Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 18:45

Yamato Gaka

Přiběhl jsem na cvičiště číslo 2 a rozhlédl se kolem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:27

Zástupce

Když si poněm hodil kunai tak vybouch a když zmyzel kouř zástupce byl fuč ... takže tvoje tornádo bylo zbytečné .. uplně zmizel

???

Někdo začal tleskat vedle Yamota ... byl celý potetovaný s lehkám oblečením (Triko kalhoty)
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:32

Yamato Gaka

To vy to tady vedete???Otázal jsem se naprosto klidně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:33

???

Jo máš snad stím nákej problém ??? .. zeptal se ho hrubě
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:37

Yamato Gaka

Zatím ne,ale až budu mít problémy já budete je mít i vy.To my věřte!Předtavým se vám.Jsem Yamato Gaka.Budoucí vůdce klanu Gaka!Řekl jsem opět naprosto klidně jako by pro mě všichni byli jen vzduch.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:51

Hiraki Gaka

a já jsem Hiraki Gaka .... jeden z nejsilnějších tak si dej odstup .. řekl mu v klidu bylo vidět že to že budeš vůdce ho vůbec nebere
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 19:55

Zero Yookoha
Za chvilu sa stali dve veci, nejaky chlapec a pravdepodone skutocny sensei, celi potetovani. Potom to decko, dost povysenecke, zacalo kecat. "Ty sa stanes sefom klanu Gaka???? To sa nim skor stane prasa, aspon bude na vetsej mentalnej urovni." taketo decka milujem, myslia si ze su neviem co....
Potom sa otocil k ??? a povedal "Budeme pokracovat s panom Zastupcom, alebo s vami????
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:02

Yamato Gaka

No jo v klanu se o tobě říká že si divný.Tak co budeme pokračovat v boji???Vyděl jsem že tady ten zbytek bojoval.Té poznámky na svou osobu si nevšimal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:04

Hiraki Gaka

Nebudem ještě by se ti něco stalo .. řekl arogantně ... deme na misi .. kouknul se na zbytek týmu až to odsouhlasí
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 20:08

Yamato Gaka

Neboj já nejsem žádný amatér.Možná si to o mě myslíš,ale pravda to není.Nejsi ty přítel Yukia momentálního vůdce klanu???Otázal jsem se ho.Zvláštní bylo že jsem mluvil jen s ním jen on byl pro mě dost dobrý abych s ním mluvil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 21:45

Hiraki Gaka

Možná ano možná ne ... když seš tak chytrej .. tak se ukaž .. řekl a uskočil
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 21:55

Yamato Gaka

Taktéž jsem uskočil a vytáhl nádobku s inkoustem.Uchopil jsem ji mezi dvě ruce a udělal pečeť pro manipulace chakry.Tajní technika klanu Gaka:Výbušný inkoust.Potom jsem vytáhl papír a nakreslil na něj draka.Technika spáru hořícího draka!!!Zařval jsem a na Hirakiho se vyvalil obrovský drak který začal hořet a směřoval přímo na něj.Hned v zápětí jsem začal kreslit další draky.
Návrat nahoru Goto down
Rajsrd
Academy student
Academy student
Rajsrd


Počet příspěvků : 96
Datum založení účtu : 07. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 02:49

Kohaku Iraki

,,Ale no." povzdychil si Kohaku keď zástupca zmizol.,, A už som ho skoro mal." pomyslel si a pousmial sa. Keď sa otočil zbadal niekoho iného.,, Žeby to bol sensei?" zamyslel sa a pribehol k Zerovi keď začal boj.,, Čo myslíš zapojíme sa či to necháme aby si to vyriadili medzi sebou ako príbuzný alebo čo sú to?" opýtal sa ho Kohaku
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:24

Zero Yookoha
"Ja sa k nim nepridám, maximálne proti tomu Vodcovi klanu Gako" posledne tri slova vyslovil s neskrývaným pohŕdanim. Radsej sa pozriem, aj tak by sme tam boli na nic, to co vieme sme uz ukazali. toto vyslovyl so sklamanim, ze nic viac nedokazal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 21:14

Hiraki Gaka

udělal jsem to samý jako on ale asi 3x rychlejš a ještě jsem naněj poslal tak 3 drahy na toho jedoho ..

-> Gomene že to tak trvalo
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 14:46

Yamato Gaka

Uskočil jsem.Nakreslil jsem na 4 kusy papíru 4 draky a papíry připevnil ke kuaium.Kunaie jsem poté rozházel kolem senseie.Potom jsem provedl techniku vyvolání.Na senseie se ze 4 stran řítili hořící draci.
Nakonec jsem hodil kouřovou bombu.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:20

-> řekněme že se ti to povedlo at uvidíš trošku síly Cool laugh

Hiraki Gaka

Rozhlínul jsem se kolem sebe ze zad jsem vytáhl obří Svitek který mně obtořil chytl jsem štětec přez celou plochu jsem nakreslil okamžitě obřího Hada a byly 2 pak jsem udělal pečet a draci byly tak 5 metrů odemě ......... najednou se oběvili obří hadi jeden mně obtočil a druhej zrychlil a proletěl všema 4 Drakama který bouchl předním a ten první had všechno uchránil a pak se rozprsk byl jsem uplně v pořádku a kolem mně z nebe padal ingoust ze všech
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 15:26

Zero Yookoha
Pani ten chlapik je ale dobry pomyslel si Zero Radsej sa do ich boja nebudem miesat, este by som to zhorsil ale kedze chcel byt cool, otocil sa smerom k Irakimu a povedal "Ked skoncia s tymto saskovanim, zobut ma." hned ako dopovedal si isiel lahnut na zem a pozerat sa na mraky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 18:03

Najednou přišel Dyooku ... Všichni ke kagemu .. řekl a zmizel
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa   Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 37 ... Tréningový plac číslo 2 ... Vznášející se nebesa
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: