracuje, i když to zrovna moc nemusí. Má rád když pomůže nějakému člověku, pochvala mu dokáže vykouzlit úsměv vždy. Také má rád trénink. Ryuu je totiž velký dříč, který si za svojim jde ať to stojí co to stojí, to ale lehce podkopová jeho oblibený spánek. Další jeho oblibou a asi tou největší jsou brýle. Brýle nosí a baví ho kupovat nové do své sbírky.

Neoblíbené
Věcí které nemá rád je zde také dost, první věcí která se musí upřednostnit je když ho někdo probudí. Nejraději by toho člověka seřval a poté ubodal k smrti. Další věc kterou nemá rád je vychladlé jídlo. Je to takové na nic a ztratí to pro něj význam. Možná proto si dává záležet aby na obědy chodil včas.

Zlozvyk
Jeho zlozvykem je pro jeho smůlu spánek. Spí často, takže často také chodí pozdě, nebo prostě ani nepřijde. Dalším jeho zlozvykem je lhaní. No, pro něho to je výhodou, ostatním to ale vadí. Naštěstí pro něj málo kdy se přijde na to že lhal. Ryuu je skvělí herec, který své lži plete jako niti. Všechny do jednoho klubka.

Cíl
Jeho cílem bylo vždy překonat bratra a najít v sobě něco co by se zalíbilo jeho otci, aby konečně pomohl s tréninkem i jemu. Bohužel vše to vždy bylo bezvýznamné a tento cíl je pro něj prozatím pasé. Jeho bratr je génius a jeho otec už je pryč.

Zajímavosti
Jeho zajímavostí jsou asi brýle. Brýle nosí všude. Má v nich oblibu a málo kdy ho někdo vidí bez brýlí. Sám pro sebe si říká že je na nic závislý.

Povaha
Ryuu má povahu spáče, který moc nemluví. Je většinou velmi uzavřený. Až na pár vyjímek. Jeho uzavřenost je pro něj pouze přetvářkou. Jednou další lží. Snaží se lidi prokouknout. Zjistit si o nich pěkně v poklidu a tichu informace. Když se mu osoba líbí, začne se s ní bavit víc a postupně otevírat svojí stránku nekonečného srandisty který má ze všeho pouze nekonečnou legraci.

Náboženství
Neuznává žádného boha, dá se říct že uznává sám sebe, samozřejmě né jako boha, ale spíše jako člověka s nadhledem.



Ryuu Emiro Rb9nwo
Ryuu Emiro (Otec) [Mrtvý] S otcem nikdy nevycházel moc dobře. Jeho otec byl prostě upnutý na bratra. Alespoň to si vždy Ryuu myslel. Jeho otec bohužel nikdy nedal své city k Ryuuovi najevo. Možná to vytvořilo jeho nenávist k němu. Ale teď když je mrtví. Ryuu se na něj zlobit nemůže. Byl to jeho otec a přes všechny trable miloval jeden druhého.

Shinzu Emiro (Matka) [37] Ryuuovo matka vždy stála za svojim synem a vždy bude stát. Milovala své dva syny stejně a proto jí měl Ryuu o tolik radši. Nikoho neupřednostňovala a vždy se o ně o oba starala, zatím co otec byl na misi nebo v hospodě s přáteli. Tohle na ní Ryuu tolik miluje, vždy se dokáže o vše postarat s úsměvem na tváři a jejíma laskavýma slovama. Jejich vztah je velmi dobrý.

Rinyu Emiro (Bratr) [17] Nakonec je zde Ryuuuv bratr Rinyu. Narodil se trochu dřív a jeho otec ho od mala trénoval. Přes to jak se otec k Ryuuovi choval. Rinyu svého bratra miloval a dával mu to najevo. Byl pro něj mnohem víc než oba rodiče dohromady. Oba cítili to samé. Bratrská láska je věčná a to přesně je i u těch dvou. Ani jeden by nedovolil tomu druhému jen tak zemřít. Poslední dobou to ale vypadá že Rinyu Ryuuovi něco tají.

Ryuu Emiro 2sbr42t
Historie klanu
Klan nežil v žádné vesnici. Byl, který cestoval v karavanách po celém světě. Muži plnili přes den na různých místech mise zadané vesnicema, nebo určitýma osobama zatímco se ženy staraly o karavanu a děti. V klanu žilo asi 40 lidí, starší, mladší a nebo děti. Vše bylo v celku v pohodě. Lidé si nežili špatně, ale jednoho dne se to změnilo. Přišlo to jako mor. Na karavanu v noci zaútočila velká skupina banditů, kteří měli obrovskou kvantitu nad klanem. Nebyly nijak zručný, někteří neuměli ani používat chakru. Klan se s nimi vypořádal, ale s obrovskýma ztrátama. Zemřelo tam tolik dětí. Vůdce klanu se rozhodl že tohle už se nesmí stát a proto se rozhodl že svůj klan musí zajistit v nějaké vesnici a vybudovat mu jméno. Nejbližší vesnice byla Konohagakure a proto se rozhodli požádat Hokageho, který souhlasil. Museli ale bydlet na okraji města, aby si je mohli pohlídat. Klan byl velmi hlídán, aby si o něm vesnice zjistila co nejvíce informací. Klan se začal vcelku rozrůstat společně s hlavní větví vůdců.

Aktuální stav klanu
Klan má aktuálně velmi mladého vůdce, kterému pomáhá jeho strýc. Klan vede vcelku dobře, jeho strýc se ho ale lehce snaží zmocnit a časem by se mohlo stát že sáhne po žezlu.

Známost Klanu
Velká

Vůdce Klanu
Rinyu Emiru

Počet Členů
43

Kekkei genkai Yenu

Popis
Zvířecí Kekkei Genkai. Člověk získá schopnosti určitého zvířete. Postupem času získává další.
Had Ohebnost hada
Lev Síla lva
Jaguár Rychlost Jaguára
Opice Ladnost pohybů, v lese jako doma a pohyby velmi ladné
Vlk Čich vlka
- Tyto instinkty byly zatím objeveny. Je možnost objevení nových.
- Mezi mé objevené patří Opice, Jaguár a lev.

Nevýhody
Je možnost že se z člověka klanu stane psychopat. Člověk který nedokázal své instinkty udržet na uzdě a stal se z zvířetem navždy. Už nikdy se poté nedokáže začlenit do kolektivu. Ze začátku se projevují na pár hodin, poté se to stává častěji a častěji.



Ryuu Emiro 2dlkc4x

Podstata
Raiton, Doton (Doton neobjeven)

Hlavní atribut
Síla a hlavně rychlost

Specializace
Taijutsu a Kenjutsu lehce kombinované s Ninjutsu

Zbraň
Ren - Zbraň děděná po generace v klanu. Dostal ji od bratra po smrti jeho otce. Její dvojče, Rin má jeho bratr. Oba tyto katany mají stále u sebe a jsou jejich hlavní zbraní. Jejich součástmi je i řetěz, který se dá připevnit ke kataně a k ruce. Poté se se zbraní dá manévrovat. Postupem času, až bude  se dá do řetězů pustit chakra a zručnost s ní se zlepší.

Techniky
Raiton no Te [C] - Uživatel složí 2 pečetě a kolem jeho dlaní začnou poletovat malé blesky které zvýší jejich úder.

Raiton Maeti [C] - Uživatel se rozmáchne svojí katanou a vystřelí bleskovou vlnu, která má svůj tvar který si drží.

Zkušenosti
Zatím skoro žádné.


Ryuu Emiro 34fd75d
I. Chtěný, nechtěný.
Přišlo to tak náhle. V konoze byl den jako každý jiný a muž přišel domu a složil masku. Jeho žena za a těch pár měsíců na misi opravdu nabrala na váze. Začla hádka, že to dítě nemůže být jeho, ale bylo. Hádka se brzy uklidnila když do kuchyně vstoupil malý chlapec s úsměvem na tváři. Pár měsíců na to už žena s výkřiky porodila svého druhorozeného syna. Otec byl i přes jeho tvrdou tvář v hlouby duše šťastný. Vše bylo skvělé. Jejich starší synek se na něj s úsměvem podíval a něco zabrblal. Rodina byla opravdu šťastná. Až dokud otec nevyrazil opět na misi. Matka na vše zůstala sama a to jí psychicky ničilo. Byla ale silná, takže to dokázala a po návratu manžela se mu vrhla kolem krku a poprosila ho aby s tím přestal. On se rozhodl poslechnout a rozhodl se odejít ze služby. Dovolili mu odejít. Ale až za pár let. Řekli mu že ve vesnici je teď ANBU málo a je tam potřebný. Proto tedy dal ultimátum pěti let.

II. Začni mě trénovat. Prosím!
Uběhlo pět let. Jako voda a Ryuu rostl. S tím rostla i chuť začít trénovat když venku viděl svého bratra a otce. Otec ale dal ruce pryč. Řekl že  Rinyu už je dost silný a je potřeba jeho sílu stále zlepšovat. Proto Ryuu musel trénovat sám, což mu moc nešlo. Spíše pomáhal svojí mamce s domácíma pracma, s kterýma se ale prostě nespokojil. No, začal chodit na akademii což mu dalo víc než trénink s panákem. Na akademii ho potkala první láska. Zalíbilo se mu jedno děvče a tak vytáhnul ze skříně ty nejlepší brýle a jednoho dne se odhodlal že jí někam pozve. Ten den přišel domů velmi utahaný a za dvě hodinky měli jít ven. Samozřejmě usnul a zaspal. Když přišel, ona už tam nebyla. Druhý den ve škole se na něho ani nepodívala a tím to všechno skončilo. O dva roky později vyrazil s kamarádem ven. Bylo tam i to děvče, ani jeden se na toho druhého nepodíval. Rodiče jim řekli ať nechodí z vesnice, protože zuřili boje s bandity. No, děti samozřejmě neposlechli a to děvče jeden bandita unesl. Jeden chlapec chtěl jít dál a jeden stál na místě. Ryuu si řekl že půjdou pro pomoc protože sami to nedokážou, i když byl ten bandita pouze jeden. No, jeho kamarád neposlouchal a rozhodl se ho následovat i když pomalu ztráceli stopu, ten druhý chlapec byl z klanu Inuzuka a tak ho dokázal vystopovat. Začali s ním bojovat, bandita nebyl moc zručný, měl ale zbraň. 12-ti letí chlapci proti ozbrojenému vrahovi. Ten bandita zaútočil na Ryuua,který si toho ani nevšiml. Jeho kamarád před útok skočil a nechal se probodnout. To v Ryuuovi vzbudilo touhu bojovat, vzal kunai ležící na zemi a dokázal banditu složit. Začal do něj bodat. Dál a dál a přesto že byl mrtví to pořád opakoval dokud zlost z jeho očí nezmizela. Přesto nikde neviděl to děvče. Našel jí pár kroků od místa souboje ležet na zemi,přišel k ní a řekl její jméno. Měla v břiše zasazenou smrtelnou ránu a jediné co řekla bylo. "Čekala jsem až zamnou přijdeš a něco mi konečně řekneš ty troubo"  V tom momentě to Ryuu nepochopil, ale časem mu to došlo. Celé ty dva roky pouze čekala na omluvu za to že přišel pozdě.

III. Byla to moje vina?
Ryuuovi už bylo 14 let a jeho bratr se stal členem ANBU. Byl to opravdoví génius. Přišel za ním před odchodem do služby domu a začal si s ním povídat. Chtěl ho připravit na to že nebude dlouho doma. Ryuu ale ze sebe začal tlačit slova které v sobě dusil od smrti svojich přátel. "Co když to tehhy byla moje vina Rinyu? Co když jsem prostě měl jít pro pomoc někoho silnějšho? Nikdo z nich nemusel umřít. Kdybych tehdy neřekl že by jsme se mohli podívat do lesa." Jeho bratr mu řekl že chybama se člověk učí. A měl pravdu. Přesto že to Ryuua bolelo, musel vědět že tohle se stát mělo a že tomu zabránit nemohl. Tím že zabil banditu uctil jejich památku a víc udělat nemohl. Ještě toho dne Rinyu odešel na misi a o pár dní na to přišel ten den, kdy měl Ryuuovo otec získat svůj tým, který by trénoval. Ryuu se rozhodl že odpoledne půjde otci naproti a někde ho překvapí a třeba se s ním udobří, třeba ho začne trénovat když je teď Rinyu pryč. Bohužel to se nestalo a Ryuu už byl skoro na cvičišti. Cestou našel svého otce ležet na zemi v kaluži vlastní krve. Jediné co mu stihl říct bylo "Ryuu, si můj syn a já tě tak vždy budu milovat, stejně tak budu milovat tvého bratra a tvojí matku. Všechno jsem to dělal pro tebe. Věděl jsem že budeš skvělí shinobi a jednou překonáš svého bratra. Proto pylně pracuj, rozumíš? Věřím že jednou svého bratra porazíš, né, já to vím." Vypadlo z něj více slov než Ryuuovi řekl za celí život. Tehdy ryuu brečel. Začal bouchat pěstma do otcovo hrudi, ale marně. Otec už byl mrtev a Ryuu zažil další šok který jeho život poznamenal. Ještě toho dne se Rinyu vrátil z mise aby byl s rodinou. Od té doby se nic zvláštního neudálo a Ryuu se stal geninem.
V nejblížší době dopíšu, děkuju za pochopení


Naposledy upravil Valar dne Tue May 19 2015, 18:02, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Ryuu Emiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuu Emiro   Ryuu Emiro Icon_minitimeMon Apr 20 2015, 01:36

Chodím sem každý den pouštět si ten SONG Cool laugh Je boží ;-)
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student
Valar


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 26
Bydliště : České Budějovice

Ryuu Emiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuu Emiro   Ryuu Emiro Icon_minitimeMon Apr 20 2015, 22:00

Že? Cool laugh Já rád poslouchám takové songy u psaní a prostě tenhle mě chytl tak jsem ho sem musel hodit. Jinak už by to mělo být všechno (Postava)
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Ryuu Emiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuu Emiro   Ryuu Emiro Icon_minitimeTue Apr 21 2015, 00:23

Určitě povoleno! Líbí se mi myšlenka klanu a s Páťou budete společně v týmu dost dobří a vaše postavy se k sobě hodí. Smile
Návrat nahoru Goto down
Valar
Academy student
Academy student
Valar


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 10. 04. 15
Věk : 26
Bydliště : České Budějovice

Ryuu Emiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuu Emiro   Ryuu Emiro Icon_minitimeTue May 19 2015, 18:02

Edit slov, které mi můj otec řekl v životopise, jenom jsem něco připsal.
Návrat nahoru Goto down
http://tlb.forumczech.com/
Sponsored content





Ryuu Emiro Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ryuu Emiro   Ryuu Emiro Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ryuu Emiro
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Konohagakure no Sato :: Charaktery-
Přejdi na: